X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 28 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja tak mam z tamponami i suplementami - nie kupię jeszcze, bo a nuż nie będzie trzeba. A potem biegam za tym na szybko. No i zawsze jak przychodzi @, to mam załamanie w zdrowym odżywianiu, które czasem przedłuża się na większość cyklu :D
    O basenie pisała mama ginekolog, że super. A na infekcje zapobiegawczo probiotyk po wizycie na basenie :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie planowania wszystkiego a ciąży :D
    Dziś zapytano mnie czy zostane chrzestna, oczywiście że się zgodziłam :D i teraz oczywiście są różne zabobony, że ciężarna nie powinna być chrzestną :D chrzest ma byc na początku stycznia :D co na ten temat myślicie? :)

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 28 października 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Odnośnie planowania wszystkiego a ciąży :D
    Dziś zapytano mnie czy zostane chrzestna, oczywiście że się zgodziłam :D i teraz oczywiście są różne zabobony, że ciężarna nie powinna być chrzestną :D chrzest ma byc na początku stycznia :D co na ten temat myślicie? :)

    Nie wierze w durne zabobony a o takim pierwszy raz slysze. Mnie to smieszy ze w tym wieku ludzie jeszcze takie glupoty wymyslaja

    emi64, Sung lubią tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Nie wierze w durne zabobony a o takim pierwszy raz slysze. Mnie to smieszy ze w tym wieku ludzie jeszcze takie glupoty wymyslaja
    Uff to dobrze :D tzn myślę że i tak nie zade do tego czasu, ale cieszę się że ktoś myśli też tak jak ja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego męża do chrztu trzymała ciężarna. Wmawiali jej że jedno z dzieci przez nią będzie starym kawalerem. A obaj sobie życie ułożyli więc nie wierz w to. To tylko jakieś głupie zabobony wymyślone nie wiadomo w jakim celu :)

    klaudiaaa93 lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Heh no ja też sie noszę z zamiarem kupienia karnetu na siłownię, jestem szczupla ale fajnie sobie zrobic kaloryferek na brzuchu:D Z drugiej strony czekam bo jak zajde w ciążę za miesiąc to przecież nie będę mogla chodzic a zobowiazac sie trzeba na caly rok. Brak tej ciąży psuje mi wszystkie plany bo od niej zależy kiedy i gdzie wakacje itd eh
    jest fitness dla ciezarnych i ja mam zamiar chodzic, basen jesli nie bede łapac infekcji



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do zabobonów: kurcze po to jesteśmy chrześcijanami, żeby nie wierzyć w zabobony!

    a odnośnie wakacji: ja 6 maja lece na kretę :P a we wrzesniu jedziemy wszysycy na miniorkę :) ale tu mam bilet dla 5 os :) bo generalnie jak nie zajdę teraz w ciażę to dopiero będę sie starać chyba w wakacje znów... chce letnie dziecko :P no i wakacje mi przepadną :) a tak stwierdziłam, ze będzie co ma być :) no i dom... zaczynamy budowe wiosną wiec tez lepiej jak dziecko urodzi się w nowym domu :)

    ile macie lat? ja w kwietniu konczę 30 i stad wyjazd tylko z mężem na krete :)



  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 28 października 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny

    Tak miałam robione badadnia: monitoring przeze 3 mce w klinice leczenia niepłodności i nie ma rosnących pęcherzyków. Osiągają 10 i zanikają.
    Hormony w porządku. Wiec teraz stymulacja Clo, Fostimon i Pregnyl.
    Na pewno przydałoby się schudnąć, ale czy to pomoże. Nie wiadomo.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 28 października 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w grudniu 31.

    Akceptacja!
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 28 października 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 28

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 28 października 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też teraz chciałabym letnie dziecko(bo mam już ze stycznia i z lutego). Mam porównanie, bo moja siostra urodziła w lipcu i po tygodniu już wychodziła z dzieckiem na dwór(na dworze było cieplej niż w domu), a ja? Po miesiącu, bo mróz, snieg itd. Widzę więcej plusów w letnim rodzeniu, ale wiadomo,jak się nie uda to trudno, kiedy by się nie miało urodzić będę szczęśliwa :)
    Ja w maju kończę 30 i to była taka moja granica na ostatnie dziecko, aleee coś czuję, że ta moja granica może być bardziej elastyczna ;)

    Zazdroszczę wyjazdu na majorkę, uwielbiam lato upały, plażę (rozmarzyłam się ;) )

    Edit. Źle przeczytałam, myślałam,że na Majorkę a tu Minorka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 15:31

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24 :)

  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 28 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ćwiczeń to mam lenia żeby w domu poćwiczyć, a co dopiero gdzieś na siłowni :D

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba siłownia jest lepsza bo jak się wyda kasę na karnet to szkoda żeby się zmarnowało. Zawsze to jakaś motywacja.

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 28 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w grudniu kończę 29 :) i też myślę żeby do 30 mieć kruszynke przy sobie :) obym nie dostała tego okresu i oby przesunął mi się moment zapłodnienia :) ale czuję po sobie że okresik wielkimi krokami się zbliża :)

    Ps. Kochane nie miałam badań żadnych robionych procz cytilogi, tsh cukier z krwi i USG na którym żadnych zmian. Myślicie zeby pojsc do ginekologa i poprosić o jakieś jeszcze?

    2cs :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze może sobie prolaktynę oznaczyła ale spokojnie :)

    Agatella88 lubi tę wiadomość

  • Lamia R. Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 28 października 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Nie wierze w durne zabobony a o takim pierwszy raz slysze. Mnie to smieszy ze w tym wieku ludzie jeszcze takie glupoty wymyslaja


    Ja też nie, ale gwarantuję że w ciązy się ich nasłuchamy :)

    Ja też układam życie pod przyszłą ciążę. Jednak we wrześniu się otrząsnęłam trochę i zapisałam na uzupełniające studia, najwyżej mgr obronię z bobasem przy piersi.

    Ech ale słodycze muszę odstawić, chociaż uwielbiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w grudniu kończę 33. Z wakacjami to głównie chidzi o to żeby nie wyszla data porodu na lipiec czy sierpien a my w tym czasie mamy zamiar wybyc na caly miesiac do grecji czy hiszpani to byloby niemożliwe:p A tak juz sobie myślę ze tez nie będę planowac pod nieistniejaca ciążę bo może to potrwac iles miesięcy albo w ogóle skonczyc in vitro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 15 dc i wczoraj o północy pozytywny test owulacyjny (bo jasniejsze kreski mam od poniedzialku juz) a brzuch boli okropnie :(

    P.S To ja jakaś dziwna jestem bo słodyczy nie lubię i bardzo rzadko cos zjem jak juz to lody albo ciacho :p

  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 28 października 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendowa jakich testów używasz? Właśnie zrobiłam ten z rossmanna i są dwie kreski tylko nie wiem czy ta druga nie jest za jasna. Jak się wrzuca zdjęcia? To byście może zinterpretowaly mi wynik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 18:42

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ