X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a nie myślałaś żeby książeczkę wykleic z filcu.? Filc bardzo łatwo klei się do kartki klejem na gorąco . Wystarczy odrysowac szablon i wyciąć i kleić.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedziemy wymyslac jeden owoc bedzie pokolorowany inny pomalowany , jeden wyklejany krepą , plasteliną cos by było wiadomo że to julka robiła ;)nie mam pistoletu do kleju na goraco no i filcu mieszkam na wsi a szkoda mi kasy by to wszytko teraz kupić a mam pełno plasteliny farbek krepy bedziemy kombinować
    tylko mam problem z wymysleniem w jednym zdaniu opisu do każdego owocu i warzywka :(

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 28 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zjedlismy obiadokolacje i maz zrobil mojito bezalkoholowe.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mów co potrzebujesz może pomogę :)

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 28 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj trochę zmartwiłam, bo wczoraj byłam na monitoringu i pęcherzyk był już taki do pękania, bo zrobił się na nim jakiś wzgórek (w którym podobno jest komórka jajkowa), lekarz zaproponował żeby podać na wszelki wypadek pregnyl i że mam dorwać męża bo za kilka godzin owulacja.

    No i rano myślałam, że będzie skok temperatury (a nie ma), albo że test owulacyjny będzie negatywny, a był baardzo pozytywny, tak jak wczoraj. Kreska testowa mocniejsza niż kontrolna. I tu moje pytanie, czy pregnyl może zakłamywać testy owulacyjne?? tak samo jak ciążowe?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem umówiona juz do kliniki na 12 grudnia. Wiec ten cykl jest ostatni staraniowy bez kliniki.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 października 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie 13dc.
    Działamy w tym cyklu z żelem conceive + :)
    Oby dał efekty takie jak 2 lata temu!

    Piję czerwone wino. Uwielbiam <3

  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 28 października 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula nie wiem jak z pregnylem ale skok temp wydaje mi się że może być jeszcze jutro. W ogóle nie przejmuj się tak tylko teraz działaj :)

    Madziulla może się uda i do kliniki nie pójdziesz ;)

    A ja na dzisiejszy wieczór mam plan zmolestowac męża, młody uspiony to trzeba korzystać :)

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Karola mów co potrzebujesz może pomogę :)
    Stokrotka dzięki myślałam by jakoś opisac owoc jaki jest co ma w środku i takie tam po jednym zdaniu do owocu i do warzywa mamy takie owoce jabłko, gruszka ,wiśnia ,śliwka ,banan ,brzoskwinia ,truskawka i warzywa marchewką, pomidor, ogórek papryka,groszek kapusta, kukurydza myślałam coś w takim sensie jabłuszko -jestem okragle mogę być czerwone, żółte lub zielone . Nie umiem wymyślać wole coś wycinać przyklejać i takie tam od rysowania mam męża

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 28 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a może jakieś krótkie rymowanki? Typu nie wiem np zdrowe jabłuszka wpadają do brzuszka ;) słodkie gruszki lubimy, chętnie się nimi dzielimy. Albo coś bardziej twórczego bo to tak na szybko wymyślone

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki fajne ja nie umiem wymyślać takich rzeczy siora to by mi prawdziwa książkę napisała ale nie ma czasu i nie mieszkamy w jednej miejscowości

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 października 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Hej.
    U mnie 13dc.
    Działamy w tym cyklu z żelem conceive + :)
    Oby dał efekty takie jak 2 lata temu!

    Piję czerwone wino. Uwielbiam <3

    Witam Cie Anetko!! Co się nie chwalilas na ploteczkach że staracie się o rodzeństwo dla Małego :)
    Trzymam kciuki obysmy obie dołączyły do Paulinki ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 28 października 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie sacze lampke wina:)co ma byc to bedzie:) czy owulka przyjdzie, czy nie to juz zobaczymy:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 28 października 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Witam Cie Anetko!! Co się nie chwalilas na ploteczkach że staracie się o rodzeństwo dla Małego :)
    Trzymam kciuki obysmy obie dołączyły do Paulinki ;)
    Paula a Wy bylyscie na sierpniowkach 2014?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Witam Cie Anetko!! Co się nie chwalilas na ploteczkach że staracie się o rodzeństwo dla Małego :)
    Trzymam kciuki obysmy obie dołączyły do Paulinki ;)

    A bo to się nie ma póki co czym chwalić ;)
    Pochwalę się jak mnie maly Obcy zasiedli ;)

    U Was który cs?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A marzyłamma żeby udało mi się w tym samym cyklu co Paulinie, tp byłby w urodziny męża.
    No ale plan się nie powiódł.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 października 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś nawiedziła mnie @ także zaczynam 4 cs i przyłączę się do Was jeżeli pozwolicie :)
    Testować będę 22 listopada, ale to się jeszcze może zmienić, w zależności kiedy pojawi się owu.

    Agula92. Na pregnylu się nie znam, ale skoro przekłamuje testy ciążowe to owulacyjne też może, ponieważ hormon LH jest bardzo podobny strukturą do HCG.
    Testy owulacyjnej jednak nie pokażą Ci, że już jest po owulce. W ogóle one nie pokazują owulki tylko pik LH. Pierwszy pozytyw zapowiada owulkę, która może być za 24-36h zarówno przy pozytywnym jak i negatywnym teście, więc nie ma się tym co sugerować.
    Jeżeli chodzi o temperaturę to owulka może być jeszcze przed skokiem, także niczym się nie przejmuj tylko działaj :) Zazdroszczę Ci tego monitoringu ;)

    Madziulla. Bardzo dobrze, że się umówiłaś do kliniki. Ja uważam, że nie ma co za bardzo zwlekać. U mnie 4 cs a już jestem umówiona na 13 grudnia do lekarza. Mam nadzieję, że dostanę jakieś skierowanie na badania :)

    Agula92 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 29 października 2016, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 moze zacznij od podstawowego badania czyli monitorowania cyklu, zobacz czy rośnie Ci pęcherzyk czy ładnie pęka jesli tak to bedzie juz dużo ;) bo po prostu moze nie możecie sie wstrzelić w punkt a plemniczki męża nie są takie żywotne zeby czekać :)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • 89viola Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Viola2
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 29 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! ;-)

    Witam się z rana i przekazuje wam energię słoneczną gdyż u mnie pięknie świeci słońce :-)

    Może to jest znak dla nas :-D jeśli słoneczko zaświeciło, wszystkie mamy zaciążyło :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ