X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 31 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anieszka jeszcze nie przekreślaj tegop cyklu.. nigdy nie wiadomo a tego co widze tempka dalej wysoka;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Anieszka jeszcze nie przekreślaj tegop cyklu.. nigdy nie wiadomo a tego co widze tempka dalej wysoka;)
    Wysoka i nie, 37 nie siega, a poza tym czuje bol @ wiec juz wszystko wiadomo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Proszę o wykreślenie z 02.11, dziś dostałam okres i nie łapię się na listopad w takim razie. Powodzenia dziewczyny!

    Przykro mi Zakocona.. tak się ostatnio zastanawiałam co u Ciebie bo dawno Cię nie było na wątku październikowym.pozdrawiam :)

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 31 października 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    U mnie dzisiaj słaby humor,coś nawkrecalam sobie, że już tyle dni po i nie mam żadnych objawów to na pewno okres dostanę.
    Wczoraj chyba radar fotkę mi zrobił. Ciekawe ile przyjdzie do zapłaty.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 31 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Wysoka i nie, 37 nie siega, a poza tym czuje bol @ wiec juz wszystko wiadomo :(

    W pierwszej ciąży moja temperatura nie przekraczała 36,70. Także to, że nie masz 37 stopni nie oznacza, że w ciąży nie jesteś :) :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula92 wrote:
    W pierwszej ciąży moja temperatura nie przekraczała 36,70. Także to, że nie masz 37 stopni nie oznacza, że w ciąży nie jesteś :) :)
    No tak tak :) hehe zle to ujelam ;p Ale @ sie zbliza i trzeba sie szykowac na kolejny cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zajełam sie dzisiaj robotą i nie mam czasu na rozmyslanie. sprzatam piorę prasuje obiad robie, dzieckiem się zajmuje i trochę robie rzeczy na zaliczenie na studia :) wszystko na raz wiec przynajmniej nie mam kiedy rozmyslać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    No tak tak :) hehe zle to ujelam ;p Ale @ sie zbliza i trzeba sie szykowac na kolejny cykl.

    tak tak...slyszalam to od wielu dziewczyn tutaj...zanim ujrzały 2 kreski też tak mowily ze czuly sie jak na @ i ze nic z tego nie bedzie..a za kila dni beta pozytywna. :D czucie sie jak na @ nie przekreśla cyklu. cykl przekreśla tylko i wyłącznie negatywna beta a potem @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    tak tak...slyszalam to od wielu dziewczyn tutaj...zanim ujrzały 2 kreski też tak mowily ze czuly sie jak na @ i ze nic z tego nie bedzie..a za kila dni beta pozytywna. :D czucie sie jak na @ nie przekreśla cyklu. cykl przekreśla tylko i wyłącznie negatywna beta a potem @
    @ za 2/3 dni ma byc wiec sie okaze :D Ja sie jakos nie nakrecam dzis zrobilam test i odrazu pomyslalam niech ta @ szybko przychodzi bo trzeba sie brac za nowy cykl :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 31 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny...chciałabym dołączyć do Was, mam nadzieję że listopad będzie dla mnie szczęśliwy..staramy się z mężem o drugie dziecko...to nasz 5cs...pierwsza ciąża (udało sie za pierwszym razem!) zakończona w 9t ale przestała się rozwijać w 7t...synka udało się "stworzyć" :) za 4 podejściem...a teraz..5 cykl..mam plamienia przed @ i tak myślę że jeśli teraz się nie uda to zrobię progesteron i prolaktyne..może pamiętacie e których dniach cyklu najlepiej je zrobić?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 31 października 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki apropo monitoringu ja zaczynam dzisiaj (11dc) zobaczymy co mi powie :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 31 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Witajcie dziewczyny...chciałabym dołączyć do Was, mam nadzieję że listopad będzie dla mnie szczęśliwy..staramy się z mężem o drugie dziecko...to nasz 5cs...pierwsza ciąża (udało sie za pierwszym razem!) zakończona w 9t ale przestała się rozwijać w 7t...synka udało się "stworzyć" :) za 4 podejściem...a teraz..5 cykl..mam plamienia przed @ i tak myślę że jeśli teraz się nie uda to zrobię progesteron i prolaktyne..może pamiętacie e których dniach cyklu najlepiej je zrobić?[/QUOTE

    7 dpo ovu:)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Witajcie dziewczyny...chciałabym dołączyć do Was, mam nadzieję że listopad będzie dla mnie szczęśliwy..staramy się z mężem o drugie dziecko...to nasz 5cs...pierwsza ciąża (udało sie za pierwszym razem!) zakończona w 9t ale przestała się rozwijać w 7t...synka udało się "stworzyć" :) za 4 podejściem...a teraz..5 cykl..mam plamienia przed @ i tak myślę że jeśli teraz się nie uda to zrobię progesteron i prolaktyne..może pamiętacie e których dniach cyklu najlepiej je zrobić?
    Witaj Rubi :) Ja niestetyCi nie pomoge bo nie orientuje się

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 31 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dni po ovulacji trzeba zrobić progesteron to na pewno.
    Agnieszka93 co to za wychodzenie przed szereg z testowaniem ?! :)

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Cześć dziewczynki apropo monitoringu ja zaczynam dzisiaj (11dc) zobaczymy co mi powie :)
    Trzymam kciuki, niech rosną pęcherzyki :)

    kate88:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    7 dni po ovulacji trzeba zrobić progesteron to na pewno.
    Agnieszka93 co to za wychodzenie przed szereg z testowaniem ?! :)
    Nie dalam rady psychicznie :P Wykorzystalam to ze mojego nie bylo dzis w domku by nie widzial bo on sie tez stresuje bardzo :(

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 31 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a wiecie moze co z tempkami po owulacji?czy moga bys spadki wzrosty?czy raczej powinna isc w gore?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Kochane a wiecie moze co z tempkami po owulacji?czy moga bys spadki wzrosty?czy raczej powinna isc w gore?

    Moga być spadki i wzrosty do 14 dpo. jesli po 14 dpo utrzymuje sie wysoko czy tez idzie w gore jest spora szansa na ciaze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Kochane a wiecie moze co z tempkami po owulacji?czy moga bys spadki wzrosty?czy raczej powinna isc w gore?
    Ogladalam duzo wykresow ciazowych i raz byly spadki i wzrosty a raz szly do gory takze moim zdaniem wszystko jest mozliwe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na obu piersiach są pojawily sie zylki w sumie na brodawkach w strone sutka idą haha ja zaraz zwariuje chyba :D

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ