Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Widzę,że rocznik 86 rządzi :D

    ja tam na '86 nie narzekam ;p
    Chociaz... czasami nie mozemy sie dogadac i zdarza sie wojna ale szybko przechodzi ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rocznik 92 mąż 89 :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a ja 93 narzeczony 94 ;) Pół roku różnicy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    A u mnie '95 i '86 hah jest roznoca... Ale coz .. Milosc nie wybiera :)

    Dokładnie :) u mojej babci jeszcze lepiej było ;) dziadek był starszy o 20 lat :)

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ja 86 m 85 więc nieduża różnica.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ja 86, mąż 81.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola. Testuj. Po co sie zamartwiasz? U Ciebie juz po terminie @ to wynik powinien byc wiarygodny :)
    Oj tam, oj tam z ta roznica wieku ;) Toz to zadna roznica. Ja 81 a moj 71, jest super :)

    Karola555. Moze te z allegro mniej czule sa.

    Laura. Gdzie test? ;)

    Laura lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ja 91 a mąż 86 ;)


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że dla mnie ta różnica co między nami jest 3 lata jest chyba maksymalną różnica. Miałam narzeczonego 6 lat starszego dziękuję to nie dla mnie. :)

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee tam dziewczyny, wiek sie nie liczy gdy sie tak kogos kocha :D

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23, bulkaasia wielkie gratulacje

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Powiem wam że dla mnie ta różnica co między nami jest 3 lata jest chyba maksymalną różnica. Miałam narzeczonego 6 lat starszego dziękuję to nie dla mnie. :)


    U nas jest 15 lat różnicy :)
    Więc tu chyba nie ma zasady ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 88 , mąż 82

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos moze byc dojrzaly i byc mlody a moze byc stary i nieodpowiedzialny. To ze z kims nam nie wyszlo nie musi byc przez wiek ;) Chociaz ja zawsze wolalam starszych, tak 10 lat wlasnie ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja pasuje zaczęło się plamienie więc koniec marzeń nawet nie mam siły już płakać odpuszczam sobie wszystko jedyne co będę lykac to kwas foliowy nic więcej koniec z liczeniem i czekaniem na dni płodne będzie jedynak i zrobie wszystko by Julka była szczęśliwa dam jej wszystko czego zapragnie oprócz rodzeństwa

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    U nas jest 15 lat różnicy :)
    Więc tu chyba nie ma zasady ;)


    Pewnie że nie ma jak się kocha :) ja wiem po sobie że dla mnie 6 lat to było za dużo. Za dużo nas różniło chociaż może gdybym trafiła na innego faceta to też by inaczej było. No nie waŻne. Ważne jest tu i teraz :) męża mam fajnego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie załamuj się. Może to plamienie ustąpi i wszystko będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 09:16

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka nie mam już złudzeń nic z tego ni będzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :(

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ani cienia cienia nie ma....
    Czekam na @
    Trzymam za Was kciuki mocno! :)

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ