X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takim wrakiem jestem ja ...ale podnoszę się powoli i teraz mam nadzieję że się uda a wiek też mi nie pomaga i czasu mam mało...

    damy radę w kupie siła :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Kolorowych snów Elena <3
    Jutro będzie dobry dzień <3
    Dobrej nocki <3 ale cieszę się że jestem tu z Wami :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też jestem wrakiem psychicznym cały.czas sama w pustym Mieszkaniu bo mąż.cały czas w pracy a Madziu Ty ile masz lat?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oczywiście MAGDZIA że długość starań przeżywa się tak samo bez względu na wiek, ja to rozumiem, tylko doktorki nie koniecznie :( A masz racje że wiek jednak ma znaczenie, ja na szczęście jeszcze rezerwę mam, hormony na właściwym poziomie, także z tego bardzo się cieszę.

    Buziaczki Kochana, Spokojnej nocki i dnia jutrzejszego :) <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Elenka to miałaś iść spać, ciężko się z nami rozstać, ja wiem ...... Buziaczki :*

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa to super że rezerwa w normie.i hormony też może Przyczyną była.armia Męża bądź dobrej myśli że się.uda w najbliższym czasie :-) dobranoc :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    A Ty Elenka to miałaś iść spać, ciężko się z nami rozstać, ja wiem ...... Buziaczki :*
    no miałam ale małżonek kończy projekt na kompie i póki co łóżko mamy zawalone książkami i artykułami...więc siedzę sobie z Wami :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Hewa to super że rezerwa w normie.i hormony też może Przyczyną była.armia Męża bądź dobrej myśli że się.uda w najbliższym czasie :-) dobranoc :-)

    Przyczyną zapewne jest trochę gorsze nasienie i mój progesteron i mam nadzieję że na tym się skończy. M. poprawi armię antybiotykiem i witaminkami, a ja suplementacją lutką i cyclodynonem, i ruszy, mocno w to wierzę :)
    I Tobie też życzę znalezienia przyczyny, może proj. Leszczyńska to będzie to - pomyśl.

    A tym czasem kolorowych snów :)

    Bas1990, Marleni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    no miałam ale małżonek kończy projekt na kompie i póki co łóżko mamy zawalone książkami i artykułami...więc siedzę sobie z Wami :)

    Małżonkowi w projekcie przeszkadzać nie wolno ;) Pamiętaj, że trzymam kciuki za pracę dla M., myślę o Was i teraz wierzę, że uda się Wam ze wszystkim :)
    BUŹKA

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Małżonkowi w projekcie przeszkadzać nie wolno ;) Pamiętaj, że trzymam kciuki za pracę dla M., myślę o Was i teraz wierzę, że uda się Wam ze wszystkim :)
    BUŹKA

    Wiem że nie wolno tym bardziej że to ja go namówiłam na składanie tego projektu..tylko czasu mało a roboty dużo...ale może wyrobi sie do wtorku...dzięki za wszystkie kciuki...

    A następny rok jest tych zodiakalnych małp..więc rok będzie nasz i skończy się ta czarna pasa...

    zmykaj bo też juz miałaś iść:) Buźka :*

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Przyczyną zapewne jest trochę gorsze nasienie i mój progesteron i mam nadzieję że na tym się skończy. M. poprawi armię antybiotykiem i witaminkami, a ja suplementacją lutką i cyclodynonem, i ruszy, mocno w to wierzę :)
    I Tobie też życzę znalezienia przyczyny, może proj. Leszczyńska to będzie to - pomyśl.

    A tym czasem kolorowych snów :)
    No miejmy Nadzieję że nam się uda pomyślę nad tą Leszczyńska ale kurcze.u mnie Nawet Mrugacz nic mądrego nie wymyślił doradzał laparo za 5 tys u niego w klinice to strasznie nas przerazilo i odpuscilam z nim Kochana muszę doktorka zapytać o ten cyclodynon :-D kurde ja coś wyczytam i tak męczę doktorka że może ten lek pomoże a ten twierdzi że nic nie pomoże bo.wszystko jest tak jak.trzeba :-) Najgorszy jest brak powodu czemu nie Wychodzi eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja chodzę do Polaka i u niego mi się udało :)

    Monia gratuluję :-* długo się leczylas? Jeśli można wiedzieć to jaka była u Was przyczyną? A Dr jest konkretny obrał jakiś plan Działania? Proszę napisz mi.trochę o nim :-) kurcze musiała bym jeździć do Krasnik.na wizyty do Luxmedu bo.wtedy miała bym.za.darmo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Bass a dlacczego nie mógł Ci zrobić państwowo laparoskopii ? On przyjmuje w szpitalu lubelskim?
    Nie Mrugacz z Białego jest niby taka sława ale chyba u nich wszystkich kasa najważniejsza... Marleni a ile masz lat i jak długo się starasz? U kogo się leczysz Kochana?

  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Monia gratuluję :-* długo się leczylas? Jeśli można wiedzieć to jaka była u Was przyczyną? A Dr jest konkretny obrał jakiś plan Działania? Proszę napisz mi.trochę o nim :-) kurcze musiała bym jeździć do Krasnik.na wizyty do Luxmedu bo.wtedy miała bym.za.darmo :-)
    Ja jestem z Kraśnika, jak zrobiłaś że miałabyś za darmo ? :)

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja chodzę do Polaka i u niego mi się udało :)
    A mówią o nim , że taka małpa. Wiele opinii niepochlebnych słyszałam niestety ...

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kissoflife wrote:
    Ja jestem z Kraśnika, jak zrobiłaś że miałabyś za darmo ? :)
    Bo mam ubezpieczenie z pracy w PZU i Luxmed mam za darmo lekarzy :-) co Ty mówisz mi mój Wcześniejszy ginekolog go polecał że wielu Dziewczynom pomógł a może go chwalił bo koledzy nie mam pojęcia hm ciężko.trafić na dobrego lekarza. Kochama a Ty do kogo chodzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni super ze masz juz jednego Maluszka to.trochę Ci psychicznie lepiej mi.już łeb wysiada każdy będzie chwalił lekarza u którego się udało zajsc a co ma.być to i tak będzie to nie zależne od nas tylko od Pana Boga wierzę że modlitwa nam pomoże no ja w Lublinie mieszkamy od roku cieszymy się w końcu swoim mieszkaniem tak to z pod Kraśnika jestem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Marleni to też Ci smutno ale bądźmy dobrej myśli :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Bardzo sympatyczny, spokojny i przystojny. Nic złego nie mogę powiedzieć. Na każdej wizycie mam usg, a zawsze place tylko za wizytę. Do tego jak się dowiedziałam o ciazy to od razu do niego pobiegła..wizyta polegała na uspokaja niuanse mnie i tez nic za to nie policzył chociaż mógł. W szpitalu tez do mnie przyszedł następnego dnia powiedzieć co i jak. Polecam. Później opiszę ci mi było, bo teraz jestem na telefonie i jest mi źle pisać. A z tym chodzeniem z ubezpieczenia/pakietu to sprawdźcie czy Wasze ubezpieczenia obejmuje wizyty u docentow i profesorow, bo wiem ze nieraz są wyłączenia.
    Oki czekam na wiadomość co Ci było a udało.się normalnie bez inseminacji? O tym że przystojny to słyszałam :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Magdziulla kochana jaki plan działania na ten miesiąc ?
    Kochana planu brak. We wtorek idę pierwszy raz do Stettnera, zobaczę co powie. Jutro sprawdzam tsh. Co więcej mogę wymyślić. Tkaczuk każe czekać.

    Bas pytałaś mam 26 lat.

    Marleni lubi tę wiadomość

‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ