Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ja w ogóle nie nadążam...pewnie nawet nie pamietacie kto ja jestem :D tak czy siak gratuluję wszystkich pozytywnych testów :) u mnie chyba nie było owulacji bo pomimo pozytywnych testów nie miałam w tym miesiącu bólu jajników i tempka też jakaś popaprana..także nie nastawiam się na nic dobrego...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura sikaj jutro i trzymam kciuki :)

    Laura lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Matko ja w ogóle nie nadążam...pewnie nawet nie amietac ktoś ją jestem :D tak czy siak gratuluję wszystkich pozytywnych testów :) u mnie chyba nie było owulacji bo pomimo pozytywnych testów nie miałam w tym miesiącu bólu jajników i tempka też jakaś popaprana..także nie nastawiam się na nic dobrego...

    Rubi podziwiam! 7 miesięczne dzieciątko w domu i starasz się o kolejne, wow.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Dziewczynki chciałam wstawić fotkę ale jestem zielona w tym temacie ;) pomoże któraś :)

    Bulkaasia super gratuluję:)
    karolka wejdź tu
    https://zapodaj.net/
    potem opcja NA FORUM

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dawaj nam tu te II :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień pełen wrażeń dla mnie, kładę się spać i życzę kolorowych snów...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/17a0d611b9b4.jpg.html

    Karola - mama Julci i ... ?, Lady Savage, karm3lka, Laura, bulkaasia, kaka470, aaagaaa89 lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f639cf3674d5.jpg

    Karola - mama Julci i ... ?, Paula55, nick nieaktualny, Agula92, KarolaFasola, Lady Savage, AJA_S, Laura, bulkaasia, kate88:), Aguuuś lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17a0d611b9b4.jpg

    Karola - mama Julci i ... ?, Paula55, nick nieaktualny, KarolaFasola, Lady Savage, Laura, bulkaasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super kreseczki gratulacje :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555
    gratuluję ☺

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 no kreski jak złoto <3
    Gratuluję :*
    Laski idziecie dziś na rekord ;)

    Kochana mów tu wszystko! Ile dpo? Jakie testy? Objawy??

    Karola555 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a tez ci się chce tak pić ja juz morze dzis wychlałam

    Karola555 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten listopad był dla wszystkich taki szczęśliwy!!!

  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Annie1986 małe rzeczy cieszą, tak jak mnie, że popsuła mi się cera i bolą piersi (nigdy nie sądziłam, że to będzie powód do zadowolenia ;)) po raz pierwszy od odstawienia pigułek = jajniki wzięły się do pracy ;)

    Mam pytanie, testu ovu planuje od następnego miesiąca, ale jak wstępnie czytałam one są pozytywne nie jak są 2 kreski tylko jak testowa jest ciemniejsza od kontrolnej, czy tak?

    Niesia86 nieźle... czyżby rocznik 86?
    Tak 86, piękny rok :) Ty też 86?

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P ja też 86 ;)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też '86 :D

    Nie wyrabiam z Wami! ledwie nadrobiłam!
    Gratuluję wszystkich pozytywnych testów! Porodówki pękną w szwach w lipcu :D

    Mam dziś słaby dzień, wszsytko mnie wkurza, a rano robiłam gulasz na 2 dni i zostawiłam garnek na gazie.... 4 godziny!
    Dobrze że teście byli w domu i coś wyczuli, bo inaczej puściłabym chatę z dymem.
    Obiad zwęglony na maxa!
    :(
    Cud że garnek jakby nic się nie działo :O

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    karola a tez ci się chce tak pić ja juz morze dzis wychlałam

    piję jak szalona kochana :)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych kreseczek:)

    Karola555, karm3lka lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    piję jak szalona kochana :)
    kurcze dobry znak ;) ja to zazwyczaj mogłam cały dzień nic nie pić ;) a dziś jak szalona

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ