X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro 10dpo zaryzykuje, biel na maxa mnie jeszcze nie doluje.. Ale ten wynik wezme na poprawke.. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    to jak ja :) ja łykam tylko kompleks witamin z kwasem foliowym, letrox na tarczyce, tran i wiesiolka aaa i dostinex raz w tyg na prolaktyne
    Ja glucophage xR 500
    euthyrok n25
    olej z wiesiolka :D
    I og nowego cyklu mam wprowadzic ovarin ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa ja mam pytanko glwonie juz do Mam :)

    Powiedzcie.. czy wy czulyscie cos np, pare dni po owulce tzn jakies dolegliwosci w waszych ciazach.. Bo ja troche tego nie rozumiem jak kobiety maja dolegliwosci od paru dni od owulki.. Troszke taka abstrakcja bo skoro testy jeszcze nie wychodza.. I wgl wydaje mi sie ze takie dolegliwosci wystepuja znacznie poznie. Ale byc moze sie myle. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja jutro 10dpo zaryzykuje, biel na maxa mnie jeszcze nie doluje.. Ale ten wynik wezme na poprawke.. ;)
    Kazdy robi jak uwaza ;) Ja jednak bardzo sie stresuje jak widze biel na tescie :( Moze dlatego nie chce juz robic ich. A mam jeszcze 2 i trzeba sie ich ppozbyc zeby nie korcily :D:D

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierniczę ale wy tu piszecie chywle mnie nie było i tyle do czytania
    Dzięki dziewczyny za wsparcie o tym ...uju mogłabym książkę napisać jakbym umiała
    Miałam malować aniolki z Julka ale nie mam natchnienia coś mi dzis nie idzie dałam sobie spokój bo tylko nerwa dostaje coś nerwowa dziś jestem cyce bola pogoda dobija znowu pada oszaleć idzie s

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 13:38

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    aa ja mam pytanko glwonie juz do Mam :)

    Powiedzcie.. czy wy czulyscie cos np, pare dni po owulce tzn jakies dolegliwosci w waszych ciazach.. Bo ja troche tego nie rozumiem jak kobiety maja dolegliwosci od paru dni od owulki.. Troszke taka abstrakcja bo skoro testy jeszcze nie wychodza.. I wgl wydaje mi sie ze takie dolegliwosci wystepuja znacznie poznie. Ale byc moze sie myle. :)
    Ja w kazdym cyklu czuje juz cos po owulce i w kazdym jest to co innego a w ciazy nie jestem , mysle ze to siedzi w psychyce, dlatego nowy cykl na luzie totalnym ;)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeście naskrobały kobiety :-)

    Ja się czuję jakoś dziwnie normalnie sutki mnie swędzą spać się chce :-(

    Ja najchętniej bym zrobiła test już w piątek bo jutro dopiero kupię ;-) ale jak trzeba czekać do niedzieli to nie ma innego wyjścia.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    aa ja mam pytanko glwonie juz do Mam :)

    Powiedzcie.. czy wy czulyscie cos np, pare dni po owulce tzn jakies dolegliwosci w waszych ciazach.. Bo ja troche tego nie rozumiem jak kobiety maja dolegliwosci od paru dni od owulki.. Troszke taka abstrakcja bo skoro testy jeszcze nie wychodza.. I wgl wydaje mi sie ze takie dolegliwosci wystepuja znacznie poznie. Ale byc moze sie myle. :)


    Ja juz zaciazona ale czasem czytam staraczki. W moim obu ciazach zaraz po owu mialam bole miesiaczkowe, lekkie ale wyczuwalne. I trwaly az do terminu @. Za drugim razem dzieki temu wiedzialam ze sie udalo. Dodam, ze w normalnych cyklach tego nie bylo nigdy.

    Olciuska lubi tę wiadomość

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    aa ja mam pytanko glwonie juz do Mam :)

    Powiedzcie.. czy wy czulyscie cos np, pare dni po owulce tzn jakies dolegliwosci w waszych ciazach.. Bo ja troche tego nie rozumiem jak kobiety maja dolegliwosci od paru dni od owulki.. Troszke taka abstrakcja bo skoro testy jeszcze nie wychodza.. I wgl wydaje mi sie ze takie dolegliwosci wystepuja znacznie poznie. Ale byc moze sie myle. :)
    Szczerze mówiąc to ja nie czułam nic za żadnym razem.
    Ani ciężkich bolacych piersi ani sutkow ani jajników ani nic... zwyczajnie jakbym miała @ dostać a nie dostałam. A dolegliwości typu senność, mdłości pojawiły się około 8 tc dopiero.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży nawet o niej nie wiedzialam że w niej jestem nie zastanawiałam się nad tym w ciąży z Julka miałam przypływ energii ale taki na maksa w pracy dziwilimsie że tak zapierdzielam no i byłam strasznie nerwowa jeszcze dzień przed testem pilam piwko dopiero po wizycie u gina jak skierował mnie do szpitala to tam mi się mdłości zaczely w 7 tc a w ciąży z lutego dzień przed testem pilam winko i mi nie wchodziło nie smakowało mi teraz wpierniczam wszytko co popadnie ale nie biorę tgo za objaw zobaczymy za kilka dni dwa testy czekają

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja jutro 10dpo zaryzykuje, biel na maxa mnie jeszcze nie doluje.. Ale ten wynik wezme na poprawke.. ;)
    Kochana ja widzę że my podobne podejście mamy ;) też będę testować przed terminem @ ;) w razie czego powtórzę jak określenie się spóźnial :P

    Co do objawów... Nie miałam żadnych. Dopiero ze 2-3 dni przed @ czułam bardzo delikatny ból piersi co nigdy mi się wcześniej nie zdarzyło....

    Ahh no i jako że pierwszy test zrobiłam jakoś 8-9 dpo i nic nie pokazał chciałam w sylwestra porządnie wypić alko z mężem... Po jednym drinku mnie odrzucilo (a lubię sobie wypić na smak lampkę wina czy innego %) i PP tym coś mi nie pasowało... Test zrobiłam kolejny 4.01 i były kreski :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj takie mdlosci ze az mnie w gardle sciska. Moze to nie objaw bo pewnie za wczesnie a cos innego ale napewno sobie nie wkrecam... :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Ja mam dzisiaj takie mdlosci ze az mnie w gardle sciska. Moze to nie objaw bo pewnie za wczesnie a cos innego ale napewno sobie nie wkrecam... :(

    jesli bierzesz dupka to po dupku msz mdlosci. a jak nie t dla mnie za duzo o tym myslisz i oto efekt bo tez tak mialam. bo to za szybko na objawy a tym bardziej mdlosci

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    jesli bierzesz dupka to po dupku msz mdlosci. a jak nie t dla mnie za duzo o tym myslisz i oto efekt bo tez tak mialam. bo to za szybko na objawy a tym bardziej mdlosci

    Nie biore

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest z grypą żołądkową/wymiotami ? Czy mogą coś popsuć, spowodować że ciąży nie będzie ?
    Wymiotuje dalej niż widzę i zaczęłam się martwić :(

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może ale pewności nie mam.

    Dziewczyny ze mną chyba jednak jest coś nie tak raz mi zimno raz gorąco :-(
    Zachciało mi się dzisiaj naleśników z serem i dżemem ale jak teraz na nie patrze to za przeproszeniem rzygać mi się chce :-P

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ostatnio spadek apetytu wogole :/ ale nie jako objaw haha :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam już do tego wszystkiego siły najchętniej bym położyła się spać i nie robiła nic kompletnie.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim. Witaj :)

    Roslinka. Ja tez mam problem ze wstawaniem w nocy na siku. Ostanio przeszukalam net i znalazlam info, ze to nie musi zaburzyc tempki jezeli przed mierzeniem lezy/spi sie conajmniej godzine.

    Stokrotka. Ja biore kompleks witamin z kwasem foliowym, Castagnus, Omega3, wiesiolek, siemie lniane i teraz zaczelam zurawine i probiotyk na pecherz, bo mi ciagle wracaja infekcje.

    Meli92. Fajnie, ze dostalas skierowanie na hormony. Musialas nagiac ile sie starasz czy dal od reki? USG nie dostalas?

    Effy, Agnieszka93. Zgadzam sie z Wami odnosnie testowania, ale zeby do tego dojsc trzeba czasu. Wczesniej tez bylam napalona i zawod bardzo bolal. Mniej boli jak sie testu nie zrobi.
    Zamowilam sobie 20 testow ciazowych i chyba w ogole ich nie bede uzywac ;) W ostanim cyklu zaczelam tak robic, ze jak widze, ze tempka spada to wiem, ze nie ma sensu testowac.

    Olciuska. Zgadzam sie z Toba. Czytalam, ze tak wczesna ciaza nie daje objawow. Np mdlosci mozna miec z nerwow albo zatrucia, ale nie z powodu ciazy jeszcze przed terminem @ ;) Dlatego przestalam tak na sile wypatrywac objawow ;)

    Madziulla. Wiesz moze dlaczego nie mozna mierzyc pod pacha? Ja probowalam cos w sieci na ten temat znalezc, ale niewiele sie udalo. Postanowilam sprobowac i wszyskie tempki mi ladnie pokazuje. W I fazie niskie temperatury, przed owu spadek, potem wzrost i znowu nizsze przed @. Dlatego dalej mierze pod pacha, bo te inne sposoby sa dla mnie niewygodne ;)

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ja mam ostatnio spadek apetytu wogole :/ ale nie jako objaw haha :P


    Tak tak kochana, jestesmy Pod tym wzgledem do siebie podobne, a mi nic nie jest hihi ;P
    moze to tez objaw ;P choc pewnie jak jutro zobacze biel to od razu wyklucze ciaze ;/

    Paula55 lubi tę wiadomość

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ