X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Karola.. Przykre to co piszesz,pamietam jak o Tesciowej napisalas na innym watku, miejmy nadzieje,ze dzien Twego testowania to znak,ze czarne chmury wokol Was sie rozejda i bedziecie szczesliwi;) i ujrzycie II kreseczki.
    Dzięki za dobre słowa na samą myśl o listopadzie mam łzy w oczach zawsze to byl ciężki miesiąc a teraz będzie jeszcze gorszy ale co zrobić żyć trzeba dalej ....

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 5 października 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge prosic o zapisanie na 5.11? :))

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 5 października 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jakie badania robiłyscie przed i w czasie starania sie o dzidzie?

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 października 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Moge prosic o zapisanie na 5.11? :))
    to bedziemy razem testowac 5 listopada ;)

    Salamanka lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Dziewczyny! Jakie badania robiłyscie przed i w czasie starania sie o dzidzie?
    Ja żadnych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Dziewczyny! Jakie badania robiłyscie przed i w czasie starania sie o dzidzie?
    Ja sporo. Prlokatyna, lh, fsh, progesteron, tsh, ft3, ft4, anty-tpo, anty-tg, testosteron, estradiol, glukoza, no I podstawowe mocz, morfologia,ob, crp, potas, sod itp. Miałam hsg, test po stosunku, laparo I histeroskopie I.chyba tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 21:14

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Dziewczyny! Jakie badania robiłyscie przed i w czasie starania sie o dzidzie?
    ja badania robiłam przed ciąza z Julką byłam w szpitalu na laparoskopii i wtedy miałąm badania robione mąz badanie nasienia na które nigdy nie dotarł bo juz byłam w ciązy a teraz czekamy co końca roku jak sie nie uda to Julka bedzie jedynaczką

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam tylko podstawowe krew (+TSH i ft3 i ft4) oraz mocz, ale myśmy zaszli za 1. razem. Teraz tylko ja robiłam badania (dodałam żelazo i wit Bcośtam), ale to dopiero 4 cykl po porodzie, więc nie idę na razie na nic dalej.

    Jutro powinna się @ kończyć i w pon ruszam z testami owu. Chyba ten okres był najdłuższy na razie od porodu, więc chyba powoli zaczyna się normować u mnie.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę się rozgoscic ? Jeszcze co prawda obecny cykl trwa jest 16 dc ale mam cykl bezowulacyjny także testować będę napewno pod koniec listopada jak nie w grudniu dopiero

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Czy mogę się rozgoscic ? Jeszcze co prawda obecny cykl trwa jest 16 dc ale mam cykl bezowulacyjny także testować będę napewno pod koniec listopada jak nie w grudniu dopiero
    Ofkors :) im nas więcej tym weselej :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie a ja jakiegos doła złapałam :( ryczeć mi sie chce jestem zła na meża na córkę jakas rozdrazniona chodze jestem zła na siebie ...
    Powinnam już przygotowywać się do porodu Julka powinna głaskać brzuszek a co mam nic nie mam koleża nka która straciła dziecko kilka dni po mnie jest w 13 tc cieszę się że jej sie udało ale ... dlaczego jej a nie mi ? jestem zła na siebie na Boga że ne moge dac Julci wymarzonego prezentu tak bardzo chce brata dziś spytałam ja co by chciała na gwiazdkę (jest chora więc siedzimy w domku ) a ona że chce by w końcu była dzidzia w moim brzuszku i co ja mam jej odpowiedzieć ? eh łzy same się cisną do oczu czasami mam tego wszytkiego dosyć ...

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 6 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam można się dołączyć? Mi test październikowy nie powiódł się także będziemy próbować w listopadzie mam nadzieje, że tym razem się uda i ujrzymy II kreseczki :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 6 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    witajcie a ja jakiegos doła złapałam :( ryczeć mi sie chce jestem zła na meża na córkę jakas rozdrazniona chodze jestem zła na siebie ...
    Powinnam już przygotowywać się do porodu Julka powinna głaskać brzuszek a co mam nic nie mam koleża nka która straciła dziecko kilka dni po mnie jest w 13 tc cieszę się że jej sie udało ale ... dlaczego jej a nie mi ? jestem zła na siebie na Boga że ne moge dac Julci wymarzonego prezentu tak bardzo chce brata dziś spytałam ja co by chciała na gwiazdkę (jest chora więc siedzimy w domku ) a ona że chce by w końcu była dzidzia w moim brzuszku i co ja mam jej odpowiedzieć ? eh łzy same się cisną do oczu czasami mam tego wszytkiego dosyć ...


    Najlepiej jest przede wszystkim siebie uspokoić i powiedzieć będzie prezent jeśli się mamusi uda czy coś w tym stylu żeby malutka nie potrzebnie się nakręcała :-) wszystko się ułoży i w końcu dostanie swój wymarzony prezent ( braciszka ) pozdrawiam. :-)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę tu się Landrynka schowała ;)

    Pauletta ty moja <3 tylko nie uciekaj stąd :)

    Ja się witam duchowo ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2016, 20:33

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola wiem ze Ci smutno :/ ale dasz rade! Kolejny cykl a jeśli będzie trzeba to następny i następny. Baby są twarde.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to która jak testować będzie?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 7 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka, na 1. str jest lista ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    stokrotka, na 1. str jest lista ;)
    Już widzę :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Karola wiem ze Ci smutno :/ ale dasz rade! Kolejny cykl a jeśli będzie trzeba to następny i następny. Baby są twarde.
    No tak niby baby są twarde ale ja mam już dosyć czekam na tego listonosza z paczuszka będę lykac ovarin i zobaczymy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 7 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać można mnie również wpisać na 6.11 :-)


    Karola - mama Julci i ... ? - My kobiety nigdy się nie poddajemy, także trzeba się uzbroić w cierpliwość kochana a wszystko będzie jak w bajce :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ