X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie ciagnie w prawym ;p do tego bol w szyjce cos dziwnego ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dzisiaj mnie boli brzuch. Coś czuję że okresowo :( dziś mam 41 dc 9 dni po owu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 06:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za ile ewentualnie spodziewać się okresu? Jak myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U każdej cykl trwa inaczej ale średnio okres przychodzi 14-16 dpo

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze kilka dni

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 31 października 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    A kiedy masz termin @ ? Bo widze testujemy razem a u mnie okres za jakies 3 dni
    No wiec tak miałam ovu bardzo wcześnie bo 11 dc albo 10 dc już nawet nie pamiętam. I chce testować w czwartek i to bedzie mój 22 dc. Wiem wiem, że wcześnie :P.. Ale ostatnio miałam ovu 15 dc cyklu testowałam chyba 24 dc robiłam test z popołudniowego moczu i były dwie wyraźne kreski, a wieczorem beta ponad 100.

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 31 października 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tego co mówiła Tusia_87 to u mnie w domu sie w ogóle, nie rozmawia o staraniu. Wiem, że może biorę na siebie cały ten ciężar chociaż na razie jakoś to nie jest bardzo dla mnie stresujące :), dopiero pierwszy cykl po poronieniu, ale mój mąż zupełnie nie wie, kiedy mam owulacje. Nawet nie wie, że sie staramy o dzidzie Haha :)
    On ma bardzo stresującą prace, odpowiada codziennie za życie ludzi i w domu chce, żeby był wyluzowany. Natomiast, jakby dłużej się nam nie udawało no to pewnie będziemy musieli o tym porozmawiać i bardziej sie starać. Kochamy się spontanicznie, jak nam wyjdzie. Np. Nie było już stosunku w dzień owulacji, czy 1 dzień po, bo był zmęczony, albo był na nocnym dyżurze. Były natomiast 4 dni z rzędu przed samą owulacją, albo kilka godzin przed, tego dokładnie nie wiem. Nie wiem czy to wystarczy, ale najważniejsze jest, żeby facetów nie stresować, bo z mojego to by żadnego pożytku nie było i z jego plemników :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 06:54

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 31 października 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dziś niestety test negatywny więc proszę o wpisanie na 30 listopada, znowu zamknę miesiąc mam nadzieję tylko że z lepszym skutkiem ;)

    To juz 21 cykl, pierwszy z bromergonem. W poprzednim miesiacu wyszło że mam hiperprolaktynemie czynnosciowa. Macie z nią lub z tym lekiem jakieś doświadczenia? Zastanawiam się ile trwa leczenie, od lekarza usłyszałam "do skutku" ;)

    Powodzenia nam wszystkim

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 31 października 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Znow kolejny tydzień ale ten i pozostałe będą inne a to dlaczego? Bo zaczynają się testowania!!! Życzę wszystkim staraczkom no i sobie pozytywnych testów :D

    MNIE bardzo bolą sutki od 3 dni ale nie wiem...

    A tak poza tym to dziś Halloween ;)
    graphics-halloween-582062.gif

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki czy swedzący pępek to objaw ciąży ? :D nie no śmieje się z tym objawem ale fakt jest taki że swędzi mnie pępek . O zgrozo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 07:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    No wiec tak miałam ovu bardzo wcześnie bo 11 dc albo 10 dc już nawet nie pamiętam. I chce testować w czwartek i to bedzie mój 22 dc. Wiem wiem, że wcześnie :P.. Ale ostatnio miałam ovu 15 dc cyklu testowałam chyba 24 dc robiłam test z popołudniowego moczu i były dwie wyraźne kreski, a wieczorem beta ponad 100.
    No to oby były II :P

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 31 października 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Laseczki czy swedzący pępek to objaw ciąży ? :D nie no śmieje się z tym objawem ale fakt jest taki że swędzi mnie pępek . O zgrozo...
    Gdzies czytalam ze tak:)
    Effy to witam w klubie bo mi wyszlo ze 9dc byla ovu.. Ale nie testuje chyba wogole:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Gdzies czytalam ze tak:)
    Effy to witam w klubie bo mi wyszlo ze 9dc byla ovu.. Ale nie testuje chyba wogole:)


    Ha ha ha :) ja się oczywiście nabijam z tym pępkiem w ogóle nie traktuje tego jak objaw ciąży :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. Faza lutealna teoretycznie trwa 14 dni. W praktyce moze sie wahac miedzy 10 a 16 dni, takze w kazdym momencie niestety.

    Z tym swedzacym pempkiem to jest tak, ze niby sie nabijamy, ale kazda gdzies wypatruje tych objawow ciazowych.
    Ja im dluzej sie staram, tym bardziej dochodze do wniosku, ze latwiej jest tego nie wypatrywac. Sama jestem niecierpliwa i chcialabym jak najszybciej wiedziec, ale zauwazylam, ze takie nakrecanie nie ma sensu. W drugim cyklu tak sie nakrecilam, bo objawy pasowaly a potem przez kilka dni nie moglam sie pozbierac jak @ przyszla. W poprzednim juz sie tak nie przygladalam i bylo mi o wiele latwiej zaakceptowac porazke.

    Z nie rozmawianiem o staraniach to dla mnie jest troche sztuczne. Jezeli jakims cudem da sie o tym nie myslec to ok. Natomiast jezeli jedna i druga strona i tak mysli, ale nie powie tego na glos, bo tak, to nie wydaje mi sie zdrowe.
    Tak samo uwazam, ze staranie sie o dziecko to na tyle odpowiedzialne zadanie, ze jedna i druga strona powinna miec tego swiadomosc i rowniez miec udzial w podejmowaniu decyzji.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 31 października 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Owu wyznaczylo mi się na 13dc. Czyli w tym cyklu lipa raczej.
    Niby seksy były dzień wcześniej wieczorem, ale jakoś czuje że nic z tego nie będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja tam na nic zbytnio nie liczę ale nadzieja gdzieś tam oczywiście jest. Cieszę się ogólnie że inofolic zadziałał że miałam owulacje :) zastanawiające jest tylko ten ból który miałam 3 dni temu był i nagle już go nie ma. Dziwne co to było nie mam pojęcia żadnego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!

    Ja dzis mam 7 dzien po owulce , nie wiem kiedy testowac, powiem Wam ,ze chyba jestem juz zmeczona tym wszystkim, i mam to kompletnie w nosie!
    A na to wszystko od paru miesiacy na bordzie mam tak jakby tradzik, czerwone kropy wgl nie znikaja a jak znikna to sie odnawiaja, wydaje mi sie ze to jest hormonalne ,moze ten testosteron... Nie wiem nie chce tego ruszac bo mi dadza jakies hormony lub abtybiotyki a ja mam dos lekow , tym bardziej ze sie staramy o fasolinke.. ;( mi jak cholera

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mozecie mnie juz wypisac, nie wytrzymalam i zrobilam test, juz 12dpo wiec wynik miarodajny .
    Teraz czekam na @ i kolejne staranka :) Tym razem z jakimis wspomagaczami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 a może jednak nie wszystko stracone

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Dziewczyny mozecie mnie juz wypisac, nie wytrzymalam i zrobilam test, juz 12dpo wiec wynik miarodajny .
    Teraz czekam na @ i kolejne staranka :) Tym razem z jakimis wspomagaczami :)

    ;(. @ nie ma wiec jest nadzieja ;)

    A ten cykl mialas monitorowany ?

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ