X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tam potrzebuje kciukow to trzymam.
    Dziewczynazlipca najlepszego.
    Cześć.

  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    547.83 chyba jest ok. Monia Dotek i kto jeszcze pamieta jakie mialyscie przyrosty?

    mikka, hewa81 lubią tę wiadomość

    AnnaQ
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    72h temu mialam 109.88. Jestem 18 dzien po pregnylu. Jest ok?

    Monia85 lubi tę wiadomość

    AnnaQ
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Twój średni dwudniowy przyrost to ponad 192% jest bardzo dobrze:)

    AnnaQ, hewa81, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna jest ok. To już wysoka beta. Spokojnie. Teraz czekaj na usg z serduszkiem. A o pregnylu juz zapomnij.

    AnnaQ, hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za kciuki i wsparcie. A kiedy na usg cos widac, cokolwiek :)

    Dotek lubi tę wiadomość

    AnnaQ
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ wrote:
    Dzieki za kciuki i wsparcie. A kiedy na usg cos widac, cokolwiek :)
    A na to jeszcze poczekasz . Koło 7 tc. Wcześniej nie ma co bo tylko się można zdenerwować.

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANNAQ -
    przyrost piękny :) Jest ok. Teraz spróbuj skontaktować się z jakimś dr w sprawie leków, jakie masz brać.
    Ja miałam pierwszą bete 216, a po 48h 540. Serduszko usłyszałam w 7t, ale jest możliwe nieco wcześniej - Monia chyba już słyszała pod koniec 5t. Ale tak jak pisze MONA - za szybko nie ma się co nastawiać, bo możesz jeszcze nie usłyszeć i szkoda nerwów.
    Ale fajnie, cieszę się bardzo i jeszcze raz gratuluję :) :) :) Życzę Ci spokojnych kolejnych 8 miesięcy, rośnijcie zdrowo :)

    AnnaQ lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ Gratuluje:) Beta pięknie rośnie
    Dotek trzymam kciuki za wizytę:)
    dziewczynazlipca wszystkiego naj naj i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń:)
    Orbitka na pewno nie zostaniesz sama forum tętni życiem:):):)
    mikka fajnie, że zdecydowałaś się na piesia my też kiedyś dla odskoczni od problemów wzięliśmy pieska na prezent walentynkowy, minęło już 1,5 roku jak jest z nami hehe

    Dotek lubi tę wiadomość

  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo. Ja jeszcze nie wierze w to do końca. A czy na początku ciąży też miałyscie bóle podbrzusza?

    AnnaQ
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    4t+2d u mnie było widać pęcherzyk ciążowy wiec można stwierdzić czy ciąża pojedyncza, a w 5t+6d było widać zarodek z serduszkiem, ale u niektórych to może być trochę później.
    Tak jakoś dziwnie liczy się te tygodnie z tego co zdąrzyłam sie zorientować. Ja miałam ostatni okres 14 czerwca ale owulacje ok 2 lipca wiec sama nie wiem który to tydzień. Już by 5 die zaczynał?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    AnnaQ
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ wrote:
    Dziękuję bardzo. Ja jeszcze nie wierze w to do końca. A czy na początku ciąży też miałyscie bóle podbrzusza?

    Uwierz Dziewczyno :) Wyniki pokazują to wyraźnie :) A jak usłyszysz serduszko to będzie to już dla Ciebie takie bardziej namacalne, tylko troszkę cierpliwości i wiary.

    Ja miałam bóle podbrzusza, wszystko się zmienia w organizmie, więc jest to możliwe. Ale jeśli Cię to niepokoi to przy okazji zgłoś to lekarzowi.

    AnnaQ lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ wrote:
    Tak jakoś dziwnie liczy się te tygodnie z tego co zdąrzyłam sie zorientować. Ja miałam ostatni okres 14 czerwca ale owulacje ok 2 lipca wiec sama nie wiem który to tydzień. Już by 5 die zaczynał?

    Liczysz od 1 dnia ostatniej miesiączki :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Monia, no niby 4tydz i 6dzien. Ide dziś do dr Swatowskiego. Nie byłam nigdy ale dziewczyny w pracy w ciąży do niego latały. Coś ktoś wie o nim?

    AnnaQ
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA, DOTEK
    A jak Wy się Dziewczyny w ogóle czujecie?? Bo I trymestr jest ciut gorszy od II-go, jeśli chodzi o samopoczucie i dolegliwości.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Swatowski niezbyt miły w obyciu (nie tylko z mojego doświadczenia). Ale opinie generalnie ma dobre.
    Gratuluję!

    Ja mam dziś dół mega...czyżby hormony.

    AnnaQ lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIULLA, a może to pogoda???? Takie zmiany, zawirowania też wpływają negatywnie na nasze samopoczucie :( Na mnie przynajmniej strasznie.
    Mi od czwartku pęka głowa, z przerwą w piątek :( Masakra jakaś :(

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ wrote:
    Dziękuję bardzo. Ja jeszcze nie wierze w to do końca. A czy na początku ciąży też miałyscie bóle podbrzusza?

    Może boleć jak na @, może ciągnąć na dole, może być uczucie ciężkości w dole brzucha. Hormony szaleją, wszystko się rozciąga. Ale lekarzowi na wizycie warto powiedzieć o dolegliwościach:)

    AnnaQ lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam kiedyś u dr Swatowskiego, faktycznie niezbyt miły a, że byłam u niego 13 to chyba zupełnie fatalnie trafiłam hehe, był chamski i mi przerywał atakując, że źle się lecze ale przecież to nie ja przepisywałam leki na recepte:/ oczywiscie na pierwszej wizycie powiedział, że po co do niego przyszłam powinnam iść na in vitro i nie tracić czasu w wieku 25 lat:/ wyszłam ze świeczkami w oczach... a pokładałam w nim nadzieje bo słysząłam dużo pozytywnych opini, ale na prowadzeniu ciąży podobno się zna:):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 14:02

    AnnaQ, Monia85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie, że był miły i wytłumaczył tak właśnie powinni traktować swoje pacjentki:):):)

    Monia85 lubi tę wiadomość

‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ