X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Hej kochane!

    Ja dzis mam 7 dzien po owulce , nie wiem kiedy testowac, powiem Wam ,ze chyba jestem juz zmeczona tym wszystkim, i mam to kompletnie w nosie!
    A na to wszystko od paru miesiacy na bordzie mam tak jakby tradzik, czerwone kropy wgl nie znikaja a jak znikna to sie odnawiaja, wydaje mi sie ze to jest hormonalne ,moze ten testosteron... Nie wiem nie chce tego ruszac bo mi dadza jakies hormony lub abtybiotyki a ja mam dos lekow , tym bardziej ze sie staramy o fasolinke.. ;( mi jak cholera


    Oj laska co to za kryzys ?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 31 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha przecież wiesz dobrze ze ten program to tylko dane statystyczne i kiedy masz owu to inna sprawa :) poza tym większa szansa jest jak sex był dzień wcześniej niż dzień za późno. ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie mialam monitoringu. Ale w nowym cyklu chyba sie skusze :) Nie ma sie co ludzic :P

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 31 października 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie... uważam tak samo :)
    Zwłaszcza, że ten cykl strasznie zaczęłam...Niby sama się nie dopatrywałam objawów... Ale dzień przed @ dostałam tyle gratulacji, że jak dostałam @ to wyłam przez całą noc...
    Najlepiej by było nie myśleć ale jak człowiek czegoś bardzo pragnie... jest to bardzo trudne:/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się dziewczyny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktoras mi podpowie jak jest z tym monitoringiem ? Ile razy trzeba chodzic? i w jakich dc ? kompletnie sie na tym nie znam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Moze ktoras mi podpowie jak jest z tym monitoringiem ? Ile razy trzeba chodzic? i w jakich dc ? kompletnie sie na tym nie znam

    Ja czuje kiedy mam owulke...
    Poszlam w tym miesiacu w 16dc (pecherzyk byl gotowy do pekniecia)
    kazal mi przyjsc 18dc i juz pecherzyk pekl.. tzn byl jeszcze ale sie zmniejszyl i uwolnil jakis tam plyn heh..
    A czujesz bol owulacyjny? jesli nie to jest troszke inaczej zalezy jakie masz cykle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu ponoc nie mialam owulki (stwierdzil gin) ja bol czulam, poszlam do drugiej gin i ona mowi ze owu byla ;/ W sumie skok widoczny;/ Nie wiem, mam skolonnosci do pcos i strasznie sie boje ze sie nie uda :( musze coś chyba zaczac brac na owulacje tylko nie wiem co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    W tym cyklu ponoc nie mialam owulki (stwierdzil gin) ja bol czulam, poszlam do drugiej gin i ona mowi ze owu byla ;/ W sumie skok widoczny;/ Nie wiem, mam skolonnosci do pcos i strasznie sie boje ze sie nie uda :( musze coś chyba zaczac brac na owulacje tylko nie wiem co.

    Aga a czemu twierdzisz ze masz sklonnosci do PCOS?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Aga a czemu twierdzisz ze masz sklonnosci do PCOS?
    Ja nie twierdze moja gin :/ duzo malych pecherzykow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego chce sprawdzic czy wogole one rosną bo jak nie to chya sie zalamie :( Wykres mam śliczny i ze niby owu nie bylo ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Dlatego chce sprawdzic czy wogole one rosną bo jak nie to chya sie zalamie :( Wykres mam śliczny i ze niby owu nie bylo ?
    Kochana ronilas testy owulacyje prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam, zawsze byly negatywne ale tego dnia jeden jedyny raz w ciagu tego cyklu wyszedl pozytyw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On moze przuwdywac owulacje, ale nigdy nie potwierdzi. Potwierdza tylko monitoring, w ktorym dniu cyklu bylas u gina?

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 31 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ta ginekolog nie miała zbytnio kompetencji..

    A co do monitoringu trzeba do niego iść średnio ja byłam 7 dc i wtedy mi wybadał ze pęcherzyk ma określone wymiary, kolejno poszłąm 2 dni później i kolejno 3 dni później.. wtedy mi powiedział kiedy ma być sex i ile razy nawet:):) i jak byłąm już na ostatniej wizycie stwierdził ze do pęknięcia doszło w sobotę..

    Niestety wtedy cykl był nie udany więc nie ma żdanej pewnośći:)

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 31 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka pozatym bardzo ładny wykres masz po czym wnioskujesz, że się nie udało?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 31 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wykreślenie z 02.11, dziś dostałam okres i nie łapię się na listopad w takim razie. Powodzenia dziewczyny!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Proszę o wykreślenie z 02.11, dziś dostałam okres i nie łapię się na listopad w takim razie. Powodzenia dziewczyny!

    ;(. Zaczynasz 4cs oby szczesliwy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skomplikowane te nasze organizmy dziewczyny

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 31 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska, wątpię, nie zamierzamy się raczej zbytnio starać, nie robię testów ani nic, a na sex też średnio jest ochota, więc no nie ma co się jakkolwiek nakręcać.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ