Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska. Nie chce nakrecac, ale w 8dpo to plamienie implantacyjne jest mozliwe ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane wczoraj po południu robiłam test i lipa jedna kreska..
    Dziś @ nie ma szyjka wysoko.. a do tego jakby czymś przesłonięta trzeba jej sporo szukać.. by wyhaczyć...
    Plamień, które zawsze były też brak..
    Więc albo ciążą.. albo przesunie mi się okres..;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórzyłam jeszcze testem z allegro i też jest druga kreska i to z drugiego sikania :) tylko zalał się brzydko na żółto, bo to te kasetowe wiecie, za 2 zł

    dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny! Poszukam zoltego bobo :)

    Dobuska, trzymam kciuki!!! Będzie dobrze.

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    może jakkby mi dzisiaj dał dupka to podniosłoby to szanse na utrzymanie ewentualnej ciąży? Czy to trzeba od owulacji brać?

    jeśli faktycznie jesteś w ciąży, to pomoże, tylko jak nie, to bez sensu,bo trzeba odstawić zeby dostać @, ja w 26 dc odstawiam i za 2-3 dni dostaję @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A ja się cieszę, że jednak ide do ginekologa...
    8 dpo, a w toalecie zobaczyłam troszkę krwi....
    temperatura po wczorajszym spadku wzrosła troszkę więc to pewnie znowu jakies plamienia, które będą się ciągnęły. Dzisiaj lekarz może coś mi pomoże.
    ZNowu był płacz, bo nie wiem co się dzieje....:(

    Ale owu wyznaczył Ci program tak? Moze była wczesniej i to zapowiedź @? Albo coś zupełnie innego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    może jakkby mi dzisiaj dał dupka to podniosłoby to szanse na utrzymanie ewentualnej ciąży? Czy to trzeba od owulacji brać?

    Suplementacja progesteronem na tym etapie nie ma sensu jesli nie masz niedomogi ciałka. Czyli- 7dpo badanie proga, jak bedzie na granicy, jest sens. Jak bedzie dobry, niepotrzebnie faszerujesz sie hormonami i wydłużasz cykl.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia
    ja miałam proga w normie, a i tak plamiłam ;)
    więc biorę dupka

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 837

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A ja się cieszę, że jednak ide do ginekologa...
    8 dpo, a w toalecie zobaczyłam troszkę krwi....
    temperatura po wczorajszym spadku wzrosła troszkę więc to pewnie znowu jakies plamienia, które będą się ciągnęły. Dzisiaj lekarz może coś mi pomoże.
    ZNowu był płacz, bo nie wiem co się dzieje....:(


    Też nie chcę nakręcać, ale ja to nawet sprawdzałam, czy nie mam żadnych plamień w okolicach 8 dpo pod katem implantacji... ;)

    No ale ja nie mam nigdy żadnych plamień i nawet okres ostrą granicą się zaczyna i kończy.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli jest się w ciąży, ale się o tym nie wie i w 26dc odstawia dupka to jest większa szansa poronienia? Jak to ma działać - bo ja wiem tylko ze do 26dc biorę. Jakbym była w ciąży to powinnam brać dalej? Zrobię może betę w 26dc? Ale co dalej, jesli nie zajdę mam robic co miesiąc? Bez sensu...
    Może przedzwonie do gina...

    Im dalej po owulacji tym bardziej mi na mózg daje :/

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:41

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:35

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucevcita, Tubispl Gratuluję

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dzięki dziewczyny, tak tylko pytam, bo nie wiem czego się spodziewać. Ja prawdopodobnie mam niedługą fazę lutealną, bo ok 11 dni, więc może to plamienie już pod okres. Ale to tylko spekulacje. Tak czy siak, nie powinnam tak plami, to nie jest normalne. W tamtym miesiacu plamiłam kilka dni, potem 3 dni przerwy i okres.

    Sylwia owu na podstawie temperatury i śluzu wyznaczona. Raczej mało prawdopodobne, żeby była szybciej, jeżeli chcesz można podejrzeć u mnie wykres.
    Podejrzałam wykres oczywiście ;)
    Wiesz, z tymi temparaturami to różnie bywa...wiarygodny jest tylko monitoring.
    A moze jakby co, w nastepnym cyklu zrób sobie własnie monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    A jesli jest się w ciąży, ale się o tym nie wie i w 26dc odstawia dupka to jest większa szansa poronienia? Jak to ma działać - bo ja wiem tylko ze do 26dc biorę. Jakbym była w ciąży to powinnam brać dalej? Zrobię może betę w 26dc? Ale co dalej, jesli nie zajdę mam robic co miesiąc? Bez sensu...
    Może przedzwonie do gina...

    Im dalej po owulacji tym bardziej mi na mózg daje :/

    lottinka
    kilka dni bez dupka nie zaszkodzą,niektórzy nawet każą odstawiać, czekac na @ , dopiero testować jak @ nie przyjdzie ;) i znów właczyć dupka

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita, dziękuję, uspokoilas mnie :)

    Dobuska nie poddawaj się, bardzo się z Toba solidaryzuje jako ze jestesmy w tym samym momencie cyklu, i mocno wierze w nas obie! :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka, ja odstawiłam w sobotę, testy były negatywne, dopiero dziś wyszedł cień, także włączę spowrotem :)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:

    Dobuska nie poddawaj się, bardzo się z Toba solidaryzuje jako ze jestesmy w tym samym momencie cyklu, i mocno wierze w nas obie! :)
    No musi być dobrze!:):):)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy niedomodze ciałka temperatura spada czy raczej nic się nie zmienia? To pytanie do dziewczyn, które miały z tym problem.

‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ