X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze z testów owulacyjnych nie korzystałam, w jaki sposób one działają?

    mutacja C677T homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    ja jeszcze z testów owulacyjnych nie korzystałam, w jaki sposób one działają?


    jak dlugie masz cykle??

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33 dni zawsze regularne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 12:28

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    jak dlugie masz cykle??
    a te testy maja coś wspólnego z długością cyklu?

    mutacja C677T homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    33 dni zawsze regularne


    To sprobuj robic testy tak od 11dc. JESLI KRESKI BEDA DWIE TAKIE SAME, LUB TA TESTOWA CIEMNIEJSZA OWULACJA (POWINNA) WYSTAPIC W CIAGU 24-36h. Te testy sprawdzaja poziom hormonu LH, Ktory jez 'wyrzucany' przez nasz organizm przed owulka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    a te testy maja coś wspólnego z długością cyklu?

    Nie kochana, tylko od dlugosci cyklu zalezy kiedy musimy je zaczac robic, ja mam tak ok 31-33 choc mam nieregularne, zawsze zaczynalam od 10dc, i w tym cyklu test mialam pozytywny 17dc, owulka byla poniewaz mialam tez monitoring.

    https://parenting.pl/portal/jak-dzialaja-testy-owulacyjne <- poczytaj sobie :)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 28 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Nom calkiem mozliwe ;) moze zrob tez tezty owulacyjne ;)
    Robie tetsty:)wczoraj wyszedl mocniejszy jak dzis,ale ogolnie i ta kontrolna dzis wyszla jasniejsza niz wczoraj..moze za krotko trzymałam..ale zeby byly jednakowo ciemne mysle kilka dni:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Robie tetsty:)wczoraj wyszedl mocniejszy jak dzis,ale ogolnie i ta kontrolna dzis wyszla jasniejsza niz wczoraj..moze za krotko trzymałam..ale zeby byly jednakowo ciemne mysle kilka dni:)
    U mnei bylo to samo w tym miesiacu, wzrost, spadek i za dwa dni pozytyw:)
    Mika a w tym miesaicu stosujesz CLO?? czy ja dobrze pamietam, jesli nie to przepraszam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie. Dziwne mam te piersi naprawdę :/ takie ciężkie .

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    To sprobuj robic testy tak od 11dc. JESLI KRESKI BEDA DWIE TAKIE SAME, LUB TA TESTOWA CIEMNIEJSZA OWULACJA (POWINNA) WYSTAPIC W CIAGU 24-36h. Te testy sprawdzaja poziom hormonu LH, Ktory jez 'wyrzucany' przez nasz organizm przed owulka ;)

    dzięki za rade. Może w przy następnym cyklu jeśli w tym się nie uda zakupie. w tamtym cyklu przypuszczalnie miałam owu.. 18dc. Wydaje mi się, że średnio przy takich cyklach dłuższych tj. 33 dni owu występuje miedzy 16 a 19 dc. Wiadomo każda z nas jest inna, ale tak teoretycznie

    mutacja C677T homozygota
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 28 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie:)w zeszłym cyklu brałąm ale teraz powiedziałam ze kuur zapiał gin mi nie dal szansy sie starac normalnie tylko mnie odrazu faszeruje jakimis lekiem..zaczełąm brac mleczko pszczele,pije herbate kontryhel w pl przewtonik sie nazywa chyba:)plus witaminy..daje sobie trzy miesiace..a jak nie to wroce do clo:)w pierwsza ciaze zaszlam za drugim razem..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    a te testy maja coś wspólnego z długością cyklu?


    Jedynie tyle maja wspolnego ze od tego jak dlugie masz cykle zalezy kiedy powinnas zaczac je robic. U Ciebie tak jak Olciuska pisała od 11 dc mozesz zaczac robic. ja mam krotsze cykle i u mnie od 11 to juz pozno. ja jak robilam testy to od 8-9 dc zaczynalam. ale ja juz nie robie testow. za duzo wtedy o owulce mysle :D

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciuśka czyli Ty kolo 8 listopada zobaczysz II kreski? Trzymam kciuki

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 28 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciuśka to starania o pierwsze dzieciątko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 14:02

    mutacja C677T homozygota
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki :-D Witam również nowe koleżanki na forum :-)

    Ja dzisiaj miałam od rana bardzo wyczerpujący dzień ufff Najpierw musiałam jechać z moim M do lasu pomóc mu przy zwożeniu drzewa potem zaraz ganiać do sklepu w międzyczasie zrobić obiad i przewozić duże grube ciężkie klocki taczką w końcu musiałam usiąść bo czuje że gdybym tego nie zrobiła to chyba bym zemdlała :-( a najgorsze jest to że nic kompletnie jeszcze nie jadłam :-P

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    olciuśka to starania o pierwsze dzieciątko?

    Tak kochanie, o pierwsze dlatego pewnie sie tak katuje hih, mam wrazenie ,ze ciaza moze dotyczyc wszystkich tylko nie mnie ;). Oj mam duza nadzieje w tym miesiacu ... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Witam was kobietki :-D Witam również nowe koleżanki na forum :-)

    Ja dzisiaj miałam od rana bardzo wyczerpujący dzień ufff Najpierw musiałam jechać z moim M do lasu pomóc mu przy zwożeniu drzewa potem zaraz ganiać do sklepu w międzyczasie zrobić obiad i przewozić duże grube ciężkie klocki taczką w końcu musiałam usiąść bo czuje że gdybym tego nie zrobiła to chyba bym zemdlała :-( a najgorsze jest to że nic kompletnie jeszcze nie jadłam :-P

    Zjedz cos czybciukto! i prosze dbac o siebie! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    nie:)w zeszłym cyklu brałąm ale teraz powiedziałam ze kuur zapiał gin mi nie dal szansy sie starac normalnie tylko mnie odrazu faszeruje jakimis lekiem..zaczełąm brac mleczko pszczele,pije herbate kontryhel w pl przewtonik sie nazywa chyba:)plus witaminy..daje sobie trzy miesiace..a jak nie to wroce do clo:)w pierwsza ciaze zaszlam za drugim razem..

    Mleczko pszczele? nigdy o tym nie slyszalam... hmmm... musze o tym poczytac ;)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Zjedz cos czybciukto! i prosze dbac o siebie! ;)


    Już coś przegryzłam zawsze to lepsze niż nic :-)

    Powiem wam że jutro chyba się nie podniosę z tego wszystkiego :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laseczki. Ja dopiero mam chwilę bo dziś z moim dwulatkiem robiliśmy gołąbki na obiad. Potem chciał nauczyć się obsługi nożyczek więc musiałam mu max czasu poświęcić ;)

    U mnie test owu dziś prawie jak pozytyw więc pewnie jutro będzie na 100% mocna krecha.

    Kurde ja już któryś raz słyszę o tym mleczku ale też nie wiem jak działa i co to....

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ