X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza i spokój weekend :-) co tam Dziewczyny jak samopoczucie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!
    Lady jak tam przygotowania do inseminacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia, oby za pierwszym razem się udało. A jak Twój Luby na to? Stresuje się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Jego też już to wszystko męczy :( ja już też kiepsko sobie radzę ale cóż zrobić - nie poddam się nigdy :) mój mąż powiedział że po inseminacji będę cały dzień leżała a on będzie obkładał mi brzuch poduszkami żeby fasolce było ciepło (naoglądał się jak kura wysiaduje jajko że musi mu być ciepło hehe) :)
    Hahaha jaki kochany mąż:-) ja też leżałam po insem ale mnie strasznie bolało a Lady kiedy masz mieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Strasznie panikowalam że pęknie za szybko jak wchodzilam do gabinetu byłam pewna se go nie ma a on jeszcze urósł i był nie pęknięty :-) u mnie był 12 dzień

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jaktam lady już coś więcej wiesz?

    U mnie chyba cykl stracony coś się pokopsało, nie ma owulacji, nie ma tempki a już 22 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:23

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    I jaktam lady już coś więcej wiesz?

    U mnie chyba cykl stracony coś się pokopsało, nie ma owulacji, nie ma tempki a już 22 dc
    A może jakaś wyjątkowo późna owu?
    Ja w środę na wizytę idę do prof. Dziś odebrałam resztę wyników. Dziwne rzeczy powychodziły....
    A może mi się tylko wydaje? Internet w takich przypadkach jest zgubny ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla na którą masz jutro Wizytę u Dr Stetnera?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem dopiero na 18. Zobaczymy co powie.
    Kamilka co tam Wyszło?
    Bas a Ty kiedy testujesz?

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że Marleni nie ma wykresu, czyżby cholerny małpol się przypałętał.

    Wiecie co jakoś sobie ostatnio pomyślałam, że już czas i wkrótce zajdę, a co dziwne moja głowa bierze to za pewnik.Że już czas, że odczekałam swoje, że w pracy ok, nowe mieszkanie i już mogę. Teraz żeby tylko macica posłuchała;);)

    Marleni, hewa81, Bas1990, Mirabelka30 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)

    MAGDZIA powodzenia jutro na wizycie. Trzymam kciuki żeby to był ten jedyny, tak jak u Eleny i żeby znalazł sposób na Ciebie. No i może faktycznie tak jak piszesz macica w koncu posłucha głowy i zaskoczy. Tego Ci życzę <3

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni a próbujesz jeszcze raz inseminację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Kochana coś trzeba wymyślić na Ciebie, gdzieś musi być przyczyna. Wszystko już przebadałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Jak zaznaczacie @ to zaznaczacie plamienie do ostatniego śladu, czy już jak jest taka końcówka, że ledwo to nie zaznaczacie?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARLENUS, przykro mi Kotku, tule mocno <3 Do końca wierzyłam ze ta inseminacja to bedzie to. Życie jest cholernie niesprawiedliwe.
    Odpocznij sobie teraz Robaczku, spędź Święta spokojnie, zakończ ten rok tak jak to się podziało, a nowy rok ... To nowe nadzieje i czas na nowe decyzji.
    Trochę to banalnie zabrzmiało, ale ...

    Magdziulla, Marleni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Jak zaznaczacie @ to zaznaczacie plamienie do ostatniego śladu, czy już jak jest taka końcówka, że ledwo to nie zaznaczacie?

    Jak już jest tak ledwo, to ja nie zaznaczam plamienia.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaznaczam do ostatniej plamki, nawet czasem mam dzień przerwy i następnego jeszcze coś się pojawi i zastanawiałam się czy nie trwa to u mnie zbyt długo, do 7 dni tak, ale chyba nie. Bo samego krwawienia jest ze 3 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni Ewcia ma rację, może potrzeba Wam przerwy, żeby to przemyśleć, zdystansować się. Wierzę, że Ci się uda!

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia właśnie tego sie trzymajmy że w nowym roku szczęście dopisze i uda się zajść w ciąże.

    Lady nie robie monitoringów. Wrzuciłam na luz z lataniem po lekarzach i wracam do działania od stycznia. Na 23 stycznia mam endo:)

    Kamilko cotam powychodziło niepokojącego?

    Marleniu przykro mi, nie poddawaj się musi się udać.

    Magdziulla ja już nie zaznaczam jak wystarczy wkładka zamiast pampersa;)

    hewa81, Marleni lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wieczorem dopiero na 18. Zobaczymy co powie.
    Kamilka co tam Wyszło?
    Bas a Ty kiedy testujesz?
    Magdziulla testuje 21 a jak nie wytrzymam to 18 ale może wytrzymam jestem jakąś spokojna aż to.nie podobne do mnie ale może to w końcu ten cykl :-) Kochama daj znać jak po doktorrku ja wybieram.się do niego za tydzień :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ