X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 27 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Jak ostawilam tabletki anty dwa lata temu moje cykle wlasnie tak wygladaly,rozjechane od 40 do nawet ponad 60 dni. Podobno takie długie sa często bezowulacyjne. Wg mniee to musza byc jakies zaburzenia ze to sie tak ciągnie i ciągnie. Ja sie nie staralam wtedy wiec gin kazal mi brac znowu tabletki na uregulowanie :D Zbadaj sobie hormony koniecznie.
    Chyba faktycznie muszę badania porobić:/ szkoda bo myślałam, że w tym roku się uda, ale wydaje mi się, że to będzie trudniejsze niż myslalam. Jaka ja głupia byłam, mialam.nadzieje, że odstawie plastry i od razu dzidzia bedzie ( no przecież to takie proste), a tu zonk!

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi64 wrote:
    Chyba faktycznie muszę badania porobić:/ szkoda bo myślałam, że w tym roku się uda, ale wydaje mi się, że to będzie trudniejsze niż myslalam. Jaka ja głupia byłam, mialam.nadzieje, że odstawie plastry i od razu dzidzia bedzie ( no przecież to takie proste), a tu zonk!


    Chyba każda z nas tak myślała :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 27 października 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Chyba każda z nas tak myślała :(
    Za to jaka radość będzie jak wkoncu się uda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 14:46

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi64 wrote:
    Za to jaka radość będzie jak wkoncu się uda ;)


    no na pewno :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będąc dość naiwnym dziewczęciem myślałam sobie tak. Zaczniemy się starać. Będziemy robić to codzinnie i co może się nie udać. Nie ma bata przy takiej częstotliwości nie ma innej opcji. Niestety rzeczywistość szybko mnie wyleczyła z tego przekonania.

  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 27 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba wszystko jest w normie.. Tzn cykle mam regularne co 28/29 dni... I ostatnio byłam też na badaniu kontrolnym i niby wszystko okej.. Dalszych badań nie robiłam jak na razie , bo to dopiero mój 1cs.. Chociaż ja jestem taka że strasznie panikuje i jak nie udaje mi się od razu to już sobie wymyślam choroby :D Tak mój M mówi hehe

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam znów tak że jak czegoś chcę to od razu a jak się nie udaje to się denerwuje co nie jest dobre ( tak wiem :) ) i wpadam w panikę dlaczego się nie udaje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny jak ja Wan rozumiem :-) pierwszy syn wpadka! Dosłownie raz się nie zabezpieczyliśmy i się stało. To co prawda dopiero drugi cykl starań, ale za pierwszym sobie myśle No wszystko robimy jak trzeba, wiec na bank się uda. nawet okres się 9 dni spóźnił pierwszy raz w życiu a testy negatywne, ale mówię sobie nieee jestem już senna i czuje zapachy czasami zarodek się później zagnieżdża i dosłownie dopóki nie zobaczyłam okresu na własne oczy do końca miałam nadzieje! To jest straszne Haha. Teraz myślałam żeby na trzeci cykl zakupić się w testy owu, ale stwierdziłam NIE, to nie dla mnie, za bardzo mnie to nakręca i sięgnę po takie sprawy za jakiś czas jak nic nie wyjdzie. Buziaki dla Was laski!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 17:34

  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 27 października 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam Was i widzę siebie :D

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 27 października 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj byłam.u gina.po nowym roku podchodzimy do IUI :-/ dola mam.pierwsze dziecko z 1 cs a teraz rok za nami i nic i nic nie będzie...tylko to moze nam.pomoc...mowil ze 3 razy do tego podejdziemy bo za 1 razem żądno sie udaje...musze kasę zbierać bo w chusteczkę to będzie kosztować jak az 3 podejścia by były ale co sie nie robi dla dziecka...nigdy nie przypuszczałam ze taki problem bede miec z 2 dzieckiem...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    A ja wczoraj byłam.u gina.po nowym roku podchodzimy do IUI :-/ dola mam.pierwsze dziecko z 1 cs a teraz rok za nami i nic i nic nie będzie...tylko to moze nam.pomoc...mowil ze 3 razy do tego podejdziemy bo za 1 razem żądno sie udaje...musze kasę zbierać bo w chusteczkę to będzie kosztować jak az 3 podejścia by były ale co sie nie robi dla dziecka...nigdy nie przypuszczałam ze taki problem bede miec z 2 dzieckiem...
    Jeśli można zapytać, dlaczego naturalnie Wam nie wychodzi? Znacie przyczynę? I dlaczego za pierwszym razem inseminacja nie wychodzi, ja słyszałam o przypadkach, ze za pierwszym razem wychodziło :) także będę trzymać kciuki

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 27 października 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    A ja wczoraj byłam.u gina.po nowym roku podchodzimy do IUI :-/ dola mam.pierwsze dziecko z 1 cs a teraz rok za nami i nic i nic nie będzie...tylko to moze nam.pomoc...mowil ze 3 razy do tego podejdziemy bo za 1 razem żądno sie udaje...musze kasę zbierać bo w chusteczkę to będzie kosztować jak az 3 podejścia by były ale co sie nie robi dla dziecka...nigdy nie przypuszczałam ze taki problem bede miec z 2 dzieckiem...
    Wiem, że może lepiej się nie nastawiac, ale moje 2 znajome miały i udało się za pierwszym podejściem, więc trzymam kciuki aby i u Was tak było:)

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 27 października 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    Jeśli można zapytać, dlaczego naturalnie Wam nie wychodzi? Znacie przyczynę? I dlaczego za pierwszym razem inseminacja nie wychodzi, ja słyszałam o przypadkach, ze za pierwszym razem wychodziło :) także będę trzymać kciuki
    Moj maz ma słabe nasienie i powiedział mój lekarz wieloletni ze z takim nasieniem to jak bym strzeliła 4 lub 5 w lotka.możemy dalej starać się naturalnie ale to potrwa lata lub będzie cud tak jakbyśmy w lotka wygrali. Ja chodziłam na monitoringu.temp mierze.owu mam co miesiąc po obserwacjach nawet progesteronu.nigdy poniżej 18 nie mialam a zazwyczaj w okolicach 22-26. Lecze sie na niedoczynność tarczycy.mam juz kuby uregulowaną.w pierwsza ciaze zaszłam z wynikiem tsh 1.81. Biorę tez metformine na owulację i ovarin. Powiem wam ze od wczoraj mam mega dola...wlasnie winko pije a synek z mężem oglądają bajki. Cieszę się ze mam jiz tego małego księcia ale ja zawsze chciałam miec duza rodzine

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 27 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka nie jest dobre sie kochac tak czesto poniewaz slabnie jakosc nasienia! I przed pierwszym zblizeniem w dni plodne zaleca sie wczesniejsza abstynencje 4-5 dni :-) Najlepiej kochac sie co 2-3 dni.
    My z merzem jak staraliamy sie o pierwsze dziecko to wlasnie kichalismy sie bardzo czesto , stwierdzilam ze nie tedy droga i zaczelam szukac informacji na ten temat. Zaszlam w ciaze w cyklu gdzie przez caly okres plodny kochalismy sie dwa razy. Oprocz tego mialam problemy ze sluzem ( nie mialam go wcale ) ale po braniu wiesiolka mialam go duzo.

    Ewi28 powodzenia Wam rzycze :-)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Moj maz ma słabe nasienie i powiedział mój lekarz wieloletni ze z takim nasieniem to jak bym strzeliła 4 lub 5 w lotka.możemy dalej starać się naturalnie ale to potrwa lata lub będzie cud tak jakbyśmy w lotka wygrali. Ja chodziłam na monitoringu.temp mierze.owu mam co miesiąc po obserwacjach nawet progesteronu.nigdy poniżej 18 nie mialam a zazwyczaj w okolicach 22-26. Lecze sie na niedoczynność tarczycy.mam juz kuby uregulowaną.w pierwsza ciaze zaszłam z wynikiem tsh 1.81. Biorę tez metformine na owulację i ovarin. Powiem wam ze od wczoraj mam mega dola...wlasnie winko pije a synek z mężem oglądają bajki. Cieszę się ze mam jiz tego małego księcia ale ja zawsze chciałam miec duza rodzine
    Rozumiem sytuacje, na pewno nie jest to proste, ale trzeba myśleć pozytywnie i dążyć do realizacji marzeń. Najważniejsze jest to, ze medycyna jest naprawdę na wysokim poziomie i jest wiele rozwiązań. Pragnienie dziecka zawsze jest silne nieważne czy jest to pierwsze, drugie czy piąte. 6 lat temu jak byłam w ciąży i czytałam podobne wpisy dziewczyn, które maja już jedno dziecko a martwią się, ze z drugim im nie idzie to myślałam sobie „o co im chodzi niech się cieszą, ze chociaż maja jedno”. Teraz kiedy sama jestem w sytuacji, ze chce drugie to rozumiem i doceniam wszystkie starania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 20:14

    mi88, Sung, Ewi28 lubią tę wiadomość

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 27 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj na wizycie lekarz powiedzial uczciwie, ze ze wstepnych badan u mnie nie najgorzej, natomiast żeby nie naciagac nas na kase (monitoring, stymulacja) najpierw musimy zbadać nasienie.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 27 października 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoveLove wrote:
    Mi wczoraj na wizycie lekarz powiedzial uczciwie, ze ze wstepnych badan u mnie nie najgorzej, natomiast żeby nie naciagac nas na kase (monitoring, stymulacja) najpierw musimy zbadać nasienie.
    Bardzo dobre podejście gin:)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiego kupujecie tego wiesiołka? to ten apteczny? ja czekam na 1 listopada, ale coś czuję, że dostanę @ :( wogole jakoś doła teraz mam, jeszcze muszę dom ogarnąć i na jutro naszykować jedzenie bo idziemy na imprezę :)



  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 27 października 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak uważam. Chociaz moj Mąż przerażony ;)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 27 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę wiesiołek GAL, korzystny cenowo i ma dobry skład.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ