X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 września 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, ale póki co ten cykl sobie odpuszczam.
    Czemu zamknęli?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi nie dziwię się, że Ci ręce opadają, ale w końcu musi się udać. Zobaczysz co Ci powie Pani dr może wymyśli coś nowego.

    Marleni to Ty musisz być dalej lub bliżej moja sąsiadka:)
    Nie wiem gdzie zamknęli , bo jestem na urlopie u rodziców, no ale Kraśnicka to pewnie moje okolice;)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 września 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie wierze ewentualnie invitro ale co ma być to będzie :)
    a na jakiej ulicy mieszkacie, pewnie gdzieś na Błoniach?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah ja tak:)

    Ale mi daje popalić ten okres, nie przypominam sobie kiedy tak miałam , bez leków bym z łóżka nie dała rady wstać:/

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 września 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak miałam na urlopie :) nospa Ci pomaga?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni nie miałam usg akurat w 4dc, ale owulację mam wzorowo. Myślę, że to będzie endometrioza niestety. Tylko, że ból jajnika pojawił się dopiero w tym cyklu. Wczoraj bolało bardzo, dziś nadal go czuję, a jak naciskam w tym miejscu to intensywnie.
    Nie wiem czy czekać do wizyty czy pójść gdzieś wcześniej, ale pewnie poczekam.

    Neomi No spe to mogę kupować jako dodatek, albo gdy mam akurat łagodną@. W tym cyklu jestem na urlopie u rodziców i biorę Nurofen femina i daje radę na ok 3h potem puszcza i muszę brać kolejny. A najgorzej jest po wizycie w toalecie, jakiś czas leżę i się zwijam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja dzisiaj byłam u Pani doktor Tkaczuk przedstawiłam się a Pani dr skojarzyła mnie po rozmowie z moim lekarzem endo kazała w poniedziałek przyjść to dokładnie przejrzy dokumentację no i dodała ze jestem trudnym przypadkiem wiec wnioskuje ze ciekawie bedzie kończył sie ten rok

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Witam ja dzisiaj byłam u Pani doktor Tkaczuk przedstawiłam się a Pani dr skojarzyła mnie po rozmowie z moim lekarzem endo kazała w poniedziałek przyjść to dokładnie przejrzy dokumentację no i dodała ze jestem trudnym przypadkiem wiec wnioskuje ze ciekawie bedzie kończył sie ten rok

    Czemu trudnym? a do kogo chodzisz do endo?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pracowicie Marleni :)a u Ciebie?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do Pana doktora Grzegorza Piechoty a trudny przypadek może dlatego ze mam miastenie - choroba autoimmunologiczna zapalenie i niedoczynnośc tarczycy podejrzewają policystyczne jaja i Bóg wie co jeszcze w październiku minie 4 lata jak się staramy

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 września 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam zapalenie tarczycy i niedoczynność i nadczynność w jednym, endometriozę 1 stopnia i mija 3 lata w staraniach, po 4 inseminacjach więc nie jesteś sama :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 września 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry to lekarz? bo ja już mam dość poszukiwań endo bo co jeden to lepszy :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kurcze dużo za dużo jak na jedną kobietkę, ale życzę Ci abyś trafiła na doktora który wyprowadzi Cie z tych choróbsk, bo przecież to nie są wyroki.

    A co Ci powiedzieli, że jakie badania, jakie zabiegi chcą zrobić?
    Kochana narazie nic mi nie mówiła Pani dr w poniedziałek przejrzy badania dokładnie i powie co i jak czuje ze hsg mnie nie ominie zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Dobry to lekarz? bo ja już mam dość poszukiwań endo bo co jeden to lepszy :(
    Na moje oko to bardzo dobry lekarz jest pierwszym lekarzem który zna miastenie i można z Nim normalnie porozmawiać doradzi jak sobie z tym radzić choć to nie jego specjalizacja zrobił mi badania tsh ft3 ft4 kortyzol prolaktyna przeciwciała glukoze insuline testosteron dheaso4 na każdej wizycie daje skierowanie na tsh choć ja dodatkowo robię ft3 ft4 ja jestem zadowolona bo widzę ze chce mi pomóc To sam doktor umówił mnie z Pania dr Tkaczuk dzwonił na ostatniej wizycie do skutku aż Pani odbierze albo oddzwoni przedstawił moją sytuację i poprosił żeby Pani dr mi pomogła ja polecam tego Pana doktora

    Marleni lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 września 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Na moje oko to bardzo dobry lekarz jest pierwszym lekarzem który zna miastenie i można z Nim normalnie porozmawiać doradzi jak sobie z tym radzić choć to nie jego specjalizacja zrobił mi badania tsh ft3 ft4 kortyzol prolaktyna przeciwciała glukoze insuline testosteron dheaso4 na każdej wizycie daje skierowanie na tsh choć ja dodatkowo robię ft3 ft4 ja jestem zadowolona bo widzę ze chce mi pomóc To sam doktor umówił mnie z Pania dr Tkaczuk dzwonił na ostatniej wizycie do skutku aż Pani odbierze albo oddzwoni przedstawił moją sytuację i poprosił żeby Pani dr mi pomogła ja polecam tego Pana doktora

    A gdzie on przyjmuje? A co to za choroba ta miastenia bo nie słyszałam o niej?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On przyjmuje miedzy innymi u mnie w mieście w Opolu Lub a jest z Lublina a miastenia to choroba neurologiczna autoimmunologiczna jest rzadko spotykana często mówi się ze występuje zmęczenie mieśni szkieletowych to znaczy że człowiek chory szybciej się męczy a objawy jakie ja mam to podwójne widzenie drętwienie twarzy co za tym idzie problemy w mówieniu połykaniu ból mięśni nóg i rąk odejmuje mi na kilka godz rece nogi zależnie co szybciej się zmęczyło rano czasami jak popracuje więcej to następnego dnia rano może być problem ze wstaniem umyciem zębów czy uczesaniem włosów gdy nie wiedziałam ze jestem chora to całą zastawę potłukłam bo wszystko wypadało z rąk taki mały zarys moich objawów przedstawiłam ale również można miec takie objawy jak opadanie powiek opadanie głowy do przodu lub do tyłu itp niestety jest to choroba na dzień dzisiejszy nie wyleczalna a leki które się stosuje zmniejszają tylko częstotliwość występowania objawów dużo mogłabym pisac o tej chorobie dobrze że jak mięsnie odpoczą to powoli wraca człowiek do stanu używalności ale jedno co mogę napisać to trzeba zaakceptować siebie chorobę i nauczyć się z nią życ mi trochę to zeszło ale dzięki temu czerpię z życia tyle ile mogę

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 10 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki.
    Mam pytanie i prośbę do dziewczyn które były na badaniach w szpitalu wojskowym u dr Włach.
    Mam się spotkać z panią dr na badaniu usg ale nie wiem gdzie iść. Bo nie mam ani skierowania ani nic. Kazała mi się odezwać jak będzie po poronieniu I po krwawieniu. I dziś jej napisałam to mi odpisała że rano o 7.30 w szpitalu wojskowym. I nie wiem gdzie się idzie. Przecież do rejestracji nie pójdę bo skierowania nie mam.... ech tak to chyba trochę na krzywca będzie....
    Pomóżcie proszę . chyba że tam jest jeszcze poradnia ginekologiczna?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Marleni pisze że cyklonamina pomaga. Ja raz wzięłam to całkiem mi zakończyło @.

    U mnie dzisiaj chyba owu i znowu ból jakbym siedziała na kaktusie, nospa nie pomaga:( czy to normalne?

    Ewelinko nie miałam pojęcia że taka choroba wogóle istnieje, pewnie nawet sporo lekarzy o tym nie wie. To ma wpływ na płodnosc?

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 września 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka idz na oddział, pani dr jak bedzie to tam gdzie wypisy robia. I wezmie Cie do zabiegowego na usg. A jak jej nie bedzie na oddziale to zapytaj pielegniarek gdzie jest. A druga opcja to moze byc w przychodni na parterze idzie sie za rejestracja prosto do konca, w peawo i ostatni gabinet to pani dr. Ale raczej oddział.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 20:19

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srody ma Pani dr dyżur na oddziale 1 pietro to moze cie wziąść a ja w ten poniedziałek jestem umówiona tez w wojskowym u Pani dr idę pierwszy raz w cała teczką badań ciekawa jestem bardzo co powie o mnie choć wstepnie okresliła mnie na trudny przypadek

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ