X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 26 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90, jezeli w tym cyklu nie będzie II kresek to spróbuję tych ziół( strasznie żałuję, że tyle czasu używałam tych plastrów, ale nigdy mię myślałam, że będę chciała mieć 3 dziecko :) ).
    KAL mi mozesz wpisac 1.11, mam.nadzieje, że wytrzymam do tego czasu ;)

    Oby ten listopad byl dla nas wszystkich owocny

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 26 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    MARIKA12, Emi64 witajcie :) na kiedy wpisać Wam testowanie?

    Emi ja też w piersząc iąże w 1 cs zaszłam a teraz 3 i mam nadzieję,, że będzie owocny :P

    Poprosze na 25.11 kilka dni po miesiaczce ale wole przetestowac pozniej :)

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 26 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki, żeby te ziółka nie były potrzebne ;) Oby dzień wszystkich świętych rozpoczął się jednak z uśmiechem na twarzy ;)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 26 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Poprosze na 25.11 kilka dni po miesiaczce ale wole przetestowac pozniej :)
    Bardzo dobre podejście! Chociaż jeśli będziesz chciała się udzielać na forum, to istnieje duże ryzyko, że poczujesz naszą atmosferę i będziesz chciała testować sporo przed terminem @ :D

    MARIKA12 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 26 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Bardzo dobre podejście! Chociaż jeśli będziesz chciała się udzielać na forum, to istnieje duże ryzyko, że poczujesz naszą atmosferę i będziesz chciała testować sporo przed terminem @ :D

    Haha to napewnooo ale w tym cyklu obiecalam sobie wyluzowac. Ostatnio za duzo swirowalam. Jak dostalam okres to nawet sie ludzialam ze to moze plamienie :) w tym cyklu spokoj przede wszystkim

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 26 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika mam tak samo i wszędzie się doszukiwalam objawów ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 20:16

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 26 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12, emi64 wpisane :)

    Akceptacja!
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 26 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    hmmm jesteś... nic nie zmieniałam :) sprawdź może coś nie widzisz co ja widzę :)
    Jak sie patrzy nie na ten miesiąc co trzeba to nie dziwne ze nie widze :):):) wszystko sie zgadza :)

    KAL lubi tę wiadomość

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 26 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. U mnie dzis @ pełną parą, jutro idę do gin zobaczyć czy nie ma torbieli, bo wg mnie pęcherzyk ostatnio nie pękł. Nie wiem jak mnie zbada, nigdy nie byłam w @ u gina, ale ta sama tak kazała przyjść...Zapytam przy okazji k wiesiołka. Możecie mnie wpisać na testowanie 25.11 :)

    thgfugpjfonf59xe.png
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 26 października 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka mi normalnie robiła lekarz usg dopochwowe podczas miesiączki.

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 26 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wierzycie w te sposoby na chlopca/dziewczynke ? My bysmy chcieli syna ale boje sie ze znowu nic z tego nie bedzie wiec raczej zastosujemy wspolzycie co 3 dni

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 26 października 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Witam. Chcialabym dolaczyc do waszego grona. Myslalam ze w poprzednim cyklu sie udalo ale we wtorek przyszla @ :( przyznam szczerze ze podlamalam sie :( uzywalam testow owulayjnych. Mialam dwie takie same kreski bylo przytulanko i nic z tego. Ja mam problem chyba ze sluzem jest go malo. Od tego cyklu zaczynam pic wiecej wody zero kawy wiesiolek len moze to cos da. Kto jest w trakcie @ ? Pozdrawiam

    U mnie w poprzednim cyklu tez było wielkie rozczarowanie bo wykres książkowy, a @ i tak przylazła... dzis wlasnie koniec i zaczynam drugi cykl z OF i robie wszystko co w mojej mocy oczywiscie, ale juz sie nie napalam i tłumacze sobie ze musze cierpliwie swoje odczekać jak większość staraczek ;) a akurat w drugiej połowie listopada lecę na krótkie wakacje, wiec nawet jak sie nie uda to bedzie nagroda pocieszenia...

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 26 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się przyznaję bez bicia- miałam testować 1.11 ale nie wytrzymałam i dziś, 9 dzień po owu, przetestowałam. Negatywny. Czy myślicie, że to może być jeszcze za wcześnie i może jeszcze być fałszywie negatywny? Czy już się zapisywać na grudniowe testowanie raczej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 22:23

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 26 października 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    A ja się przyznaję bez bicia- miałam testować 1.11 ale nie wytrzymałam i dziś, 9 dzień po owu, przetestowałam. Negatywny. Czy myślicie, że to może być jeszcze za wcześnie i może jeszcze być fałszywie negatywny? Czy już się zapisywać na grudniowe testowanie raczej?

    Oczywiscie. Malo komu wyjdzie w 9dniu. Do zaplodnienia miglo dojsc pozniej. Poczekaj na termin miesiaczki i wtedy przetestuj. U mnie w 1ciazy druga kreska byla widocznia dopiero kilka dni po terminie i to jeszcze bardzo slaba.

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że może być za wczesniej beta pojawia się w organiźmie kobiety około dwa tygodnie po zapłodnieniu. Więc może jeszcze być fałszywie ujemny. Wiem że to trudne ale poczekaj spokojnie kilka dni:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika ja nie wierze w te sposoby ja przy pierwszym dziecku kochalam się w dzień owulacji i urodziłam córeczkę a wedlug tej teori powinnam urodzić syna. Ja myśle że my nie mamy żadnego wpływu na pleć .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi64 wrote:
    Cześć, jestem nowa(to widać) i chciałabym do Was dołączyć. Od lipca staramy się z mężem o 3 dziecko. Mam problem z cyklami, bo 5 lat używałam plastrów i po odstawieniu wszystko mi się rozregulowało. Mój ostatni cykl trwał 51 dni, a teraz mam 41dc :( Przez to ciężko mi wykryć owulację. Ginekolog twierdzi, że wszystko jest ok, ale jak widać nie jest ;/
    To czekanie jest okropne, nie jestem przyzwyczajona, że się nie udaje, bo przy pierwszym jak i drugim dziecku udawało sie w pierwszym cyklu dlatego troche się podłamałam.
    Jak widać należę do bardzo niecierpliwych osób ;)

    Na jutro kupiłam kolejny test, chociaż nie wiem czy jest sens go robić...

    To tak jak ja :) dwójka z pierwszych cykli, a teraz problemy. Zbadaj sobie hormony. Mi pół roku zajęło dojście do momentu, kiedy zaszłam w ciążę (cp), a rok, żeby mój progesteron był piękny.

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 26 października 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuddlemuffin moglo byc faktycznie za wczesnie bo to dopiero 9dpo, poczekaj 2-3 dni i powinno juz cos wyjsc.

    Witam nowe staraczki i trzymam mocno za Was kciuki:*

    Ja dzis bylam u ginka, 13dc i jeeest pecherzyk dominujacy wow szok! Ma 18mm i powinien do sb peknac. I teraz mnie troche gon zdziwil, bo kazal nie brac kolejnej dawki diostinexu w next piatek tylko poczekac do pon zrobic bete i jak negatywna to brac a jk pozytywna to odstawiamy.. czy ktoras dziewczyna ktora bierze Diostinex tez miala takie zalecenia? Troche nie wiem czy mozna go brac przy staraniach czy nie...

    Ale owulka blisko:-) w pon mam usg ktore potwierdzi czy doszlo do pekniecia, jak nie to od nastepnego miesiaca wdrazamy zastrzyk z pregnylu..


    Dobrej nocki:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 26 października 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi64 wrote:
    Kasiulka90, jezeli w tym cyklu nie będzie II kresek to spróbuję tych ziół( strasznie żałuję, że tyle czasu używałam tych plastrów, ale nigdy mię myślałam, że będę chciała mieć 3 dziecko :) ).
    KAL mi mozesz wpisac 1.11, mam.nadzieje, że wytrzymam do tego czasu ;)

    Oby ten listopad byl dla nas wszystkich owocny

    O to tak jak ja ale chyba nie wytrzymam i zrobię wcześniej chociaż codziennie coś wymyślam aby nie myśleć:)

    2cs :)
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 26 października 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, wiedzialam że mnie podniesiecie na duchu. W takim razie czekam. Zwłaszcza, że temperatura raczej stale dosc wysoka. Trzymajcie proszę kciuki

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ