X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham pisać z telefonu :( sorki za błędy mam nadzieję z się rozczytacie :)

    2cs :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    To pewnie tyłozgięcia nie masz - więc wystarczy świeca ;) :P

    Cuda wianki:P Jak ma być to będzie i nic nie zaszkodzi a tez żadne cudowanie świecami ani leżenie odlogiem nie pomoże. Każda chyba z nas próbowała bez efektów wiec to bez znaczenia jest.

    Dominisia883, Kitkat, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Cuda wianki:P Jak ma być to będzie i nic nie zaszkodzi a tez żadne cudowanie świecami ani leżenie odlogiem nie pomoże. Każda chyba z nas próbowała bez efektów wiec to bez znaczenia jest.
    Dokładnie ile ja się już naczytałam o tych wszystkich pozach :D Teraz kochamy sie w takich pozycjach w jakich mamy chęć akurat i coraz mniej cuduje po :D zdarza mi się jeszcze że poduszkę podłożę pod tyłek ale żadnych nóg do góry nie daję :). Zresztą kiedyś nikt o takich rzeczach nie mówił a jakoś na świecie jesteśmy więc :D

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova - ja nawet w cuda bym uwierzyła, jeśli to miałoby pomóc ;-)
    Fakt - owulację miałam 7 października
    Fakt - seks 4 października
    Fakt - użyłam żelu conceive
    Fakt - leżałam z tyłkiem w górze
    Fakt - poprzednie 3 cykle nie robiłam powyższych rzeczy
    Fakt - ja jestem w ciąży

    Wiele tutaj pyta o objawy potwierdzonej ciąży, albo jak się zaszło w ciążę. Jak często się współżyło itp. itd. :-)

    A to ja opowiadam cuda wianki... No ciekawe, ciekawe. Czyli twierdzisz również, że nie ma znaczenia pozycja? Ani grawitacja? Że nie dla plemników nie ma znaczenia, czy tyłek masz w górze, czy jednak siedzisz normalnie?
    Nie twierdzę i nigdy nie będę, że jest to niezawodny sposób i zawsze pomoże. Znam jednak 2 dziewczyny, którym pomogło, ja jestem trzecia. Ale w końcu co ja tam wiem, jestem tylko niemądrą ciężarną ;-)

    Marta..a, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond a powiedz mi robiłaś wymazy z pochwy te na bakterie chlamydia ureaplasma Chyba się do niej zapisze tylko nie pasuje mi to że idzie na urlop... bo chciałam po owulce eby sprawdziła czy w ogóle ją miałam...

    Akceptacja!
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Lavendova - ja nawet w cuda bym uwierzyła, jeśli to miałoby pomóc ;-)
    Fakt - owulację miałam 7 października
    Fakt - seks 4 października
    Fakt - użyłam żelu conceive
    Fakt - leżałam z tyłkiem w górze
    Fakt - poprzednie 3 cykle nie robiłam powyższych rzeczy
    Fakt - ja jestem w ciąży

    Wiele tutaj pyta o objawy potwierdzonej ciąży, albo jak się zaszło w ciążę. Jak często się współżyło itp. itd. :-)

    A to ja opowiadam cuda wianki... No ciekawe, ciekawe. Czyli twierdzisz również, że nie ma znaczenia pozycja? Ani grawitacja? Że nie dla plemników nie ma znaczenia, czy tyłek masz w górze, czy jednak siedzisz normalnie?
    Nie twierdzę i nigdy nie będę, że jest to niezawodny sposób i zawsze pomoże. Znam jednak 2 dziewczyny, którym pomogło, ja jestem trzecia. Ale w końcu co ja tam wiem, jestem tylko niemądrą ciężarną ;-)


    Podobają mi się te fakty ;)
    Może nie miały w 100% znaczenia np.nogi w górze ale skoro pomogły to czemu nie próbować? :)

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 myślę że nikt nie chciał Cię urazić ;). Kiedyś nikt nie stawał na głowie i nie używał żelu a w ciążę się zachodziło ;). Nie wiadomo czy u Ciebie akurat to pomogło ;) to jest biologia i jak to moja Pani doktor mówi, że gdyby tu grawitacja miała duże znaczenie to inaczej by nasz układ rozrodczy wyglądał a to jest tak wszystko zbudowane wewnątrz nas żeby było dobrze ;). Ciekawostka ode mnie: również używałam żelu i również stawałam na głowie (praktycznie dosłownie) a w ciąży nie jestem ;).

    Sung, Magda - mbc, Selina, Kitkat lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas jest inna i każda robi tak jak jest jej fajnie. Ja to robię codziennie a po wszystkim po prostu kładę się na bok przytulam do męża i staram się wytworzyć maks endorfin :)

    Dominisia883, KAL, Majaaa, Agatella88, 1000, Magda - mbc, Nikusiia, pumka1990, patuniek86, Paulinaaa, Almond lubią tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Każda z nas jest inna i każda robi tak jak jest jej fajnie. Ja to robię codziennie a po wszystkim po prostu kładę się na bok przytulam do męża i staram się wytworzyć maks endorfin :)
    No i to jest sposób <3 Również uwielbiam przytulać się po do męża ah i te endorfinki :D. Biedroneczka przy okazji Gratulację bo jeszcze dziś nie gratulowałam :) :* Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :*

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Sung, wszystkie 7dpo?
    Czy chodzi o to, żeby mieć i z 2-5dc i z 7dpo? ;)

    progesteron i estrogen :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Sung proga robiłam w 6dpo to miałam 8,14 te szystkie hormony powtózyć raz jeszcze? chcę zapisać się do gina ale do mojej babki czeka się 2 msc a chodzę prywatnie taki ema terminy :( muszę poszukać kogoś innego ale dobrego... :( mam doła przez te wyniki....

    Jak niedawno robiłaś, to nie. Ja się pasę progesteronem od roku i zaszłam w ciążę z wynikiem 6, więc się da. Nie wiem co byłoby dalej, bo to była pozamaciczna.
    Z tego co mi mówiono to zajść można, ważne, żeby od razu brać przy tak niskim wyniku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Lavendova - ja nawet w cuda bym uwierzyła, jeśli to miałoby pomóc ;-)
    Fakt - owulację miałam 7 października
    Fakt - seks 4 października
    Fakt - użyłam żelu conceive
    Fakt - leżałam z tyłkiem w górze
    Fakt - poprzednie 3 cykle nie robiłam powyższych rzeczy
    Fakt - ja jestem w ciąży

    Wiele tutaj pyta o objawy potwierdzonej ciąży, albo jak się zaszło w ciążę. Jak często się współżyło itp. itd. :-)

    A to ja opowiadam cuda wianki... No ciekawe, ciekawe. Czyli twierdzisz również, że nie ma znaczenia pozycja? Ani grawitacja? Że nie dla plemników nie ma znaczenia, czy tyłek masz w górze, czy jednak siedzisz normalnie?
    Nie twierdzę i nigdy nie będę, że jest to niezawodny sposób i zawsze pomoże. Znam jednak 2 dziewczyny, którym pomogło, ja jestem trzecia. Ale w końcu co ja tam wiem, jestem tylko niemądrą ciężarną ;-)

    Czyżby hormonek? :D Nie irytuj się, to tylko moje zdanie. Też nie możesz z całą pewnością stwierdzić ze bez tego leżenia i cudowania byś wtedy nie zaszla w ciążę, widocznie miałaś zajsc i to był ten moment :P
    Nawet po inseminacjach dziewczyny pisaly ze lekarz wcale nie kazał leżeć dłużej niz jakieś zwykle 5 min. Taki w tym sens że co ma sie tam znaleźć w środku to sie znajduje podczas wytrysku:P Oczywiście jak ktoś bardzo ma ochotę tak cudowac i mu lepiej z tym na sercu to nie ma problemu. Ja cudowalam, stalam świece a juz nawt prawie na głowie, lezalam z poduszka pod tylkiem i na brzuchu i nie jestem w ciąży. Więc to nie kwestia pozycji czy minut leżenia po ani grawitacji:P A dwoje dzieci mam bez takich wariactw wiec tez sie da :)
    Co do tylozgiecia to się nie wypowiadam bo nie wiem.

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 14 listopada 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Almond a powiedz mi robiłaś wymazy z pochwy te na bakterie chlamydia ureaplasma Chyba się do niej zapisze tylko nie pasuje mi to że idzie na urlop... bo chciałam po owulce eby sprawdziła czy w ogóle ją miałam...

    KAL ja wlasnie bede robic teraz te wymazy na te bakterie, bo tego wlasnie nie robilam jeszcze a chce juz miec komplet badan razem z AMH. Moja znajoma przez ta bakterie ureaplasma nie zachodzila w ciaze a jak sie przeleczyla to zaszla w 2-gim cyklu.

    Fakt, ma chyba urlop 2 tyg z poczatkiem grudnia.. ja mam zamiar isc blisko owulki i po, to tak na styk moze mi sie uda :D

    kasiulka1082 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 listopada 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma sie jakieś objawy gdy ma się ta bakterie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 06:46

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 15 listopada 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wrocilam z badan krwi i moczu jutro 10:20 lekarz ciekawe co mi powie o tych moich wlosach zrobil mi badania tsh na watrobe jakies tam sa morfologie mocznik kreatynine chociaz dowiem sie jaka mam ths czy nie za wysoka zeby zajsc w ciaze wczoraj jak zasypialam.myslam ze okresu dostane tak brzuch bolal jakby na okres ale inaczej bardziej po bokach i oczywoscie z tylu plecy ale nic nie ma a bol minąl jutro najwyzej jakby mi leki przepisal jakies to najpierw pojde na test

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 15 listopada 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mialo byc;)

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczekuję na wredną @ , która pewnie dziś się zjawi jak nie teraz to potem w pracy mnie dopadnie :/ (czyli to co może być najgorsze) A już wczoraj mnie brzuch pobolewał jak na @ więc pewnie dziś przyjdzie...

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Daj znać jak już bedziesz wiedziala kiedy masz :)

    28 grudnia :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    28 grudnia :)


    KUrde mnie też to czeka, aż mi słabo jak o tym myśle ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Możecie mi wpisać wynik negatywny. Okresu dalej brak. Jutro idę do ginwkologa.

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ