X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś pozwolę sobie już Tobie pogratulować!:) Krecha widoczna!:)

    Aguuuś lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuś moje gratulacje!!!

    Aguuuś lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali. Piękny suwaczek :)

    Mika. Piękny pozytyw :) Pytanie czy miarodajny. Obserwuj dalej swój organizm i temperaturę.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuś wrote:
    Doskonale rozumiem, ja robiłam też 11, dpo ale był jeszcze negatywny.


    O! no to zawsze jakieś pocieszenie dla tych jeszcze co czekają na @ :D Tak liczę na ten cykl , zrobiłam już ze sobą niemal wszystko ( zdrowotnie ) i w tym cyklu wydaje się ,że w końcu się uda . Mocno trzymam za siebie kciuki ale też w 5 % dopuszczam myśl ,że może być negatyw ... :*

    Aguuuś lubi tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal brak objawów owulacji. Trochę czasem coś zakłuje.
    Śluzu płodnego brak. Przedwczoraj miałam mały skok temperatury - widać go na wykresie. Teraz znów temperatura spadła. To chyba nie mogła być owulacja, prawda?

    Trochę się martwię , bo dziś już 17 dc...

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że się tak wtrące do Was :)
    Milka polecam zrobić test ciążowy. Niektóre kobiety wypowiadały się, że testy owulacyjne cAsem wykrywają ciąże. Ten temat znajdziesz bodajże w "oczekiwanie na testowanie".

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie tyle co wykrył co potwierdził ciążę.
    Wczoraj zrobiłam test owu dla dziewczyn z forum i pozytyw :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacvn1abbqmb_t.jpg

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole. Raczej nie wygląda to na owulację, ale różnie to bywa.
    Nie robisz już testów owu?

    Zgadza się, testy owulacyjne czasami są pozytywne w ciąży, ale nie zawsze. Leki hormonalne też mają wpływ na testy owu, więc różnie to bywa.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię, robię. Tylko frustruje mnie dawanie ciągle minusów. :-)

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    O! no to zawsze jakieś pocieszenie dla tych jeszcze co czekają na @ :D Tak liczę na ten cykl , zrobiłam już ze sobą niemal wszystko ( zdrowotnie ) i w tym cyklu wydaje się ,że w końcu się uda . Mocno trzymam za siebie kciuki ale też w 5 % dopuszczam myśl ,że może być negatyw ... :*

    Każda kobieta pragnące dziecka walczy z tysiacem myśli, emocjji, wiele razy załamujemy się zbyt wcześnie. Zawsze trzeba wierzyć! Ja od początku wierzyłam w ten cykl, w 11dpo jak zobaczyłam negatyw to miałam gorszą chwilę ale wierzyłam no i po 2 dniach test pozytywny <3 życzę więc dużo wiary i cierpliwości.

    Kea06, Annie1981, Lady Savage lubią tę wiadomość


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuś wrote:
    Każda kobieta pragnące dziecka walczy z tysiacem myśli, emocjji, wiele razy załamujemy się zbyt wcześnie. Zawsze trzeba wierzyć! Ja od początku wierzyłam w ten cykl, w 11dpo jak zobaczyłam negatyw to miałam gorszą chwilę ale wierzyłam no i po 2 dniach test pozytywny <3 życzę więc dużo wiary i cierpliwości.


    Dziękuję Ci ślicznie za słowa otuchy i wsparcia :) Liczę ,że w poniedziałek będę mogła pochwalić się testem z dwiema kreseczkami , a jak nie w pon. to troszkę później . Byleby w tym cyklu :D Całuję :*

    Aguuuś lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole. Rozumiem Twoją frustrację, jeszcze kilka dni temu czułam się tak samo, ale w końcu doczekałam sie pozytywu. U mnie owu przesunęła się o 3 dni, może u Ciebie będzie podobnie.
    Tempka u mnie też za bardzo nie skoczyła, OF jakieś dziwne wnioski wysnuł i zaznaczył mi owu, kiedy myślę, że jej nie było. Czekam jeszcze na większy skok tempki, to mam nadzieję, że OF zaznaczy ją prawidłowo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuuś wrote:


    Lady Savage a za którym razem się udało? Zastanawiam się gdzie postawić tą granicę?

    U nas za 3 razem się udało. Zuzia jest cudem wigilijnej nocy :) a raczej ranka, bo 24.12 robiłam test i wyszły 2 kreski.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda faza cyklu to inne obawy i emocje ;) mnie też w tym cyklu irytowało, że nigdy mi temp nie skoczy i nici z owulacji.

    A teraz tracę wiarę... Czy któraś z Was umiałaby mi opisać jak poznaje czy szyjka jest otwarta czy zamknięta? Ja tam nic nie czuję, tylko twardy czubek. W ogóle po gorącym prysznicu była jakby rozpulchnione i miękka dookoła, potem super twarda. To jest dla mnie absolutnie wyższy level :P

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Wybaczcie, że się tak wtrące do Was :)
    Milka polecam zrobić test ciążowy. Niektóre kobiety wypowiadały się, że testy owulacyjne cAsem wykrywają ciąże. Ten temat znajdziesz bodajże w "oczekiwanie na testowanie".

    KOchana u mnie to jest wszystko jedna wielka niewiadoma..gin mowil wczoraj widzac usg :o Owulacja..potem pow mu ze tempki narazie niskie to stwierdzil ze moze to byc cialko zolte nie wchloniete z zeszlego cyklu..od czterech dni mam pokluwanie jajnikow i podbrzusza pod blizna po cc..nie wiem czy brac ten progeteron by nie zablokowac ovu:/

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaySavage, ale ekstra dzień na odczytanie testu! Wyobrażam sobie Twoją wyjątkową radość przy wigilijnym stole :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    LaySavage, ale ekstra dzień na odczytanie testu! Wyobrażam sobie Twoją wyjątkową radość przy wigilijnym stole :)
    Była radość, i zadziała też świadomość że jestem w ciąży XD bo zaraz się zaczęło, było mi nie dobrze widząc tyle jedzenia, a kocham barszcz czerwony, to moje ublubione danie, i dla mnie mogłoby tylko ono istnieć, a 2 lata temu nie zjadłam ani łyżeczki, bo mnie tak mdliło na widok tej zupy. Ciekawe czy jakbym nie zrobiła testu, to też bym tak zareagowała na wieczerzę wigilijną. :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasz organizm dziewczyny jest jedną wielką niewiadomą :(

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie dużo popisałyście od 10 :) nie mam sił by czytać tyle stron, jakieś nowe ciążulki?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ