X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziewczyny trzymam kciuki za wizyty :)

    i poproszę o relacje po...:)

    P.S ale ze mnie inteligentna kobieta...szukam gdzieś a mam Was...może chciałaby któraś spotkać się w przyszłym tygodniu?? Biorę udział w programie zdrowotnym to opowiedzielibyśmy co i jak w trakcie spotkania...jak któraś chętna to zapraszam na pw :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    <olaboga> ja niestety nie pomogę bo ze zdrowym trybem życia nie mam nic wspólnego :) nie dość że jestem alkoholiczką to jeszcze palaczką :)
    Mój mąż już rzucił prawie 5 miesięcy temu, ja rzuce jak zobacze II tłuste krechy

    generalnie jest fajny nie potrzeba nawet wielkich wyrzeczeń pić i palić też można :) no ale nic na siłę

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    <olaboga> ja niestety nie pomogę bo ze zdrowym trybem życia nie mam nic wspólnego :) nie dość że jestem alkoholiczką to jeszcze palaczką :)
    Mój mąż już rzucił prawie 5 miesięcy temu, ja rzuce jak zobacze II tłuste krechy

    O TY ... palisz??? FFFeeee. Rzucaj, a już ...

    Ja też ma za sobą ten nałóg - paliłam trochę w liceum, potem całe studia, no prawie - rzuciłam, na 5 roku i już (aż żal się przyznać ile mam lat) prawie 11 lat nie palę ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja to wstydniś jestem :) Nie lubie żadnych wystąpień, przemówień itp :)
    To Ty jakaś znana pani redaktor jesteś, że prowadzisz jakiś program zdrowotny? :)

    hehe to zabrzmiało inaczej niż miało być raczej projekt nie żadna audycja czy coś...spotykamy się z chętnymi osobami na mieście w kawiarni czy u nich w domu i opowiadamy nie ma żadnej publiczności i przemówień...przy okazji możemy tez przeanalizować skład ciała jak ktoś chcę bo mamy analizator ze sobą ale nikogo do niczego nie namawiamy

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    hahah ja Cię mogę do domu zaprosić ale na drinka :)

    Drinka możemy sobie po oficjalnej prezentacji walnąć jak partner biznesowy sobie pójdzie i tak prowadzi samochód i nie może pić :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    i zostawi Cię samą? Ze mną? :) Oj to głowa będzie nas boleć na drugi dzień :)

    a chwaliłaś się że masz mocną :P

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nie wszystko na raz ...zostawmy coś na wspólną imprezę z dziewczynami :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lecę dziewczynki, do później :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Pecherzyk ciazowy 4 mm, za 2 tyg wizyta z kompletem badań. Tyle tego,ze zbankrutuje. Zastanawiam się czy nie pójść do jakiegoś doktora na nfz żeby skierowanie napisał. Pójdę jutro do rodzinnej,może ona coś pomoże. :) :) :)

    super wieści kochana :)
    to rośnijcie zdrowo...

    a co do badań pewnie że porozmawiaj z rodzinną może chociaż coś nfz zrefunduje

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, ale żeście się rozpisały. Ja w pracy rzadko zaglądam na ovu, bo najczęściej nie mam na to czasu, zwłaszcza w ostatnich dniach.


    Monia85 z tego co wiem na część badań rodzinny może wypisać skierowanie, ale nie wiem dokładnie na które badania (mojej koleżance rodzinna ostatnio wypisywała skierowanie na badania, ale nie na wszystkie które zlecił jej gin).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 20:03

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A ja Mirabelka ;)
    ;););)

    Nie na darmo mam taki nick;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 16:45

    Marleni, lady_pink lubią tę wiadomość


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Pecherzyk ciazowy 4 mm, za 2 tyg wizyta z kompletem badań. Tyle tego,ze zbankrutuje. Zastanawiam się czy nie pójść do jakiegoś doktora na nfz żeby skierowanie napisał. Pójdę jutro do rodzinnej,może ona coś pomoże. :) :) :)

    Gratuluję Kochana,
    A ja czekam na monitoring i zakwitne tu w tej poczekalni bo w tym moim grajdolku to nie ka czegoś takiego jak umownie na godz. Kto pierwszy ten lepszy.

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Pecherzyk ciazowy 4 mm, za 2 tyg wizyta z kompletem badań. Tyle tego,ze zbankrutuje. Zastanawiam się czy nie pójść do jakiegoś doktora na nfz żeby skierowanie napisał. Pójdę jutro do rodzinnej,może ona coś pomoże. :) :) :)
    Super. Gratki.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia bardzo dobre wieści, to teraz czekamy na serduszko:)

    f08af289ff.png
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa przyszedł mi pasek św. Dominika !!!!

    Dotek, Marleni lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to widzę doktorek odkrył amerykę dzisiaj:) ja to się za to dowiedziałam że acard może mieć wpływ na owulację, co Wy na to?

    Co to za paski Dominika?

    f08af289ff.png
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Tak więc byłam u dochtora, fajnie bo z marszu nikogo nie było :)
    więc nie musiałam czekać :)

    Doktor cóż powiedzieć ... zna się na wszystkim, i normalnie jakbym miała voodke to piłabym mordeczkę za każde wypowiedzenie słowa: "stosunek" :P i wyszłabym na czworaka zapewne :P

    No także tego - mówi że wyniki męża są dobre, i to że miał rok temu 23% prawidłowych to wg tej aktualnej normy miałby na granicy 4% wg dzisiejszej normy - bo akurat on wprowadza te normy, to wie o tym najlepiej - i te nazwiska co robiły badania męzowi to są mu znane i zna każdego metody sprawdzania.

    Powiedział mi że mozna sprawdzić jeszcze badaniem: wrogość śluzu - bo czasami tak się zdarza że po długim czasie współżycia śluz może niszczyć pleminiki.

    Ale ja w przyszłym miesiącu idę na inseminacje - a jak nie wyjdzie to robie jeszcze tą wrogość śluzu. W najlepszej klinice :P

    W sumie tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę :)
    Dużo więcej niż wiedzialam to się nie dowiedziałam :)
    a nawet jakiś czas temu czytałam o tym badania na wrogość śluzu ... jaka ja mądra...a niby burak :P

    Ja robiłam wrogość śluzu i niestety wyszedł pozytywny ale prof. kazał się nie przejmować bo mówi żeby to było wiarygodne badanie trzeba zrobić z krwi badanie a ja robiłam ze śluzu... Trzymam kciuki za przyszły miesiąc :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    O to widzę doktorek odkrył amerykę dzisiaj:) ja to się za to dowiedziałam że acard może mieć wpływ na owulację, co Wy na to?

    Co to za paski Dominika?


    http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html przeczytaj sobie to o pasku :)

    Marleni, Dotek lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Mi sie wydaje że ja tez kiedyś miałam, aż zobaczę z mych starych zakurzonych wyników sprzed 5 lat.

    Jak bedę w poniedziałek w Ab ovo to spytam się czy robią to badanie z krwi i może zrobie :) Mam nadzieję też ze prof. położy mnie na szpital szybko :P Jestem chyba jedyna osobą która chce lezeć w szpitalu :P

    Marleni lubi tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, słodziuteńki buraczku czerwony ;)

    To jednak fasolka nie rośnie? A @ dalej brak?
    Fajnie ze wyniki męża są w porzo, reszta się jakoś ułoży. I kolejny cykl będzie tym właściwym.
    Buziaczki.

    Marleni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ