X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezent imieninowy kochane.:) bardzo wam dziękuję za życzenia imieniny są w czwartek więc gorąco liczę że już coś zobaczę na teście :)

    Karola wiesz bielizna też super ale mój mąż wie że nic mnie tak nie cieszy jak błyskotki. Normalnie chodzę po domu dumna jak paw :D jak coś się swieci to momentalnie chora jestem. A wystawa u jubilera to najgorsze zło jakie może być :)

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 października 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    A ja mam pytanie co do bolu pachwiny i ciagnie sie po nodze;/ Nie sadze by to był objaw ciazy hehe tylko tak mnie zastanawia co to moze byc;/
    O kurczę mam to samo bolą mnie pachwiny i uda :P

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 30 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem jej, ząb mnie nie boli ani nie mam zadnego stanu zapalnego wiec to moze poczekac. Powiem jej zeby mi narazie zrobila tak " z wie rzchu" a jak sie wyjasni to najwyzej pojde jeszcze raz..
    Lepiej nie ryzyko wac nawet jezeli fasolki mialo by nie byc. .

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    A ja mam pytanie co do bolu pachwiny i ciagnie sie po nodze;/ Nie sadze by to był objaw ciazy hehe tylko tak mnie zastanawia co to moze byc;/
    mam to samo i nie wiem co to może być

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 30 października 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    A ja mam pytanie co do bolu pachwiny i ciagnie sie po nodze;/ Nie sadze by to był objaw ciazy hehe tylko tak mnie zastanawia co to moze byc;/

    Tez tak mialam teraz i miałam spuchniete węzły chłonne i w pachwinach i pod pachami

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Tez tak mialam teraz i miałam spuchniete węzły chłonne i w pachwinach i pod pachami
    Co to moze byc ?!

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety tak nie mam dziewczyny... A miałam tak w 5 tygodniu ciąży jak szłam powtórzyć bete po kilku dniach to ledwo lazic mogłam bo tak mnie bolały pachwiny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dziwne to:/

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka ja mam bzika na punkcie świeczek uwielbiam je jak jeszcze nie mielismy julki to tyle ich miałam ze już miejsca nie było hehe teraz są inne wydatki ale uwielbiam siedziec zima przy zapalonych świecach :) tego typu płyskotek nie lubie no chyba że bransoletki lub łańcuszki a pierścionek mam jeden zaręczynowy i obraczkę parę jest schowanych ;)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 października 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny iskierka sie tli mamy podobne objawy a wszytkie testujemy na poczatku listopada ;)
    no aleja sie nie nakręcam

    KarolaFasola, Effy lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No każdy ma jakąś fazę. :) ja mam na blyskotki a ty na świeczki. :) jak urodziłam córkę to od męża jeszcze w szpitalu dostałam łańcuszek złoty z przywieszka bo jak to stwierdził ,, nie wiedział czy może do szpitala przynieść kwiaty" :D chodzę cały czaś w biżuterii uwielbiam jak się błyszczy :)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Tez tak mialam teraz i miałam spuchniete węzły chłonne i w pachwinach i pod pachami
    Ja w poprzednim cyklu mialam spuchniete pod pachami pierwszy raz w zyciu:P nie wiedzialam co to jest;

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 30 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, dziękuję za wpisanie na listę :) o matko gdzie tam 11 listopada;/ ;/ niby niedługo będzie, ale już mi się ciągnie


  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 października 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia. Witaj w listopadzie.

    KarolaFasola. Ja tez bym powiedziala. Cos mi sie obilo o uszy, ze jak kobieta jest w ciazy to sie robi troche inny rtg, ale glowy sobie nie dam uciac.
    Z tym rtg to pewnie zalezy od organizmu kobiety. Znajoma miala w ciazy wypadek, robili jej rentgen a urodzila zdrowego chlopca.

    Stokrotka. Wszystkiego najlepszego :) Ja tez uwielbiam bizuterie :)

    Karola. Ja tez lubie swieczki. Wlasnie zrobilismy sobie klimacik i ogladamy wczorajszego Voica a potem Master Chef :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ja czasem mam tak przy owulacji, a czasem przed @... Ale co to? To nie wiem :/
    Ja w ramach prezentu od mojego B wolę dostać jakąś wycieczkę ^^ A poza tym jakieś książki :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula92 wrote:
    Landryneczka, dziękuję za wpisanie na listę :) o matko gdzie tam 11 listopada;/ ;/ niby niedługo będzie, ale już mi się ciągnie
    Oo testujemy razem kochana ;) będziemy się wspierać :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Agnieszka ja czasem mam tak przy owulacji, a czasem przed @... Ale co to? To nie wiem :/
    Ja w ramach prezentu od mojego B wolę dostać jakąś wycieczkę ^^ A poza tym jakieś książki :)
    To pewnie u mnie zawita niedlugo @

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że może mnie jakaś grypa bierze, że tak mnie mięśnie jakby ciągną w udach. Raczej nie miałam czegoś takiego nigdy przed okresem. Do tego okres jeszcze daleko. W ciąży też tak nie miałam. Nie wiem serio :)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Ja myślałam, że może mnie jakaś grypa bierze, że tak mnie mięśnie jakby ciągną w udach. Raczej nie miałam czegoś takiego nigdy przed okresem. Do tego okres jeszcze daleko. W ciąży też tak nie miałam. Nie wiem serio :)
    A kiedy masz termin @ ? Bo widze testujemy razem a u mnie okres za jakies 3 dni

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Ja myślałam, że może mnie jakaś grypa bierze, że tak mnie mięśnie jakby ciągną w udach. Raczej nie miałam czegoś takiego nigdy przed okresem. Do tego okres jeszcze daleko. W ciąży też tak nie miałam. Nie wiem serio :)
    No mnie tak dzis ciagnie w prawym udzie..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ