X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    do naczyniowca z innego powodu - mam brzydką zyłe pod kolanem:)

    wyraźnie powiedział, że badanie droznosci i nasienia w ab ovo - a lekarz dr Łyszcz Robert

    Ja moge Ci podpowwiedziec ze ja do naczyniowca czekam niecale 3 tyg.w przychodni przyszpitalnej na Krasnickiej (szpital Wojewodzki)
    Rowniez mam zylaki w prawej nodze , niewydolna cala zyle odpiszczelowa i perforator takze ...wiec musze z tym isc bo i lydka mi puchnie jak chodze duzo :/ .

    Dziewczyny bylam u Stettnera, moja endomenda sie za bardzo nie przejal...w lewym jajniku nie widzial torbieli tylko pecherzyk 14mm w 8 dc cyklu :) ale w prawym jak najbardziej jest..no i polip w macicy wykryl :/ ale pow.ze powinien zniknac po okresie. Poki co maz ma zrobic nasienie, jesli bedzie ok to wtedy droznosc... lekarzz bardzo ok, nie skacze z radosci bo pecherzyk jest, u mnie zawsze sa i rosna super same bez wspomagania wiec problem jest gdzie indziej. Co do adenomizy pow.ze bylby bardzo ostrozny w stwierdzeniu ze ja mam, bo dla niego macica jest calkiem ok.
    Ale poki co musze jeszcze inny problem zdrowotny wyjasnic, wiec w tym miesiacu odpuszczam.

    Migotka w jakim mianie masz prrzeciwciala przeciwjadrowe? Jestes pod opieka reumatologa? Bo ja 1:320 ale ana immunoblot ujemny. Ja jestem pod opieeka reumatologa, i w lutym ide na powtorzenie przeciwcial.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    MIGOTKA, wcinam się nt. pakietów medycznych bo sama jestem zainteresowana. Otóż niestety drożej wychodzą te wykupywane prywatnie (jakieś 100 zl) i pewnie zakres usług jest bardziej ograniczony porównując do tych firmowych grupowych, ale i tak mam wrażenie ze się opłaca.
    PZU niestety nie ma w ofercie indywidualnych, ale można się zainteresować tymi:

    http://www.signal-iduna.pl/signaliduna/indywidualne-ubezpieczenia-zdrowotne (pełnia zdrowia strat +)

    https://www.interrisk.pl/dla_ciebie/zdrowie/antidotum_plus/

    Wiem ze Pinkus ma w signal ale od męża z pracy, i wiem ze jest bardzo zadowolona.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewcia:)
    Powiedz mi proszę, w jakich placówkach mogę wykonywać badania??
    Signal-iduna tylko w Polmed?? jeśli tak to u mnie w mieście tego nie ma...;/
    A interrisk??

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Dzięki Ewcia:)
    Powiedz mi proszę, w jakich placówkach mogę wykonywać badania??
    Signal-iduna tylko w Polmed?? jeśli tak to u mnie w mieście tego nie ma...;/
    A interrisk??

    Na pewno i w jednym i w drugim przypadku luxmed. Wrzuć sobie te strony, tam są dokładne opisy, które placówki obsługują. Bo jeśli nie mieszkasz w Lublinie to musisz sama zobaczyć.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    krew oddana zakupy zrobione :)

    co do pakietów ja mam z AXA wykupiony wariant B od 6 lat chyba korzystam i jest ok... tu są info jak by coś to wykupiłam sobie online: z tej strony :http://www.zdrowiedirect.pl/ ( to jest porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych:)

    http://axa.pl/oferta-indywidualna/zdrowie/ to strona ubezpieczyciela :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Elena.

    Fajnie za nowy namiar na ubezpieczenie :) poczytam. Dzięki :)

    A krew to na crp? Mam nadzieję ze już będzie ok i nie będziesz przekładać badania. Buźka :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dotek mam pilną sprawę. Odezwij się.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Część Elena.

    Fajnie za nowy namiar na ubezpieczenie :) poczytam. Dzięki :)

    A krew to na crp? Mam nadzieję ze już będzie ok i nie będziesz przekładać badania. Buźka :)

    ma więcej w zakresie niż iduna czy interrisk.. niż chodzi mi o niektóre warianty ja ogólnie jestem zadowolona no i jest też usg ginekologiczne a nie jak w idunie przez powłoki brzuszne więc nie trzeba kombinować...mi się bardzo opłaca...

    tak morfologie i CRP robiłam mam wyniki CRP mam 5,0 przy normie do 10,00 no to powoli trzeba się szykować do tego szpitala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 15:10

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena, no to się szykuj. Będę trzymać kciuki :)

    A ja się załamałam :( Mój wynik TSH - 3,88. To jakaś porażka. 3 miesiące temu miałam 1,99 i cały czas biorę letrox. Poprzednio w 6 tyg spadło mi z 4,12 właśnie na 1,99 a tu kuźwa wzrost. Nie wiem o co chodzi ???

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Elena, no to się szykuj. Będę trzymać kciuki :)

    A ja się załamałam :( Mój wynik TSH - 3,88. To jakaś porażka. 3 miesiące temu miałam 1,99 i cały czas biorę letrox. Poprzednio w 6 tyg spadło mi z 4,12 właśnie na 1,99 a tu kuźwa wzrost. Nie wiem o co chodzi ???

    a kiedy idziesz do endo?? może trzeba zmienić lek albo zmienić dawkę?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek będę dzwonić do endo, bo ona mi ustala dawkę telefonicznie. Więc na pewno zwiększy mi dawkę, tylko tak się zastanawiam czemu tak mi skoczylo. A może sama sobie zwieksze?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    W poniedzialek będę dzwonić do endo, bo ona mi ustala dawkę telefonicznie. Więc na pewno zwiększy mi dawkę, tylko tak się zastanawiam czemu tak mi skoczylo. A może sama sobie zwieksze?

    Ewus ja sie nie znam ale wydaję mi się że warto poczekać do poniedziałku i skonsultować to z lekarzem..zostało tylko 1,5 dnia za bardzo to chyba nie zmieni wyniku

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie nie zmieni, no ale tak się cholernie zdenerwowałam, ze jak zobaczyłam ten wynik to normalnie słowa powiedzieć nie mogłam. Aż się mąż pytał co mnie tak zszokowało... Pewnie poczekam, przecież 2 dni mnie nie zbawi.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrzyłam w papiery i okazało się ze mogę dzwonić do endo też w weekend, wiec nie będę czekać do poniedziałku i dzwonię dziś tylko po 20. Może nie wypada tak w sobotni wieczór, ale .... huk z tym.

    ELENA, a wracając jeszcze do ubezpieczenia - wymagane jest skierowanie na badania laboratoryjne czy np na usg? Kto takie skierowania wystawia?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Popatrzyłam w papiery i okazało się ze mogę dzwonić do endo też w weekend, wiec nie będę czekać do poniedziałku i dzwonię dziś tylko po 20. Może nie wypada tak w sobotni wieczór, ale .... huk z tym.

    ELENA, a wracając jeszcze do ubezpieczenia - wymagane jest skierowanie na badania laboratoryjne czy np na usg? Kto takie skierowania wystawia?

    no lekarz wystawia...jak ginekologiczne usg to gin, hormony też a inne badania to internista albo w zależności od lekarza na rezonans czy TK dostałam od neurologa

    nigdy nie miałam problemów ze skierowaniem

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena, ale to muszą być skierowania od lekarza specjalisty z luxmedu (placówki obsługującej ubezpieczenie), czy może być od lekarza niezależnego, z placówki nie objętej ubezpieczeniem.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Elena, ale to muszą być skierowania od lekarza specjalisty z luxmedu (placówki obsługującej ubezpieczenie), czy może być od lekarza niezależnego, z placówki nie objętej ubezpieczeniem.

    Wydaje mi sie że z luxmedu ale ja nawet rodzinnego mam z luxmedu więc nigdy się nie zastanawiałam, zresztą większość specjalistów mam w luxmedzie w tym abonamencie

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki Elena :)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Ok, dzięki Elena :)

    Nie ma za co cieszę się jeśli mogłam pomoc...:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa czytałam Twój post o wzroście tsh. I tak się zastanawiam nad tym.....
    robiłaś w luxmedzie?
    Jeśli Ci nie szkoda kasy to powtórz go w poniedziałek. Mi też tak wyszło. Miałam coś koło 1.5 a wzrosło na 3.2. Zrobiłam za dwa dni i było 1.6
    Może być pomyłka labiratoryjna.
    A może i nie. Może po prostu urosło.
    Tak mi przyszło do głowy.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ