X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ściskam mocno. Daj znać co ginekolog powie :*

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    KUrde mnie też to czeka, aż mi słabo jak o tym myśle ;p

    Nie powiedziane, moze do tego czasu sie uda :) ja sie na razie nie stresuje, a nawet sie ciesze ze moge to badanie zrobić :D pewnie przejdzie mi radość podczas badania :P

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za to żebyś nie musiała iść na nie ;) ja też mam taką nadzieję ;)

    1000 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :*
    Pomóżcie mi proszę dziewczyny swoim zdaniem:
    Chodzę na siłownie około 4 razy w tygodniu w tym raz zawsze mam bardzo intensywny trening. Mam dopiero 22 dc i nie wiem czy takie ćwiczenia mogły by zaszkodzić ewentualnej ciazy? Nie chcę popadać w paranoje, uwielbiam sport, siłownie, bieganie ale czy to noe zaszkodzi ewentualnemu zagnieżdżeniu? Co myślicie? Przesadzam?

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do drożności to jeśliby styczniu badania męża wyjdą Ok, tez będę prosić o to moją GIN. Będzie wtedy to już 8 CS wiec chyba to będzie dobry czas aby sprawdzic :) jeżeli ma to pomoc to jestem w stanie przeżyć ból

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam zagwozdke.
    Testy ovu robie 2 razy dziennie by nie przegapić owu.
    10 i 11 dc zero kreski i 12 13 14 dc zaczęła ciemniec a dzis 15dc i prawie niewidoczna. Wodnisty i rozciągliwy był w 13dc

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Dzień dobry :*
    Pomóżcie mi proszę dziewczyny swoim zdaniem:
    Chodzę na siłownie około 4 razy w tygodniu w tym raz zawsze mam bardzo intensywny trening. Mam dopiero 22 dc i nie wiem czy takie ćwiczenia mogły by zaszkodzić ewentualnej ciazy? Nie chcę popadać w paranoje, uwielbiam sport, siłownie, bieganie ale czy to noe zaszkodzi ewentualnemu zagnieżdżeniu? Co myślicie? Przesadzam?

    Nie zaszkodzi.
    Polecam mamagiekolog - tekst "Hipotetyczna Hania" :)

    Milano lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Nie zaszkodzi.
    Polecam mamagiekolog - tekst "Hipotetyczna Hania" :)

    Dzięki :) czytam jej bloga, obserwuje ją na Instagramie gdzie tez pod zdjęciami daje krótkie ciekawe posty- także tez polecam, ale tego akurat nie czytałam :)

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile płacicie za drożność? Gdzieś czytałam o NFZ? Myślicie, że jest coś takiego jak dofinansowanie albo zabieg drożności na NFZ?

    #2dc
    #6cs

    Nikusiia
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Dzień dobry :*
    Pomóżcie mi proszę dziewczyny swoim zdaniem:
    Chodzę na siłownie około 4 razy w tygodniu w tym raz zawsze mam bardzo intensywny trening. Mam dopiero 22 dc i nie wiem czy takie ćwiczenia mogły by zaszkodzić ewentualnej ciazy? Nie chcę popadać w paranoje, uwielbiam sport, siłownie, bieganie ale czy to noe zaszkodzi ewentualnemu zagnieżdżeniu? Co myślicie? Przesadzam?

    Jesli przed ciaza jestes aktywna to nic nie zaszkodzi bo to twoj styl zycia.
    Nie zaleca sie z koleji rozpoczynania intensywnych treningow u kobiet ciezarnych ktore tego nie robily przed zajsciem.

    Milano, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia wrote:
    Ile płacicie za drożność? Gdzieś czytałam o NFZ? Myślicie, że jest coś takiego jak dofinansowanie albo zabieg drożności na NFZ?

    #2dc
    #6cs

    Ja dostałam skierowanie od ginekologa i robie na NFZ :)

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Lavendova - ja nawet w cuda bym uwierzyła, jeśli to miałoby pomóc ;-)
    Fakt - owulację miałam 7 października
    Fakt - seks 4 października
    Fakt - użyłam żelu conceive
    Fakt - leżałam z tyłkiem w górze
    Fakt - poprzednie 3 cykle nie robiłam powyższych rzeczy
    Fakt - ja jestem w ciąży

    Wiele tutaj pyta o objawy potwierdzonej ciąży, albo jak się zaszło w ciążę. Jak często się współżyło itp. itd. :-)

    A to ja opowiadam cuda wianki... No ciekawe, ciekawe. Czyli twierdzisz również, że nie ma znaczenia pozycja? Ani grawitacja? Że nie dla plemników nie ma znaczenia, czy tyłek masz w górze, czy jednak siedzisz normalnie?
    Nie twierdzę i nigdy nie będę, że jest to niezawodny sposób i zawsze pomoże. Znam jednak 2 dziewczyny, którym pomogło, ja jestem trzecia. Ale w końcu co ja tam wiem, jestem tylko niemądrą ciężarną ;-)

    Ja uważam, że jak ma się w ciąże zajść to sie zajdzie. Obojętnie w jakiej pozycji był seks, czy potem skakałyśmy, mylysmy się, chodzilysmy itp itp. Nogi do góry mogły pomoc ale wcale nie musialy. My w szczęsliwym cyklu robilismy to codziennie przed snem/w nocy, po wszystkim po prostu zasypiałam i juz. To jest natura - albo się zajdzie albo nie.

    Selina, pumka1990, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) u mnie dziś znów biel Vizira;) mam jeszcze jeden test, wiec pewnie jutro zrobię. Jak wyjdzie negatyw to będzie już miarodajny. Ale powiem szczerze, ze dzisiejszy wynik nawet mnie nie zdołował. Jakoś tak pozytywnie do tego podeszłam...może dlatego, ze jeszcze mam nadzieję. Miłego dnia!

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • ansien Koleżanka
    Postów: 57 5

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie listopad bez zmian.... przyszła @, ale dalej wierzę w cud i wierzę, że niedługo pojawi się moja wymarzona kruszynka.

    Majaaa lubi tę wiadomość


    ciąża bliźniacza jednokosmówkowa jednoowodniowa
    zi13kw7i6g1aqgul.png
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia wrote:
    Ile płacicie za drożność? Gdzieś czytałam o NFZ? Myślicie, że jest coś takiego jak dofinansowanie albo zabieg drożności na NFZ?

    #2dc
    #6cs

    Cześć
    Czytam Was od dłuższego czasu i dopinguje w oczekiwaniu na 2 II. Na razie nie dołączam, może dopiero w styczniu. Co do drożności to jestem świeżo po badaniu. Robiłam je prywatnie, ponieważ na NFZ były jak dla mnie chore terminy (ok. 3 m-ce). Zapłaciłam 500 zł. Jeśli w czymś jeszcze będę mogła Ci Nikusiia pomóc to pytaj :)

    Selina, Nikusiia lubią tę wiadomość

  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam dziś u ginekologa. Powiedział, że mam trochę cienkie endometrium 7 mm co może przeszkadzać w zagniezdzeniu. Dostałam skierowanie na hormony i progesteron. Powiedzcie mi proszę w którym dniu cyklu powinnam iść na badania? Pytam, ponieważ mówił, ale jakoś z tego wszystkiego zapomniałam :(

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 15 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    Hej dziewczyny byłam dziś u ginekologa. Powiedział, że mam trochę cienkie endometrium 7 mm co może przeszkadzać w zagniezdzeniu. Dostałam skierowanie na hormony i progesteron. Powiedzcie mi proszę w którym dniu cyklu powinnam iść na badania? Pytam, ponieważ mówił, ale jakoś z tego wszystkiego zapomniałam :(

    Lekarz do którego chodziłam przed zmianą na nowego powiedział, że badania do wykonania między 2-4 dc to
    fsh, lh, testosteron, androstendion, estradiol, fsh, ft4, anty TPO, anty TG, CA 125, prolaktyna

    4 dni przed badaniami nie wolno współżyć, dotykać piersi, pić alkoholu. Należy unikać sytuacji stresujących. Badanie należy wykonać po przespanej nocy co najmniej 8-9 h snu, do 2 h od przebudzenia na czczo.

    Nowy ginek przepisał mi podobne hormony i gdy zapytałam w którym dc mam je wykonać, powiedział, że to nieistotne. Więc już sama nie wiem :/

    pumka1990 lubi tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok jest @ więc przechodzę na grudzień..... Dziś idę do nowego gin na 15:00 i nawet mnie nie zbada a pewnie chciałby na pierwszej wizycie ale cóż.. pokaże mu wszystkie swoje dotychczasowe badania i męża również.

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Cuda wianki:P Jak ma być to będzie i nic nie zaszkodzi a tez żadne cudowanie świecami ani leżenie odlogiem nie pomoże. Każda chyba z nas próbowała bez efektów wiec to bez znaczenia jest.


    ja mam tyłozgiecie a swiec nie robiłam :P ani zadnych innych udziwnien :)



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Lavendova - ja nawet w cuda bym uwierzyła, jeśli to miałoby pomóc ;-)
    Fakt - owulację miałam 7 października
    Fakt - seks 4 października
    Fakt - użyłam żelu conceive
    Fakt - leżałam z tyłkiem w górze
    Fakt - poprzednie 3 cykle nie robiłam powyższych rzeczy
    Fakt - ja jestem w ciąży

    Wiele tutaj pyta o objawy potwierdzonej ciąży, albo jak się zaszło w ciążę. Jak często się współżyło itp. itd. :-)

    A to ja opowiadam cuda wianki... No ciekawe, ciekawe. Czyli twierdzisz również, że nie ma znaczenia pozycja? Ani grawitacja? Że nie dla plemników nie ma znaczenia, czy tyłek masz w górze, czy jednak siedzisz normalnie?
    Nie twierdzę i nigdy nie będę, że jest to niezawodny sposób i zawsze pomoże. Znam jednak 2 dziewczyny, którym pomogło, ja jestem trzecia. Ale w końcu co ja tam wiem, jestem tylko niemądrą ciężarną ;-)
    tez jestem w ciazy a nic z tych rzeczy nie robiłam :) i mam tyłozgiecie macicy



‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ