X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedy remont w ab ovo?

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja biorę cały czas, dr nic nie mówił. .. teraz to mnie strach obleciał...
    spokojnie Monia mi moj gin tez powiedzial ze acard bedzie od poczatku, po prostu co lekarz to inne zalecenia...

    PS. a jak to jest z tymi polipami, czy one mogą powodowac problemy z ciąża? Bo podobno ja mam, ale moj gin stwierdzil ze wiecej problemów mozna przysporzyc wycieciem takiego malenkiego polipa ( no bo bledy w sztuce się zdarzają) i zeby sie nie martwic, ale gdzies wyczytałam ze chyba polipy powinno sie usuwac...?

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja biorę cały czas, dr nic nie mówił. .. teraz to mnie strach obleciał...
    No i ja się troche boje. Powiedział że podczas organogenezy nie zaleca się a TW nie pamietam czy mowila o acardzie w ciąży,o heparynie napewno. Bądź tu mądry...

    AnnaQ
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wziełąm poł tabletki clo i chciałam sie umówic do kogos w ab ovo ale odebrała telefon jakaspani i m owi zeby sobie przestałą brac i pozniej podszedł jakis dr do tel i powiedział mi to samo. tyle szczescia ze wziełąm tylko pol i zadzwoniłam... i teraz sie zastanawiam czy to takie wzkazane robic sobie przerwe co miesiac z clo .... a moze i dobrze moja psychiks trochr odpocznie....

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj :)

    Dziduch też przyjmuje w luxmedzie na Koncertowej w poniedziałki i środy.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek cieszę się, że wszystko ok u Ciebie :)
    Co do acardu ja biorę cały czas od początku ciąży i przed ciążą kilka miesięcy. Dr kazała brać jak na razie.
    dziewczyny, gdzie w lublinie można zrobić USG 4D? Jak dotąd miałam tylko na szpitalnym sprzęcie, który do najlepszych nie należy, a zamarzyło mi się takie lepsiejsze :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek możesz już sobie odsapnąć:) super, ze wszystko dobrze:)

    Dziewczyny czy macie może jakieś doświadczenie z testami owulacyjnymi lub może któraś z Was brała kiedyś cyclo progynove?

  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Dotek cieszę się, że wszystko ok u Ciebie :)
    Co do acardu ja biorę cały czas od początku ciąży i przed ciążą kilka miesięcy. Dr kazała brać jak na razie.
    dziewczyny, gdzie w lublinie można zrobić USG 4D? Jak dotąd miałam tylko na szpitalnym sprzęcie, który do najlepszych nie należy, a zamarzyło mi się takie lepsiejsze :)
    Ja zapisywałam się teraz do dr Swatowskiego na usg do luxmedu i była tam opcja usg 3/4D za 200zł.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    AnnaQ
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    dziewczyny, gdzie w lublinie można zrobić USG 4D? Jak dotąd miałam tylko na szpitalnym sprzęcie, który do najlepszych nie należy, a zamarzyło mi się takie lepsiejsze :)

    Ja robiłam w Luxmedzie na Koncertowej u dr A. Krzyżanowskiego (200 zł), ale też dobre opinie słyszałam o Wiktorze, ale w Fammedzie (też chyba 200 zł).

    migot_ka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    wczoraj wziełąm poł tabletki clo i chciałam sie umówic do kogos w ab ovo ale odebrała telefon jakaspani i m owi zeby sobie przestałą brac i pozniej podszedł jakis dr do tel i powiedział mi to samo. tyle szczescia ze wziełąm tylko pol i zadzwoniłam... i teraz sie zastanawiam czy to takie wzkazane robic sobie przerwe co miesiac z clo .... a moze i dobrze moja psychiks trochr odpocznie....

    Moja siostra jak przerwała na miesiąc stymulację w ab ovo bo lekarz poszedł na urlop zaszła w ciąże i tego też Tobie życzę:)

    hewa81, Orbitka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Ja robiłam w Luxmedzie na Koncertowej u dr A. Krzyżanowskiego (200 zł), ale też dobre opinie słyszałam o Wiktorze, ale w Fammedzie (też chyba 200 zł).

    usg u dr Krzyżanowskiego szczerze polecam. Może małomówny ale dokładny, on robił mi wszystkie usg w pierwszej ciąży no i niestety to on powiadomił mnie przy drugiej ciąży ze serduszko mojego malenstwa przestalo bic 2 dni wczesniej... i o ile nic do niego nie mam, to za kazdym razem jak go spotykalam w szpitalu to chcialo mi sie wyć bo przypominalam sobie tamto usg...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek_1 wrote:
    Dotek możesz już sobie odsapnąć:) super, ze wszystko dobrze:)

    Dziewczyny czy macie może jakieś doświadczenie z testami owulacyjnymi lub może któraś z Was brała kiedyś cyclo progynove?


    Pewnie dla niektorych z Was testy owulacyjne okazaly sie pomocne ale w moim przypadku to tylko strata kasy... W dodatku tak naprawde nie mozna powiedziec czy owulacja nastapi w ciagu tych 24-36 h, bo moze byc tak ze np sie przesunie z jakiegos powodu... No u mnie sie nie sprawdzily a w ogole zaszlam w ciąze mimo ze testy nie wyszly w danym miesiacu pozytywnie...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam u Krzyżanowskiego właściwie wszystkie USG w tej obecnej ciąży. Jest dokładny, mówi co mierzy w danym momencie, faktycznie nie jest aż nadto wylewny, ale mnie pasował. Polecam :)

    mikka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mi się wydaje, że strata kasy i nerwów bo jednak człowiek chcąc nie chcąc sie nakręca, do tego kwestia wysokiego LH. robiłam od 11-14 dc i był cień drugiej kreski testowej wydaje mi się, że test negatywny, ale zastanawia mnie czy poprostu poziom LH nie jest za niski zeby była widoczna kreska, sprawa wygląda następująco biorę od początku cyklu cyclo progynove na odblokowanie przysadki i zastanawiam się czy faktycznie coś troszeczkę ruszyło wiaodmo to dopiero 1 miesiąc ale jeśli nie zareguje na ten lek to zostanie mi jedyna duża dawka gonadotropin:( i teraz żałuje, że wogóle zaczęłam testować bo myśle i się głupio nakręcam mimo, że nie chce ale to samo jakoś nie daje mi spokoju:/ a testy kupiłam sobie na allegro taniej tam około 20 i sobie myślę, że może wogóle są wadliwe ale może jednak coś ruszy, bo po pierwszych tabletkach przez 3 dni mocno mnie boląły jajniki tak jakby cos ruszyło a może to tylko efekt placebo hehe ale bólu sobie nie wymyśliłam:)... świruje już z tych leków, niepewności ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek ja też mam te testy z allegro. Nigdy mi jeszcze pozytywny nie wyszedł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak myslalam że się nadają do kosza, zapytałam bo ja wiecznie nie miałam ovu więc myślałam że tylko mi tak ciężko sprawdzić

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    A mi na tych z allegro wychodziły piękne krechy. Koło 14.30 chyba najlepiej. Także chyba to zależy. Teraz kupowałam w rossmanie. Tylko to już cena wyższa. Bo za 20 zł jest chyba tylko 5 szt. I na nich też mi wychodziło. I z wykresem na of się na ogół pokrywało.
    Różnie to bywa....

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie z allegro też udało się ustrzelić drugą grubą krechę. A na takich rossmanowskich to przez kilka dni pod rząd kreski wychodziły a nigdy idealnie ciemne.

    f08af289ff.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na tych z all nic nie wychodziło a kupiłam w rosmanie i krechy były :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info:)

‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ