X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 27 października 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoveLove wrote:
    Ja biorę wiesiołek GAL, korzystny cenowo i ma dobry skład.
    Brałam na początku Operol w Rossmanie ale drogo wychodzi I tez zmieniłam na Gal 6 tabletek dziennie

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro podjade do apteki w takim razie :)



  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 27 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy ilosci 6kapsułek dziennie warto zwrócić uwagę na ich ilość w opakowaniu.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 27 października 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robiłam test i niestety negatyw bo nie wytrzymałam okres mam na 31/1 (dwie apki inaczej pokazują) więc na pewno jakbym była już w 10dpo by wyszło :(no ale przeskakujemy dalej :) chyba że będzie cud :*

    2cs :)
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 27 października 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL możesz mi już na 7 listopada wpisać negatyw.
    Dzisiaj dostałam diagnozę po kilku monitoringach: cykle bezowulacyjne ( pecherzyki nie rosną ).

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 27 października 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatella88 wrote:
    Ja dziś robiłam test i niestety negatyw bo nie wytrzymałam okres mam na 31/1 (dwie apki inaczej pokazują) więc na pewno jakbym była już w 10dpo by wyszło :(no ale przeskakujemy dalej :) chyba że będzie cud :*

    Niekoniecznie. Moglo dojsc pozniej do zaplodnienia. Jesli robilas test z krwi to raczej ciazy nie ma a jesli zwykly to bym sie jeszcze nim nie sugerowala. Poczekaj do dnia miesiaczki a najlepiej 2 dni po. Mi przy 1c dopiero po terminie wyszly II i to blada. Jeszcze jest szansa i to sporaaaa :)

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 27 października 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    KAL możesz mi już na 7 listopada wpisać negatyw.
    Dzisiaj dostałam diagnozę po kilku monitoringach: cykle bezowulacyjne ( pecherzyki nie rosną ).
    jakie badania robiłas?



  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 27 października 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Niekoniecznie. Moglo dojsc pozniej do zaplodnienia. Jesli robilas test z krwi to raczej ciazy nie ma a jesli zwykly to bym sie jeszcze nim nie sugerowala. Poczekaj do dnia miesiaczki a najlepiej 2 dni po. Mi przy 1c dopiero po terminie wyszly II i to blada. Jeszcze jest szansa i to sporaaaa :)

    Kocham was i to forum :) wiem wiem że nadzieja umiera ostatnia :) nie liczyłam na to że pierwszy cykl i będzie od razu że muszę swoje wyczekac :) ale dziękuję będę czekać. Robiłam bobotest super czuły więc może dlatego się troszkę zasmuscilam :)

    2cs :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    KAL możesz mi już na 7 listopada wpisać negatyw.
    Dzisiaj dostałam diagnozę po kilku monitoringach: cykle bezowulacyjne ( pecherzyki nie rosną ).

    A robiłaś kiedyś testy owulacyjne i pokazywaly np pozytywny wynik? Zastanawia mnie właśnie czy można miec bezowulacyjne i mimo tego pozytyw na tescie owulacyjnym?
    I nie martw sie dostaniesz stymulacje i będzie owulka:p

    mi88, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 28 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Ja dziś cała garść leków (Lametta, Ovarin, wiesiołek, wit.D, magnez i Folik). Czekam aż @ się skończy i działamy co 2 dni. W 12 dc mam monitoring, mam nadzieję, że znów coś urośnie. Wczoraj potwierdziłam, że torbieli nie ma, endometrium też ok.
    Nie mam już pomysłu co jeszcze zrobić...

    thgfugpjfonf59xe.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 28 października 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpuścic :) serio a jak nie to moze wspomaganie? Ty się gdzieś już leczysz prawda? My z 1 corką wpadka, z 2 po mcu a teraz już chyba 4 i nic... ja się schizuje, mój mąż twierdzi, że nie ma czym...

    my dziś idziemy na haloween :) moje dziecwczyny juz czekają, żeby zalozyc stroje :)
    będe dziś testować chyba...niby mam na 3 listopada, ale same wiecie jak to jest :P choc z drugiej strony szkoda kasy bo jak nie jestem w ciazy to juz nie zajde :P



  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 28 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeno, "odpuścić" to rada, której nie da się wprowadzić w życie ot tak ;)
    Jaszmurka, skoro się leczysz i od medycznej strony jesteś zaopiekowana, to dodaj jeszcze zdrowe odżywianie i sport. Chodź na basen albo fitness, gotuj fajne rzeczy. To wszystko nie dość, że zajmuje czas, to i głowę, a co więcej bardzo pomaga w leczeniu. Wyrzuć słodycze, niektórzy lekarze mówią że to niedoceniany wróg starań.
    Wiem, że łatwo się mówi, bo sama wiele razy do tego podchodziłam. Teraz też - od listopada mam karnet na fitness i wracam do formy :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Eeeno, "odpuścić" to rada, której nie da się wprowadzić w życie ot tak ;)
    Jaszmurka, skoro się leczysz i od medycznej strony jesteś zaopiekowana, to dodaj jeszcze zdrowe odżywianie i sport. Chodź na basen albo fitness, gotuj fajne rzeczy. To wszystko nie dość, że zajmuje czas, to i głowę, a co więcej bardzo pomaga w leczeniu. Wyrzuć słodycze, niektórzy lekarze mówią że to niedoceniany wróg starań.
    Wiem, że łatwo się mówi, bo sama wiele razy do tego podchodziłam. Teraz też - od listopada mam karnet na fitness i wracam do formy :)

    Ja też od tego tygodnia zaczęłam ćwiczyć, chce zacząć od 3 razy w tygodniu :) nie jestem gruba, ale przybyło mi ostatnio trochę w kilku miejscach :D
    Jak nie znajdę w ciążę to chociaż będę super wyglądać :D

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 28 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn z wykresami: pamiętajcie, że po zmianie czasu w nocy od jutra będziemy musiały mierzyć temperaturę godzinę wcześniej ;( Chyba że któraś rozpoczyna nowy cykl, to myślę, że może zmienić godzinę mierzenia ;)

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no ja też sie noszę z zamiarem kupienia karnetu na siłownię, jestem szczupla ale fajnie sobie zrobic kaloryferek na brzuchu:D Z drugiej strony czekam bo jak zajde w ciążę za miesiąc to przecież nie będę mogla chodzic a zobowiazac sie trzeba na caly rok. Brak tej ciąży psuje mi wszystkie plany bo od niej zależy kiedy i gdzie wakacje itd eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 ja też chciałabym zacząć ćwiczyć ale jakoś nie moge sie zmobilizować.Ale od następnego cyklu postanowiłam nie jeść słodyczy co najwyrzej 3 kanki gorzkiej czekolady .Zobaczymy czy mi sie uda

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 28 października 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawiesiłam karnet, ale chyba go wznowie i pochodzę na basen nie lubie ćwiczeń grupowych ani siłowni mam wrazenie kze każdy się gapi a na basen wchodze i pływam :) Martwią mnie tylko infekcje, ale może będzie dobrze a na krzyż dobrze mi zrobi boli mnie już od dłuższego czasu

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o słodyczach to nie słyszałam a uwielbiam je. Więc koniec z tym. A co do ćwiczeń też nie mam natchnienia na to a powinnam trochę się wzmocnić żeby przygotować się na ciąże bo mało jest takich antytalentów sportowych jak ja :)

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 28 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Do dziewczyn z wykresami: pamiętajcie, że po zmianie czasu w nocy od jutra będziemy musiały mierzyć temperaturę godzinę wcześniej ;( Chyba że któraś rozpoczyna nowy cykl, to myślę, że może zmienić godzinę mierzenia ;)
    To ja o 4 bym musiała mierzyć jak mierze o 5 :-/ chyba jednak przy 5 zostanę.ale ten cykl mierze i juz koniec bo to bez sensu skoro po nowym roku podchodzimy do iui...

    Ja tez uwielbiam słodycze i tak jak mówicie odstawiam :) odwyk slodyczowy

    mi88 lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 28 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Heh no ja też sie noszę z zamiarem kupienia karnetu na siłownię, jestem szczupla ale fajnie sobie zrobic kaloryferek na brzuchu:D Z drugiej strony czekam bo jak zajde w ciążę za miesiąc to przecież nie będę mogla chodzic a zobowiazac sie trzeba na caly rok. Brak tej ciąży psuje mi wszystkie plany bo od niej zależy kiedy i gdzie wakacje itd eh

    Ja też do tej pory tak robiłam- nie zaplanuję wakacji, mo może akurat się uda.. Nawet dłuższy czas ciuchów nie kupowałam z myślą że " i tak zaraz się w to nie wcisne". Ale to zaraz trwa już 6 miesięcy i mam dość układania sobie życia pod nieistniejącą ciążę, w związku z czym kupiłam karnet na joge i bilety na samolot do Amsterdamu na luty. Niech się dzieje co chce, odpuszczam

    anecz_kaa, Sung, Magda - mbc lubią tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ