X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 26 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi te pecherzyki masz po stymulacji?

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 października 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    MalaMi te pecherzyki masz po stymulacji?

    Tak pęcherzyki mam po stymulacji

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie nie nakrecam, teraz jak nie wyjdzie to do stycznia przerwa



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powie, że kobieta to ma zawsze gorzej. Facet jak zdrowy jest to jest płodny zawsze a kobieta musi się martwić obliczyć czy to już jest te 12 godzin w miesiącu czy jeszcze nie

  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 26 października 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczynam , więc w ogóle się nie nastawiam że coś wyjdzie.. Wole tak myśleć niż się nakręcać i potem świrować :/

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 października 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz sie nie przejmuje :P jeszcze w sumie tak mysle ze 19 wrzesnia lece na wakacje wiec nie wiem do kiedy ta przerwa :P a nie chce dziecka na grudzien i max do 7 mca zebym byla na tych wakacjach jak juz



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina podobno nakręcanie się to najgorsze co można zrobić bo stres nie sprzyja poczęciu

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 października 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    A ja używam tych testów owu z allegro i jestem z nich zadowolona. W moim przypadku działaja tak samo jak te z rossmana.
    Wychodzi mi zawsze druga kreska, czasem, wyjątkowo, jest jakby nieco słabsza, ale i tak uznaję, że to jest ten najlepszy czas i owu jest blisko :)
    Używałam w tym szczęśliwym cyklu tych niebieskich z Allegro i tez u mnie wychodzą potwierdzone monitoringiem warunek jeden nie czekamy aż się pojawi druga mocniejsza od testowej tylko jak już pojawia się delikatna działamy przynajmniej my tak robiliśmy zawsze po kresce był skok temp wiec grało :) Robimy zawsze o tej samej godzinie nie pijemy 2h:)

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 października 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Hej dziewczyny :-) dziś byłam u ginekologa pobrać cytologię i przy okazji miałam usg. Mam 17 dc i lekarz po zapadającym pęcherzyku ocenia, ze owulacja była w poniedziałek 14dc. Kochałam się z mężem w nocy między 12 a 13 dniem cyklu, bałam się ze to długo do owulacji a może się okazać ze zle oceniłam hehe. Tak naprawdę dopiero wczoraj czułam trochę śluzu (a byłam już niby po owulacji) wiec morał jest taki ze moje obserwacje to naprawdę można o kant tylka rozbić bo byłam pewna, ze jestem przed owulacja lub w trakcje. W poprzednim cyklu robiłam testy owulacyjne i jeden wyszedł mi pozytywny na drugi dzień dużo jaśniejsza druga kreska a na trzeci znowu pozytywny. Chyba zacznę od przyszłego cyklu mierzyć jedynie temperaturę, bo słaba jestem w tym całym prognozowaniu - zostaje mi tylko fuks Haha.
    Ostatnio jest dużo kropek z serduszek 3 dni przed ovu:) a u nas być może tez tak było tak obstawiamy:)

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 października 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Dziewczyny czy wy też macie takie problemy z oceną szyjki z jej otwartością i wysokością badam ja trzeci cykl a stale wydaje mi sie ze jest taka sama ,pewnie źle sobie ją macam albo co .:(
    Ja do teraz nie wiem co i jak i generalnie wole tam nie grzebać bo ma schize ze nawet jak wyszoruje paznokcie coś się tam może dostac i jakieś infekcje przyplątać a skoro i tak nie umiem tego rozpoznać to sobie odpuściłam :) Gin potwierdziła moja teorie ze czasami dziewczyny przychodzą z infekcjami jak za dużo tam kombinują :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 26 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chcialabym dolaczyc do waszego grona. Myslalam ze w poprzednim cyklu sie udalo ale we wtorek przyszla @ :( przyznam szczerze ze podlamalam sie :( uzywalam testow owulayjnych. Mialam dwie takie same kreski bylo przytulanko i nic z tego. Ja mam problem chyba ze sluzem jest go malo. Od tego cyklu zaczynam pic wiecej wody zero kawy wiesiolek len moze to cos da. Kto jest w trakcie @ ? Pozdrawiam

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka może masz i racje chyba przestane sprawdzać tą szyjkę skoro i tak nie moge nic wymacać.A infekcja to ostatni czego mi teraz potrzeba

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 26 października 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorowo... Mi udało się przełożyć biopsje z 2.11 na dziś i już jestem po zabiegu... Teraz cierpliwie czekać 2-3 tyg na wynik... Ale jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 18:26

    Sung lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 26 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Byłam dziś u gina ( nfz ) bo zapisałam się i tak 2 miesiące temu, niestety wyszło tak że akurat plamienia przedmiesiączkowe, ale babka i tak chciała mnie zbadać ( w sumie spoko ).
    Skłamałam że staramy się od lutego :p Powiedziała ze do roku ona nie może dać żadnego skierowania na badania..., wypisała mi tylko że mogę sobie zrobić 3-5 dc prolaktynę prywatnie i 21 dc progesteron ( jak będzie powyżej 10 to oznacza że w tym cyklu owu była -tak powiedziała ) i z tymi wynikami mam przyjść w styczniu...
    Jajniki, endometrium mówi że ok, ale wiecej nie może powiedzieć bo już ta faza cyklu. Mega miła, fajna ... ale podejście do badań itp trochę mnie przeraża... a może mają racje ? Sama już nie wiem. Z tymi badaniami to też nie mówiła że ooo robić już, tylko że jak ma mnie to uspokoić ...to wtedy zrobić te dwa. Powiedziała że mam 27 lat więc dużo czasu żeby się starać.. takie o podejście.
    Ja od jutra pewnie będę miała już okres pełną parą..

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Pani doktor w 9 miesiącu starań wypisala skierowanie. Więc dlaczego jedna na NFZ może a druga Nie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 26 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa(to widać) i chciałabym do Was dołączyć. Od lipca staramy się z mężem o 3 dziecko. Mam problem z cyklami, bo 5 lat używałam plastrów i po odstawieniu wszystko mi się rozregulowało. Mój ostatni cykl trwał 51 dni, a teraz mam 41dc :( Przez to ciężko mi wykryć owulację. Ginekolog twierdzi, że wszystko jest ok, ale jak widać nie jest ;/
    To czekanie jest okropne, nie jestem przyzwyczajona, że się nie udaje, bo przy pierwszym jak i drugim dziecku udawało sie w pierwszym cyklu dlatego troche się podłamałam.
    Jak widać należę do bardzo niecierpliwych osób ;)

    Na jutro kupiłam kolejny test, chociaż nie wiem czy jest sens go robić...

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 26 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mnie Pani doktor w 9 miesiącu starań wypisala skierowanie. Więc dlaczego jedna na NFZ może a druga Nie?

    Wiesz myślę że ona po prostu uważała że nie trzeba, cały czas mówiła że młodzi, zdrowi... nie ma potrzeby, że od lutego to nie długo ( a ja tak naprawdę od lipca ;P ) i że te badania 2 to tylko jeśli mam być spokojniejsza.. nic nie zaproponowała więcej. Więc pewnie też podejście lekarza... i jego własna opinia się liczy.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 26 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, Marika, witajcie :) Życzę Wam dużo cierpliwości, bo wiem z doświadczenia, że jak się bardzo pragnie zajść w ciążę, to nie jest tak hop siup jakby się wydawało. Na uregulowanie długości cykli polecam ziółka zakonnika - mnie pomogły. Nie wiem, da się zobaczyć mój poprzedni cykl? Trwał od 11 sierpnia do 15 października... Może trwałby dłużej gdyby nie właśnie ziółka, które zaczęłam pić 18 września. Teraz czekam na skok temperatury. Jeśli będzie na dniach, to będzie kolejny udany cykl - nieważne, czy zakończony zielonym plusem czy nie - cieszę się przynajmniej, że udało mi się ustabilizować organizm po dwuletniej antykoncepcji.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 października 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Wiesz myślę że ona po prostu uważała że nie trzeba, cały czas mówiła że młodzi, zdrowi... nie ma potrzeby, że od lutego to nie długo ( a ja tak naprawdę od lipca ;P ) i że te badania 2 to tylko jeśli mam być spokojniejsza.. nic nie zaproponowała więcej. Więc pewnie też podejście lekarza... i jego własna opinia się liczy.

    Moja pierwsza Pani doktor też tak twierdziła. Żałuję że tak późno zmieniłam. Bo Okazał o się że moje hormony wcale nie są ok. Bywają też cykle bezowulacyjne.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 26 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12, Emi64 witajcie :) na kiedy wpisać Wam testowanie?

    Emi ja też w piersząc iąże w 1 cs zaszłam a teraz 3 i mam nadzieję,, że będzie owocny :P

    Akceptacja!
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ