Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci w tym wieku wszystkiego są ciekawe ja też mam córcie dwuletnią i jest strasznie wszystkiego ciekawa :-) A jaka mądrala z niej nieraz nie mogę wyrobić ze śmiechu jak coś powie to aż mi głupio :-D Alicja ma 2 latka a mówi i zachowuje się jakby miała co najmniej 3-4 :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Dzień dobry laseczki. Ja dopiero mam chwilę bo dziś z moim dwulatkiem robiliśmy gołąbki na obiad. Potem chciał nauczyć się obsługi nożyczek więc musiałam mu max czasu poświęcić ;)

    U mnie test owu dziś prawie jak pozytyw więc pewnie jutro będzie na 100% mocna krecha.

    Kurde ja już któryś raz słyszę o tym mleczku ale też nie wiem jak działa i co to....


    Podobno pomaga zajsc w ciaze ;) warto sprobowac. Paula mecz meza! i dzialaj juz dzis <3

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Paula męcz go póki jest szansa :-)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Dzieci w tym wieku wszystkiego są ciekawe ja też mam córcie dwuletnią i jest strasznie wszystkiego ciekawa :-) A jaka mądrala z niej nieraz nie mogę wyrobić ze śmiechu jak coś powie to aż mi głupio :-D Alicja ma 2 latka a mówi i zachowuje się jakby miała co najmniej 3-4 :-)
    To przybijamy piątkę ;) Tiago to samo. Buzia mu się nie zamyka haha. Dobrze ze tu po polsku go nie rozumieją haha. A córcia jaka na imię? Z jakiego mies jest?

    Olciuska męcze go co noc od tygodnia hihi ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    To przybijamy piątkę ;) Tiago to samo. Buzia mu się nie zamyka haha. Dobrze ze tu po polsku go nie rozumieją haha. A córcia jaka na imię? Z jakiego mies jest?

    Olciuska męcze go co noc od tygodnia hihi ;)


    Mam Helenkę 7 letnią i Alicję 2 letnią i ona jest z lipca :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo super. Dwie cory to teraz synek by się przydał ;)

    Tiago jest z sierpnia więc praktycznie w jednym wieku są :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak ale czy to się uda to trudno powiedzieć :-) Z sierpnia jest moja Helenka ;-)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 28 października 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie dopisuje. Testowac bede 4 listopada :) Test owu pozytywny wyszedl w poniedzialek rano :)

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy serdecznie kolejną koleżankę ale ten listopadowy wątek będzie zafasolkowany no,no :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 który to twój cykl starań jest>?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 28 października 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Meli92 który to twój cykl starań jest>?
    Drugi, juz w glowie mi sie miesza od tych mysli czy sie udalo czy nie :D

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Drugi, juz w glowie mi sie miesza od tych mysli czy sie udalo czy nie :D


    Mój też i powiem ci że ja mam tak samo :-D ale co ma być to będzie ;-)

    tobie się uda zobaczysz trzymam za to kciuki :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 28 października 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Mój też i powiem ci że ja mam tak samo :-D ale co ma być to będzie ;-)

    tobie się uda zobaczysz trzymam za to kciuki :-)

    Dziekuje. Widze, ze zaraz po mnie bedziesz testowac. Jakies bole jajnikow masz? bo ja czuje u siebie kilka razy na dzien klucie.

    Mama Ali lubi tę wiadomość

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 października 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ale żeście naskrobały masakra ;)
    Ja ovarin biore od ponad 2 tyg w poniedziełek bedzie 3 i musze powiedzieć ze czuje się inaczej miałam mega dużo sluzu czułam mokro i to bardzo teraz to już tylko czekam na rezultaty ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, byłam dziś w rosmanie, promka na testy owulacyjne jest. Ale tylko do dzisiaj.

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Meli :)
    Oj Coraz nas więcej to i pozytywnych testów więcej :)

    Ja też na ovarinie jadę i napewno libido mu wzrosło z czego mój mąż się jak dziecko cieszy haha :)

    Pojechał po jakieś alko na wieczór więc może polecicie jakiś film??

    Mama Ali, santoocha lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam winko w lodówce a mezus flaszeczkę ja na wódkę patrzeć nie moge fuj ;) a ochota na seksik juz mineła i dobrze bo maz miał mnie już dosyć ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 28 października 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Cześć Meli :)
    Oj Coraz nas więcej to i pozytywnych testów więcej :)

    Ja też na ovarinie jadę i napewno libido mu wzrosło z czego mój mąż się jak dziecko cieszy haha :)

    Pojechał po jakieś alko na wieczór więc może polecicie jakiś film??

    Jakie filmy lubicie?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 28 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Dziekuje. Widze, ze zaraz po mnie bedziesz testowac. Jakies bole jajnikow masz? bo ja czuje u siebie kilka razy na dzien klucie.

    Pewnie że tak aż wręcz mnie rwie masakra jakaś :-) ale czy zobaczę II kreski to czas pokaże :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja horrory ale mąż średnio.
    Napewno nie "tanie romansidla" :P
    Może dobra komedia??

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ