X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona nie lubię bardzo :(

  • kejtlin Nowa
    Postów: 4 11

    Wysłany: 31 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomóżcie! mam 23dc ,w ciągu 2 dni musze zrobić rtg kręgosłupa dolnego,na testowanie za wcześnie chyba,kurde niewiem co robić.

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 31 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możęsz zobaczyć czy test Ci wyjdzie bo już sporo po wou jesteś:)
    TYlko ta tempka może nie być miarodajna bo nie jest o stałej porze... spróbuj test a jak nie to beta.. z tegoc ow idziałam miałaś plamienia dwa dni temu wiec mogło dopiero wtedy dojść do implementacji.. test wtedy raczej niewiele da...

    Idz na betę ona wykaże cie na 100%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma moze ktroas z Was problem z tradzikiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    A ma moze ktroas z Was problem z tradzikiem?


    Ja.... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    On moze przuwdywac owulacje, ale nigdy nie potwierdzi. Potwierdza tylko monitoring, w ktorym dniu cyklu bylas u gina?
    Bylam w 19 dc wedlug mnie dzien po owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Agnieszka pozatym bardzo ładny wykres masz po czym wnioskujesz, że się nie udało?
    Test negatywny dzisiaj. Ja mam dlugie cykle wiec mysle ze pojde w 14 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Bylam w 19 dc wedlug mnie dzien po owulacji
    I lekarz powiedzial ze owulki nie bylo tak??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja.... :/
    Madziulla myslisz ,ze to ma podloze hormonalne? ja mam na bordzie tak 4 krosty dosc duze, one ciagle sie odnawiaja ,sama nie wiem co robic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Madziulla myslisz ,ze to ma podloze hormonalne? ja mam na bordzie tak 4 krosty dosc duze, one ciagle sie odnawiaja ,sama nie wiem co robic


    jak najbardziej
    http://liliowyzakatek.blogspot.com/2012/08/co-oznacza-twoj-pryszcz-tradzikowa-mapa.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 11:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    jak najbardziej
    http://liliowyzakatek.blogspot.com/2012/08/co-oznacza-twoj-pryszcz-tradzikowa-mapa.html

    Super ;(, tylko jak tu sie leczyc.. Ja nie chce brac zadnych hormonow.. Boje sie ze zaburze prace jajnikow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Dokladnie tak.
    w 19dc mogl juz to stwierdzic. W przyszlym miesiacu idz na monitroing zacznji od 10dc i tak pewnie bedziesz musiala co 2 dni. Oczywscie testy tez mozesz robic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Super ;(, tylko jak tu sie leczyc.. Ja nie chce brac zadnych hormonow.. Boje sie ze zaburze prace jajnikow.

    Niestety czasem nie ma wyjścia...trzeba brac leki. lekarz juz wie co Ci podac aby ustabilizować cykl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    w 19dc mogl juz to stwierdzic. W przyszlym miesiacu idz na monitroing zacznji od 10dc i tak pewnie bedziesz musiala co 2 dni. Oczywscie testy tez mozesz robic.
    Zobacze jeszcze czy bedzie mnie na to stac bo narazie lipa z kasą totalna;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Niestety czasem nie ma wyjścia...trzeba brac leki. lekarz juz wie co Ci podac aby ustabilizować cykl...
    Trudno mam 3 krostki, wytrzymam, boje sie ze moge sobie co innego rozlegulowac, A ty jakos leczysz swoj tradzik?

  • sssss Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 31 października 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Proszę o dopisanie na testowanie 26.11 :)

    3jgx3e3kklavcaph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjmuje hormony na tarczyce i prolaktyne. i unikam slodyczy ale roznie z tym tradzikiem jest. nauczylam sie z nim zyc poprostu.

    ale jak masz rozregulowane hormomy to jak Ty chcesz je uragulowac i zajsc w ciaze nie biorac lekow...nie rozumiem...

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 31 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka fakt faktem przy monitoringu płaciłam za każdym razem za wizytę.. no i nie powiem szarpneło;)
    A druga Pani ginekolog co powiedziała, że owulka była? Nie mówiła np, orientacyjnie kiedy nastapiała?

    Ja też mam teraz dziwny cykl skrócił mi się do 24 dni i wychodzi, że zaraz po okresie mam dni płodne;)I w sumie sama nie wiem czy już byłą czy lada moment będzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Agnieszka fakt faktem przy monitoringu płaciłam za każdym razem za wizytę.. no i nie powiem szarpneło;)
    A druga Pani ginekolog co powiedziała, że owulka była? Nie mówiła np, orientacyjnie kiedy nastapiała?

    Ja też mam teraz dziwny cykl skrócił mi się do 24 dni i wychodzi, że zaraz po okresie mam dni płodne;)I w sumie sama nie wiem czy już byłą czy lada moment będzie...
    Mówila ze byla ale kiedy to nie, i pokazywalam jej wykres to zdziwiona nie byla. Dlatego chce pojsc ok 14/5 dc bo wiem ze u mnie owu bedzie dosc pozno

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ