X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delilah11 wrote:
    Ja nie wpatrywałam się w test - spojrzała po 3-5 min.

    Yhym. No to już niemalże na 100 % wiem,że kolejny cykl do bani . Miałam nie robić do piątku ale mam dzisiaj bardzo mocne ćwiczenia fitness, i nie ukrywam że bałam się na nie pójść w razie jakbym jednak miała być zaciążona :P. Biel wizira jak była tak jest , w pon. była taka sama, to jak dobrze wyliczyłam 14 dpo więc kapituluję . Buziaki :*

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    Hej :)

    Pytanie do dziewczyn , którym już pojawiły się II kreski .
    Jak szybko po nasiusianiu czy nakropieniu pojawiła się Wam II kreseczka?

    Buziaki :*

    Mi po 2 minutach się pojawiła kreska, w pierwszej ciąży.

    Kea06 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Destiny co do ziółek nie pomogę.
    Stokrotka myślałam o Tobie. Jak tam z mężem odzywacie się?
    tyle o ile...

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska trzymam kciuki!!!

    U mnie dzis na rossmanowym 10 biel bieluśka. Ale juz 3 raz snily mi sie 2 kreski :) będzie dobrze!

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A u mnie na dwoje babka wróżyła. Temperaturka ciupińkę poszła w górę. Wstałam i poszłam zatestować.
    A na teście kreska tak blada, że aż nie wiem czy zabarwiona czy biała. Mąż jak to mąż, widzi kreskę, ale dla niego to nie kreska. A ja wystarczy, ze lekko wezmę pod światło i widzę. Powiem tak, nigdy tak łatwo kreski nie widziałam.
    Nie wiem. myślałam, że bladzioch mnie ucieszy, a ten mnie raczej irytuje, bo i tak nic nie wiem.
    Lekarz mówił, że ten pęcherzyk co go mam to może z tej owulacji.... to mnie gasi.
    To byłby chyba cud.
    No i brudzę na brązowo lekko.
    Czekam dalej, nie mam nawet jak podjechać dzisiaj do laboratorium więc jutro znowu nasikam i zobaczę na test innej firmy.

    zrob zdjecie i wrzuc

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska dawaj fotke:) wszystkie sie chetnie powpatrujemy:) i nie martw sie niczym:) a te plamienia to masz mocne, czy delikatne?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A u mnie na dwoje babka wróżyła. Temperaturka ciupińkę poszła w górę. Wstałam i poszłam zatestować.
    A na teście kreska tak blada, że aż nie wiem czy zabarwiona czy biała. Mąż jak to mąż, widzi kreskę, ale dla niego to nie kreska. A ja wystarczy, ze lekko wezmę pod światło i widzę. Powiem tak, nigdy tak łatwo kreski nie widziałam.
    Nie wiem. myślałam, że bladzioch mnie ucieszy, a ten mnie raczej irytuje, bo i tak nic nie wiem.
    Lekarz mówił, że ten pęcherzyk co go mam to może z tej owulacji.... to mnie gasi.
    To byłby chyba cud.
    No i brudzę na brązowo lekko.
    Czekam dalej, nie mam nawet jak podjechać dzisiaj do laboratorium więc jutro znowu nasikam i zobaczę na test innej firmy.


    Oj dobuska biedaku, życzę, żeby to było to :) ale jako, że nie chcę Cię jeszcze bardziej nakręcać niż już jesteś, to poczekam do jutra z ewentualnymi komentarzami ;) hm ciekawe czy wytrzymasz do jutra z drugim testem...? ;) <3

    W 1 cs też tak miałam, obczytałam sie o nie wychodących testach we wczesnej ciąży, okres się spóźniał tydzień, więc zrobiłam ich z 5... wuciąganie z kosza- klasyk! :P Teraz już nie, gdyby nie to, że musiałam wziąc leki i utrzyuje mi się temp., to bym nie robiła.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no pewnie dobuska, dawaj fotę! Wypatrywanie kresek mogłabym chyba dopisać juz do moich hobby :D

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oraz polecam badanie szyjki, ja w końcu robię postępy. I juz wiem kiedy jest miękka/twrda, otwarta/ zamknięta.
    Natomiast u mnie szyjka rano jest dośc nisko, natmiast wieczorem ledwo sięgam, więc nie bardzo wiem, jak mam okeślać jej wysokość? Tak jest codziennie. Też tak macie?

    Natmiast teraz jest miękka i otwrta, dlatego spokojnie czekam na okres.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zdjęciu nic nie zobaczycie, szkoda nerwów.
    Myślę, że to po prostu jakiś test taki, że widzę wgłębienie po kresce i wydaje mi się pod światłem, że jest widoczna, lekko zabarwiona kreska.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie plamię mocno, raczej tylko podczas korzystania z toalety, wkładki nawet nie muszę nosic, ale noszę, bo boli brzuch jak na @, jajniki bolą. Wszystko zapowiada @.
    No i ta diagnoza lekarza, że pewnie nie było owulki przez ten "padły" pęcherzyk.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:34

    AJA_S, mika1987, Olciuska lubią tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delilah11 wrote:
    Ja nie wpatrywałam się w test - spojrzała po 3-5 min.

    delilah powtarzałaś? :)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    bo zagnieżdzenie może nastąpić nawet w tym 11 dpo dopiero:) 7-8 to tylko statystyka:)
    beta zaczyna się wydzielać w momencie zagniezdzenia, rowniez przyrost bety jest różny dla kazdej kobiety, zaleznie pewnie od stanu zdrowia, endometrium, wieku itd
    tak jak napisala dobuska 8 dpo to statystyka, tak samo jak owu w 14dc to tez statystyka a zycie potem weryfikuje, poza tym moze Ci sie wydawac ze owu byla dzisiaj a byla np dwa dni pozneij i juz z 8dpo robi sie 6dpo i test nie wyjdzie. nie wiem jak to jest ze beta ma np 300 a test o czulosci 10 czy 25 nl jest negatywny (moja przyjaciolka tak miala), nie wiem jak to mozliwe i jak dupiaste sa te testy ale jesli test jest sprawny i ma wykazac ciaze to najlepiej poczekac do terminu spodziewanej @ lub zrobic bete z krwi okolo 10-12 dpo :) nie ma sie co tak spieszyc i obliczac bo cialo lubi platac figle i zawsze daje takie objawy o ktorych myslisz u mnie to jest książkowe, jesli jest duza szansa na ciaze to czasem juz 2dpo mam zawroty glowy, nudnosci xD a potem jest @ wiec przestalam szukac oznak ciazy u siebie, jak nie ma małpy to wtedy mozna myslec, a zdrowy tryb zycia trzeba prowadzic zawsze i wtedy sie nie martwisz ;) nie picie alkoholu itd jest naprawde do przezycia i z korzyscia dla naszych ciał nie tylko dla dziecka ale tez dla siebie to róbmy :)

    Kea06 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ach te chłopy nasze.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska. Ktory to dpo? Takie wglebienie pod swiatlo to nie kreska a pozostalosc po odczynniku. To sie chyba jakos fachowo nazywa, ale nie pamietam teraz. Takie wlasnie jakby miejsce na kreske.
    Nie ma co tak szybko robic, bo zamiast sie cieszyc to tylko sie niepokoimy, bo nie wiadomo czy to nie blad. Do 14dpo test moze wyjsc falszywie pozytywny i ta kreska moze zniknac. Nawet tu na watku byly takie przypadki, wiec po co sie stresowac.

    MiLejdi. Z tego co slyszalam to szyjke bada sie o stalej porze, bo ona sie zmienia w ciagu dnia, ale ja tego nie robie, wiec moze niech sie wypowie ktos kto ma doswiadczenie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska...widze na wykresie ze 10 dpo masz...za szybko na test..zdecydowanie za szybko.. poczekaj spokojnie 2-3 dni i idz odrazu na bete. bo jak sie sika na testy to takie akcje tylko sa....a co do temp 10 dpo ma prawo isc temp i w gore i w dol. jesli 14 dpo lub pozniej temp sie trzyma wysoko do dopiero wtedy mozna to uznac za dobry znak i wtedy powinno sie testowac a nie nakrecac na testy 8-10 dpo.

    jestem myslami z Toba <3
    trzymam kciuki zeby ten cien co tam widzisz okazal sie za kilka dni piekna kreseczka!!!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od samego rana randka z deską do prasowania. :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale z was ranne ptaszki :)

    AiCha mój gin by się z tobą nie zgodził co do kwestii alkoholu. Chyba nawet już każda dłuższa staraczka wie, że życia nie można podporządkować pod "chce być mamą" to jeszcze bardziej napina myśli w jednym kierunku i wcale nie pomaga... zresztą zauważ, że jakieś 68% dzieci spłodzone po alko, wtedy chociaż nie myślisz po co To robisz ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ