X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni codziennie Cię podglądam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu to jesteśmy prawie w tym samym.wieku fajnie:-) mam nadzieję że będziesz zadowolona ze Stettnera hm dziwne ze Tkaczuk każe jeszcze czekać do mnie miała troszkę inne podejście bo ja w gorącej wodzie kapana i może ja tak mocno ja meczylam :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pokazałam jej, że mnie tak to męczy. Tylko zawsze jak jestem to ona mnie pozytywnie nastraja, bo piękna owulacja itd. No i mówi, że jeszcze krótko się staram nie bedzie mnie jeszcze wspomagać.
    Może jakbym była bardziej stanowcza.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczęta. Ja trochę ostatnio zalatana jestem. U mnie 18 dc i ani widu ani słychu owulacji. Martwi mnie to troche bo biore inofem i nic.. Po lekarzach narazie też nie chodzę dopiero na 23 stycznia jestem zapisana do endo.



    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję że mi opislas swoją historie dużo przeszlas cieszę się że się w końcu udało gratuluję kochana :-* to może i ja spróbuję do Polaka pójść w sumie u mnie nikt nie potrafi zdiagnozować Dlaczego się nie udaje... A Monia gdzie miałaś robiona laparoskopie strasznie było czy do przeżycia?

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję że mi opislas swoją historie dużo przeszlas cieszę się że się w końcu udało gratuluję kochana :-* to może i ja spróbuję do Polaka pójść w sumie u mnie nikt nie potrafi zdiagnozować Dlaczego się nie udaje... A Monia gdzie miałaś robiona laparoskopie strasznie było czy do przeżycia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia bardzo mi pomogłas dziękuję aby mój mąż krzyczy że aby lekarzy zmieniam a to nic dobrego muszę przemyśleć ale jestem pełna nadziei po tej insem:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia bardzo się cieszę, że po tym co przeszłaś udało Ci się. Oby druga część już była tylko nudna:)
    Ja teraz sobie myślę, że jak zajdę pierwsze co poczuję to ulga, że cały ten koszmar jest za mną, a dopiero w drugiej kolejności się ucieszę. Och kiedy to nastąpi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    No ja też myślałam, że warto zostać z jednym i taj straciłam rok.
    Będę myśleć przycisne doktorka i zobaczymy jaki ma plan działania nie mogę stac w miejscu, kochana cieszę się że się udało bo dużo przeszlas spokojnej ciąży :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upuściłam krew na tsh, ciekawa jestem ile spadło. Czy w tym Luxmedzie zawsze musi być tyle ciężarnych i bobasów?!?!. Jakoś sobie radzę, ale przy takich widokach mam mokro w oczach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Upuściłam krew na tsh, ciekawa jestem ile spadło. Czy w tym Luxmedzie zawsze musi być tyle ciężarnych i bobasów?!?!. Jakoś sobie radzę, ale przy takich widokach mam mokro w oczach.
    Niestety, czuje dokladnie to samo ;(((((((((((((((((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla niedługo my będziemy tam z naszymi bobasami

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hejka dziewczęta. Ja trochę ostatnio zalatana jestem. U mnie 18 dc i ani widu ani słychu owulacji. Martwi mnie to troche bo biore inofem i nic.. Po lekarzach narazie też nie chodzę dopiero na 23 stycznia jestem zapisana do endo.
    hej.
    na która godzinę masz?
    ja też 23 stycznia :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och oby, póki nie widzę, nie słyszę jest ok. A ostatnio znowu znajoma wpadła po kilku msc znajomości. Nosz kurczę.
    Jak ja żałuję, że nie wpadłam, nawet na studiach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek testy robisz? Może będziesz miała późniejszą owu?

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Och oby, póki nie widzę, nie słyszę jest ok. A ostatnio znowu znajoma wpadła po kilku msc znajomości. Nosz kurczę.
    Jak ja żałuję, że nie wpadłam, nawet na studiach.
    Ja żałuję że nie starałam sie jak miałam 25 lat....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, w niecały msc tsh mi spadło z 3,64 do 2,02. Fajnie:) chociaż z drugiej strony upewniam się, że nie jest to przyczyną moich niepowodzeń.
    Kamilka a ile masz lat?

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mam wyniki, w niecały msc tsh mi spadło z 3,64 do 2,02. Fajnie:) chociaż z drugiej strony upewniam się, że nie jest to przyczyną moich niepowodzeń.

    Ładnie Ci spada :) kochana za chwilkę masz wizytę i trzymam kciuki by dostałaś skierowanie na HSG...będzie dobrze nie poddawaj się :) <3

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może któraś z obecnych dziewczyn miała HSG na Jaczewskiego??Jak to wygląda co trzeba ze sobą mieć?? Nigdy nie byłam w polskich szpitalach i pojecia nie mam czy są jakieś wymagania?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci niestety nie pomogę, bo ja też nie mam doświadczenia w tej kwestii. Kilka dziewczyn miało na.Racławickich, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie pomocny.

    Też mam nadzieję, że dostanę to skierowanie, nie wiem co mu powiedzieć, żeby dał. Spróbuję. Ewentualnie na koniec stycznia idę do Tkaczuk i będę ją prosić. Czy dobrze kojarzę, że hsg robi się zaraz po @ ?

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ