X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Dziękuję Wam bardzo :) Idę na wizytę 1 marca, dam znać co i jak. Wszystkim życzę powodzenia :)

    Jak po wizycie, jak wrażenia odnosnie pani Dr T ?



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja miałam w wojskowym. Dostałam krótkie znieczulenie więc przespałam badanie, a dr jak zabierali mnie z sali zabiegowej powiedziała że wszystko jest ok. Sama robiła mi badanie ale jeszcze inne osoby były obecne. Personel miły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 20:12

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena82 wrote:
    Jak po wizycie, jak wrażenia odnosnie pani Dr T ?

    Ogólnie ciężko mi w sumie coś powiedzieć.. Przedstawiłam Pani dr wszystkie dotychczasowe wyniki, ogólnie stwierdziła że wszystko jest na pogranicczu - czyli to co wiedziałam. Leczenie uznała za odpowiednie - dodatkowo zaleciła Bromergon (prl po obciązeniu też na granicy) i dokładniejsze badania tarczycowe (rok temu miałam tsh 2,7 - mam to spr i zrobić ft3 ft4 i anty TPO). Jutro ide na badania i cos wiecej bede może wiedzieć.
    Zdziwiło mnie brak badania ginekologicznego i myslałam może o usg- jestem w 7 dc wiec moznyby podejrzeć co tam rośnie :)

    Ten cykl i następny zostajemy jak było. a w kwietniowym Pani dr sugeruje CLO z monitoringiem. Powiedzcie mi jak jest z umówieniem się do niej na monitoring? Bo w sumie nie wiem teraz kiedy bede miała okres (tzn wiem mniej wiecej) a na monitoring musze umówić się na konkretny dzień.... w ab ovo są krótsze terminy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 21:23

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jutro jedziemy po naszego maluszka :)
    Mamy 6 zarodków <3
    Trzymajcie kciuki!!!

    Monia85, hewa81, lena82, Ewelinka33, Mirabelka30, mikka, Marleni, Kamilka, lady_pink, macduska, hipisiątko lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka odpalam kciuki za jutro;) ładny wynik 6 zarodków:)

    migot_ka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka <3
    Kciuki mocno zacisnięte :) Powodzenia, I bardzo się cieszę :)
    Buzi :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 21:33

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Ogólnie ciężko mi w sumie coś powiedzieć.. Przedstawiłam Pani dr wszystkie dotychczasowe wyniki, ogólnie stwierdziła że wszystko jest na pogranicczu - czyli to co wiedziałam. Leczenie uznała za odpowiednie - dodatkowo zaleciła Bromergon (prl po obciązeniu też na granicy) i dokładniejsze badania tarczycowe (rok temu miałam tsh 2,7 - mam to spr i zrobić ft3 ft4 i anty TPO). Jutro ide na badania i cos wiecej bede może wiedzieć.
    Zdziwiło mnie brak badania ginekologicznego i myslałam może o usg- jestem w 7 dc wiec moznyby podejrzeć co tam rośnie :)

    Ten cykl i następny zostajemy jak było. a w kwietniowym Pani dr sugeruje CLO z monitoringiem. Powiedzcie mi jak jest z umówieniem się do niej na monitoring? Bo w sumie nie wiem teraz kiedy bede miała okres (tzn wiem mniej wiecej) a na monitoring musze umówić się na konkretny dzień.... w ab


    W ZagielMed usg jest dodatkowo odplatne ale moglas zglosic pani dr ze chcesz i napewno by Ci je wykonala. Ja tak mialam na wiztye tylko bylam zapisana ale poprosilam o usg i mi zrobila.
    w zagielmed dłużej oczekuje sie na wizyte ja wczoraj rezerwowalam na 29 marca. Natomiast w femmed jest możliwość wizyty na 18 marca i chyba cos bylo wolnego na 11 marca. Tam przyjmuje w piatki po poludniu.



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja też potwierdzam że panie pielęgniarki w wojskowym są super :) narkoza jest krótka więc nie ma żadnych skutków ubocznych i nic nie boli ;) nie ma co się stresować - ale weź gazetki i laptopa bo nuda nuda i Nida leżeć 3 dni

    Dzieki dziewczyny za miłe info.
    Juz książeczka jest przygotowana na ten 3 dniowy pobyt ;)
    Najwazniejsze, ze juz w tym cyklu bede miala to za sobą!

    Dotek lubi tę wiadomość



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 marca 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innego forum czytałam że 6-7 dpt dziewczyny miały bete 23-26 jak sie udało.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Hej :)
    Jutro jedziemy po naszego maluszka :)
    Mamy 6 zarodków <3
    Trzymajcie kciuki!!!


    Trzymam trzymam :* oby się wszystko udało :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy te badania zawsze trawaja 3dni ???czy da się zrobić te badanie na fundusz nie udać do szpitala na 3dni..???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1993 wrote:
    Mam pytanie czy te badania zawsze trawaja 3dni ???czy da się zrobić te badanie na fundusz nie udać do szpitala na 3dni..???

    Jak masz narkozę, to zazwyczaj jest hospitalizacja. Jak idziesz do szpitala gdzie masz "znieczulenie" domięśniowe to wychodzisz tego samego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Tylko w wojskowym usypiają i leży się 3 dni, ja miałam w MSW bez narkozy i tez byłam 3 dni, ale nie wiem po co , w pozostałych szpitalach jest 1 dzien


    bo za 3 dniowy pobyt zwraca NFZ. Nie wiem jak to jest z badaniami mało inwazyjnymi jak HSG, i czy szpital dostaje zwrot bez hospitalizacji :)
    Ja miałam na jaczewskiego 1 dniowy pobyt,
    a w top medicalu żaden :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A doktor Tkaczuk gdzie zazwyczaj kieruje ??? Zależy mi żeby zrobić to w jeden dzień ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli obowiązkowo 3 dniowy pobyt???przepraszam że zadaje tyle pytań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1993 wrote:
    Czyli obowiązkowo 3 dniowy pobyt???przepraszam że zadaje tyle pytań

    Jeżeli chcesz jeden dzień, to bez znieczulenia ogólnego. Na Jaczewskiego albo Staszica.
    Albo prywatnie w top medical i masz znieczulenie usypiające - wszystko trwa ok 1,5 h.

    Reasumując w wojskowym jest narkoza i 3 dniowy pobyt.
    W szpitalach na Jaczewskiego i Staszica (oprócz MSW) masz 1 dniowy pobyt (w sensie tego samego dnia jesteś wypisywana) ale nie masz znieczulenia (tylko zastrzyk ) - nie wiem jak jest na kraśnickich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 12:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prywatnie robi ??? I ile to może kosztować ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1993 wrote:
    A prywatnie robi ??? I ile to może kosztować ???

    W każdej klinice prywatnej można zrobić HSG.
    Ja miałam robione w TopMedicalu koszt 550 zł (ze znieczuleniem) - bez znieczulenia coś ok 250 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ktoś pisał że miał w ovum bez narkozy, koszt tez ok 500

    Tak w ovum:
    HSG - sprawdzenie drożności jajowodów przy użyciu kontrastu 550 zł

    No własnie napisałam ok 250 zł - bo z tego co pamiętam to tyle kosztowało w TOpmedical bez znieczulenia - ale już na tyle nie pamiętam bo to zaraz rok czasu minie :P

    W CM Chodźki też ok 500 zł, bez znieczulenia.

‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ