X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Edwarda, jesteś przykładem twierdzenia, że codziennie nie szkodzi :) Twój mężczyzna musi mieć silne plemniki ! przypomnij ile msc Wam zajęło zrobienie szczęścia?

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    O widzisz Edwarda, jesteś przykładem twierdzenia, że codziennie nie szkodzi :) Twój mężczyzna musi mieć silne plemniki ! przypomnij ile msc Wam zajęło zrobienie szczęścia?

    Bardzo szybko jak na moj wiek i niedoczynnosc - 2 pełne cykle. Czyli czerwiec i lipiec. Pierwsze podejscie bylo w kwietniu, ale mialam wypadek samochodowy, wtedy się nie udalo - i dobrze, bo bylam cała przeswietlana, rezonans glowy, potem rehabilitacja itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 10:41

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam złe przeczucia, coś mi się wydaje, że jutrzejsza betka będzie negat.
    Jutro będzie 11dpo, to powinna być już wiarygodna, prawda?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś prawdopodobnie 10 dpo i negatyw. Chyba też sobie odpuszczę narazie. Trzymam kciuki za resztę testujących!;)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAGDA POWINNA BYĆ WIARYGODNA :) JA TU WESZŁAM bo zobacyxzłam Twój wpis i liczyłam że przyszłaś z nowiną...

    dziewczyny ratujcie mnie!!!!!! Dzisiaj sutki zaczęły mnie hmmmm dziwnie boleć tak jak na początku karmienia piersią takie szpilki jak by mi ktoś wbijał... boziu ja się nakręcam a się okaże dupa blada to sie załamię psychicznie ale takich objawów jak w tym cyklu to od 2 nie miałam na pewno a wcześniej nie kontrolowałam się... szyjka dalej wysoko choć dziś jej opuszkiem ledwo dotknęłam cyce dziwnie bolą, brzuch ćmi cały czas a lewa pachwina (jajnik) napierdziela mnie od 3 dni ale dzisiaj bardzoooo mamooooo ja oszaleje!!!!!!!!!!!!

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lavendowa może być za wcześnie jeszcze... chyba ze krew robiłaś?

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już się nakręcam. Dziewczyny u mnie sprawa wygląda tak:

    W zeszły piątek miałam zapodać sobie zastrzyk ovitrelle i przez trzy dni intensywnie <3 z żelikiem :) . od poniedziałku mam brać luttagen. I od poniedziałku czyłam takie lekkie bóle @ lewy i prawy jajnik pobolewał z przewagą na lewy. w Srodę wieczorem miałam kłucie lewego jajnika jakby mi ktoś szpilkę wbijał 3 razy i ustało , raz tak samo lewa pierś pobolewała, pojawił się śluz tak jakby brudatny do około piątku tak mi ćmiło brzuch później przeszło a dzisiaj znowu ćmi brzuch ćmi. Ostatnio przy stymulacji już bliżej @ brzuch bardziej bolał. w piątek idę na betę. CO o tym sądzicie?

    A i piersi nie bolą w ogóle ale to sądze że przez luttagen.. nie chce się nakręcać ale nie powiem bo pokładam w tym duże nadzieje.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    lavendowa może być za wcześnie jeszcze... chyba ze krew robiłaś?

    Krew nie, tylko test z amazona. Brzuch tez mnie cmi i jajniki bolą jak ciebie, ale martwie sie ze to moze jakss cysta torbiel czy co.

    U ciebie noo ja ci powiem ze cos czuję ze bedzie jak u sanki :D

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    mAGDA POWINNA BYĆ WIARYGODNA :) JA TU WESZŁAM bo zobacyxzłam Twój wpis i liczyłam że przyszłaś z nowiną...

    dziewczyny ratujcie mnie!!!!!! Dzisiaj sutki zaczęły mnie hmmmm dziwnie boleć tak jak na początku karmienia piersią takie szpilki jak by mi ktoś wbijał... boziu ja się nakręcam a się okaże dupa blada to sie załamię psychicznie ale takich objawów jak w tym cyklu to od 2 nie miałam na pewno a wcześniej nie kontrolowałam się... szyjka dalej wysoko choć dziś jej opuszkiem ledwo dotknęłam cyce dziwnie bolą, brzuch ćmi cały czas a lewa pachwina (jajnik) napierdziela mnie od 3 dni ale dzisiaj bardzoooo mamooooo ja oszaleje!!!!!!!!!!!!

    Mnie sutki swędziały i były aż bordowe od ukrwienia, ale to było gdzieś zaraz po owu, teraz raczej całe są wrażliwe. No zrobię jutro dla spokoju, żeby się nie denerwować. Ale tak jak pisałam wcześniej nie widzę po sobie wielkich objawów. W poprzednim cyklu piersi nie bolaly mnie w ogole, co bylo u mnie ewenementem i też sobie myślałam i myślałam i okres spóźnił się pięć dni i dupa z tego była :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi widzę ze tu wszystkie cmi brzuch i bolą jajniki :p Zbadajcie sobie bete jak macie okazję, ja czekam na okres ciekawe kiedy przyjdzie.

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi - Ty wiesz, że Ci mocno kibicuję :-)

    1000, Kasiulka - dziewczyny, słabe przyrosty i spadek 3 dpo też nie musi świadczyć o czymś "złym" :-) Miałam tak samo :-) Zresztą spójrzcie na mój wykres, byłam pewna, że nic z tego nie będzie - niski przyrost, spadek 3 i 4 dpo... "Pewnie niski progesteron" - tak sobie myślałam :-D To sobie wymyśliłam, nie ma co ;-) :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 12:31

    1000, MałaMi90, Helenka_mała lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza mysl z rana to wlasnie taka ze pewnie mam niski progesteron :D :D :D

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    I dobrze ;p Spontany są najlepsze :)

    My w szczęsliwym cyklu robilismy to codziennie od konca okresu do 3 dni przed owu -czyli jakies 10dni pod rząd bo mialam 30-33 cykle, taką mielismy ochotę ;p;p I glownie tuz przed snem, gdzie po wszystkim nie wstawalam, tylko zaciskałam nogi i spac ;p;p

    czyli jednak z codziennego tez moze coś się wykluć. A ja sie bałam że plemniki za słabe itd. Fajne mamy te spontany w tym cyklu. Widzę po mężu jakiś taki haha spontaniczny:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wam powiem ze tak naprawde wszystkie z nas maja viazowe objawy co miesiac.bo poprostu lubimy je miec haha :) to taka nadzieja zr moze jednak to ten cykl. mnieod wczoraj boli podbrzusze jakby wszystko bylo rozpulchnione i lekki bol owulacyjny ale nie typowo bo jutro po owulcebede lezec i wyc z bolu :-/

    Sung, Enii lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :*
    Postanawiam wrócić :) nie wiąże z tym cyklem wielkich nadzieji, mamy z mężem umowę jak do końca roku nic nie wyjdzie to idziemy się badać. Chciałabym żeby udało się do tego czasu, mam jakieś dziwne wrażenie, gdzies z tylu głowy ze coś jest nie tak ze na pewno jest jakiś problem :( tez tak macie?
    A powiedzcie mi czy zawsze po stosunku nie idziecie do łazienki i idziecie spać już nie wydajecie? Ja zawsze leżę około 15 minut ale teraz już noe wiem czy to nie za mało? Po tych 15 minutach w łazience mam wrażenie ze wszystko i tak ze mnie spływa (przepraszam za porównanie).

    Wpiszcie mnie proszę na listę 26 listopada :) to po terminie @. Aktualnie 14 dc przy cyklach 31-32d.

    KAL lubi tę wiadomość

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Hej dziewczyny :*
    Postanawiam wrócić :) nie wiąże z tym cyklem wielkich nadzieji, mamy z mężem umowę jak do końca roku nic nie wyjdzie to idziemy się badać. Chciałabym żeby udało się do tego czasu, mam jakieś dziwne wrażenie, gdzies z tylu głowy ze coś jest nie tak ze na pewno jest jakiś problem :( tez tak macie?
    A powiedzcie mi czy zawsze po stosunku nie idziecie do łazienki i idziecie spać już nie wydajecie? Ja zawsze leżę około 15 minut ale teraz już noe wiem czy to nie za mało? Po tych 15 minutach w łazience mam wrażenie ze wszystko i tak ze mnie spływa (przepraszam za porównanie).

    Wpiszcie mnie proszę na listę 26 listopada :) to po terminie @. Aktualnie 14 dc przy cyklach 31-32d.

    Ja nie wstaję, idę spać :) ale to chyba nic nie daje :D a tak poważnie, to nie wstawałam w tym cyklu więc jutro Ci powiem, czy to coś dało :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ja wam powiem ze tak naprawde wszystkie z nas maja viazowe objawy co miesiac.bo poprostu lubimy je miec haha :) to taka nadzieja zr moze jednak to ten cykl. mnieod wczoraj boli podbrzusze jakby wszystko bylo rozpulchnione i lekki bol owulacyjny ale nie typowo bo jutro po owulcebede lezec i wyc z bolu :-/
    hej staraczka, ja też Cię pamiętam :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja nie wstaję, idę spać :) ale to chyba nic nie daje :D a tak poważnie, to nie wstawałam w tym cyklu więc jutro Ci powiem, czy to coś dało :P

    Trzymam mocno kciuki aby się udało <3 Zaczynają mi się DP wiec nie zaszkodzi orzeciez spróbować :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Hej dziewczyny :*
    Postanawiam wrócić :) nie wiąże z tym cyklem wielkich nadzieji, mamy z mężem umowę jak do końca roku nic nie wyjdzie to idziemy się badać. Chciałabym żeby udało się do tego czasu, mam jakieś dziwne wrażenie, gdzies z tylu głowy ze coś jest nie tak ze na pewno jest jakiś problem :( tez tak macie?
    A powiedzcie mi czy zawsze po stosunku nie idziecie do łazienki i idziecie spać już nie wydajecie? Ja zawsze leżę około 15 minut ale teraz już noe wiem czy to nie za mało? Po tych 15 minutach w łazience mam wrażenie ze wszystko i tak ze mnie spływa (przepraszam za porównanie).

    Wpiszcie mnie proszę na listę 26 listopada :) to po terminie @. Aktualnie 14 dc przy cyklach 31-32d.

    Milano, ja też mam takie myśli, że pewnie coś nie tak; bardzo się tego boję.
    Lepiej poleżeć z 15 min (tyle leżę ja, ale dopiero od tego cyklu wzięłam to sobie do serca :)) bo zwyczajnie siły grawitacji są jednak nieubłagane, musimy dać szansę plemnikom dotrzeć do celu. Po tym czasie zaczyna się już biologia, i to czy się udało zależy od innych rzeczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 13:43

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc, mierzysz temp.? jeśli tak, pokaż wykres :) 3mam kciuki za II.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ