X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jutro testuje?
    Meldować plusiki jutro proszę :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    U nas jak nie ma prądu to nie ma też wody :(

    Pompa? :/

    dobuska lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    AJA. Super sposob na brak pradu :)

    Tak ale to dlatego, że jest dzień (ale nie mam okna w łazience ;) )Ale gdy jest noc... powiedzmy, że za dużo horrorów. Mimo,że je uwielbiam to... Mam bardzo wyostrzone zmysły wzroku i słuchu. Czasem jest tak, że słyszę coś czego nie ma i sama siebie nakręcam :P Najgorzej, gdy B w pracy na nocce, bo jak na rybach to zawsze przyjedzie gdy wpadam w histerię :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez podobnie reaguje na horrory i thrillery. Po takim seansie moj T musi ze mna chodzic do lazienki, bo boje sie ciemnosci ;) Tez lubilam takie filmy, ale doszlam do wniosku, ze nie na tyle, zeby az tak sie potem meczyc ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tu chodzi o samą ciemność, ale co śmieszniejsze same horrory tak nie działają mimo,że oglądam je będąc sama w domu bo B ich nie znosi :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:41

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice też mają tem problem... Plus teraz jeszcze ogrzewanie i brak jedzenia... Pompka do pieca też elektryczna i kuchnia też elektryczna :P

    The ring dobry horror, ale ja wolę te bardziej paranormalne... Może to śmieszne, ale wierzę w duchy i czasem je wyczuwam... Tak jestem dziwna :D
    Ale ostatnio oglądałam fajne horrory... "Za zamkniętymi drzwiami" "Kiedy zgasną światła" - ten jest Mega! ^^

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Dominika_89 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    właśnie dołączyłam do waszego grona :)
    Mam nadzieję, że niebawem będziemy dzielić się samymi dobrymi nowinami.

    Proszę dopiszcie mnie do listopadowego testowania - 30.11

    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 23:36

    AJA_S, dobuska, Tynastka, eMM, mi_lejdi lubią tę wiadomość

  • Dominika_89 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 13 listopada 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    właśnie dołączyłam do waszego grona :)
    Mam nadzieję, że niebawem będziemy dzielić się samymi dobrymi nowinami.

    Proszę dopiszcie mnie do listopadowego testowania - 30.11

    pozdrawiam

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 14 listopada 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Moi rodzice też mają tem problem... Plus teraz jeszcze ogrzewanie i brak jedzenia... Pompka do pieca też elektryczna i kuchnia też elektryczna :P

    The ring dobry horror, ale ja wolę te bardziej paranormalne... Może to śmieszne, ale wierzę w duchy i czasem je wyczuwam... Tak jestem dziwna :D
    Ale ostatnio oglądałam fajne horrory... "Za zamkniętymi drzwiami" "Kiedy zgasną światła" - ten jest Mega! ^^

    Ja jestem fanka dobrych horrorow :) Na wymienionych przez Ciebie filmach bylam w kinie, tez polecam :) Ostatnio ogladalam Ouija: Narodziny zla, to polski tytul. Moze nie przebije Obecnosc, ale poziom podobny. Polecam...

    AJA_S lubi tę wiadomość

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, przez Ciebie siknelam i zmarnowalam 15 minut na wpatrywanie się w test i doszukiwanie cienia cienia cienia :D

    Następne testowanie najwcześniej w czwartek! A i tak spodziewam sie wtedy 1 kreski.

    Za to wiecie, jak tak się wpatrywalam i wpatrywalam....to oczywiście moja głowa doszukala się tego cienia, a co :D

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja kiedyś lubiłam horrory ale w ciąży zdecydowanie mi przeszło i teraz się ich boję.


    Wczoraj się z moim mężem pokłóciłam i ❤ nie było. Dziś ciche dni.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka nie jestem w stanie was nadrobić...jedynie co moge napisac to ze gratuluję zafasolkowanym i tule tym z @. cały weekend mnie nie bylo. Mieliśmy masę rzeczy do załatwienia a w piątek Darek pierwszy raz pobiegł w biegu niepodległości 10 km !!! Jestem mega dumna z niego!!
    U mnie już po ovu teraz odliczanie .. ;) na oko jestem 3-4 dni po ovu.
    Widze że pisalyscie o horrorach. Nie przepadam za nimi. Boje się. Napewno nie lubię duchów, obciętych głów, truposzow czy coś w tym stylu. Bardziej wolę thrillery. A jak już mam oglądać horrory to napewno nie sama i nie krótko przed snem taka jestem dziwna. Poprostu potem nie zasne.

    Miłego dnia i trzymam kciuki za kolejne testowanie <3

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj idę do gina, w sumie nie wiem po co Zapisałam się do niego myśląc, że nie mam owu, a po umówieniu tempka skoczyła do góry jak wściekła. Więc, albo jestem w ciąży, albo nie. On teg nie stwierdzi, test jeszcze biały, no ale to dopiero 8 dpo.
    Jeju jak ja bym chciała, żeby ten cykl się udał....

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja miałam testować 19 ale to zapisywałam się na początku jak miałam okres a to troszkę się poprzestawiało... dzisiaj mam 12 dpo i niestety zmierzyłam temperaturę innym termometrem bo mój microlife zapomniałam wziąć od rodziców temperatura niby była 37.10 więc niby podwyższona dlatego zatestowałam i wyszła mi bardzo blada tak jak to wy mówicie cień cienia na dwóch różnych testach :) mam nadzieję że nie jest to ciąża biochemiczna i powtórzę jeszcze za 2 dni w 14 dpo oby wyszło to samo.... czyli udało by mi się w 2 cyklu starań to chyba aż za piękne żeby było prawdziwe....

    kate88:), lottinka, santoocha, dobuska, She86, rosax3, mi_lejdi, kaka470, bulkaasia, Lady Savage lubią tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 14 listopada 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oto link do testów tylko te kreseczki są ciut wyraźniejsze w realu bo na jednym to prawie w ogóle na zdjęciu nic nie widać
    https://zapodaj.net/f8b8b4e576fc6.jpg.html

    Paula55 lubi tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    tubispl
    ja widzę ewidentnie drugą kreskę :)

    u mnie tez chyba jakiś cień ...
    https://naforum.zapodaj.net/b997e0ab6d2e.jpg.html

    ale takie cienie to ja już widziałam, wiec na razie sceptycznie do tego podchodzę, jutro powtórka :)

    dobuska, She86, santoocha, Madziulla, mi_lejdi, kaka470, Paula55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie. Gratulacje dziewczyny.

    Też bym już chciala testować i zobaczyć takie kreseczki

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Hej ;)

    tubispl
    ja widzę ewidentnie drugą kreskę :)

    u mnie tez chyba jakiś cień ...
    https://naforum.zapodaj.net/b997e0ab6d2e.jpg.html

    ale takie cienie to ja już widziałam, wiec na razie sceptycznie do tego podchodzę, jutro powtórka :)

    no faktycznie coś tam widać :) w takim razie trzymam jeszcze kciuki za jutro :)

    xnw4qqmzuoifsosb.png
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ