X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dr Putowski? koleżanka mi go polecała

    Fiafia lubi tę wiadomość

  • Fiafia Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynazlipca wrote:
    a dr Putowski? koleżanka mi go polecała

    Ja chodziłam do Putowskiego pare lat temu, osobiście bardzo fajny człowiek, ale ma nawał pacjentek czyli i skupienie nie te. Ja do niego nie wróciłam bo okaZał się nieskuteczny, a wszystkie zalecenia spełnialam ;)

    To tez zalezy z jakim "schorzeniem" sie idzie, jaki typ niepłodnosci i jakie problemy. Warto pojsc i wyrobic sobie swoje zdanie ;)

    Ps. Ja to bylam zla bo u niego byly wieczne opoznieni, min 30 min - 1h ....
    I sie spoznil, zaczelo mnie to męczyć.

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiafia wrote:
    Hej,

    A masz coś zdiagnozowane, czy rozpoczynasz swą historię z lekarzami ?

    Dr włach -(abovo) jest ok, zwłaszcza w policystycznych jajnikach
    Dr Stettner (cm chodzki) - jest w porzo, ale jak masz np niepłodność idiopatyczną, czy endometrioze to juz słabiej
    Dr Gąsior (abovo)
    Dr Wdowiak (ovum)
    Dr Mroczkowski (ovum)
    Dr Szkodziak (ovum)

    Mam podobno endometriozę , po laparo wyszły mi drobne ogniska endometriozy. Wysokie FSH 12, za niskie AMH 0,78, niedoczynność tarczycy i Hashimoto, cykle krótkie od 21 do 26 dni max, miesiączki skąpe i też krótkie , estradiol 38, mógłby być wyższy. Do tego co miesiąc mam mega śluz płodny i mega ból owulacyjny , niby wszystko jest a nie chce się udać :)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Do endometriozy nie polecam dr Tkaczuk-Włach.

    Popieram.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zna się na leczeniu bezplodnosci ?

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    Zna się na leczeniu bezplodnosci ?
    Ale one NIE polecają przy endometriozie.

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie polecają przy endometrioze . Mnie interesuje czy zna się też na problemach z zajściem w ciążę . Ja nawet nie wiem tak do końca czy ja mam. Po laparo mialam stwierdzone drobne ogniska endo.
    Znalazłam na necie ze pracuje w AB Ovo i na Zana , może wiecie gdzie będzie taniej ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 11:45

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opinie na necie ma dobre

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    Wiem ze nie polecają przy endometrioze . Mnie interesuje czy zna się też na problemach z zajściem w ciążę . Ja nawet nie wiem tak do końca czy ja mam. Po laparo mialam stwierdzone drobne ogniska endo.
    Znalazłam na necie ze pracuje w AB Ovo i na Zana , może wiecie gdzie będzie taniej ? ;)

    Ona głównie zajmuje sie problemami z zajściem w ciążę. Tak jak Ci pisałyśmy do endomendy nie polecamy. Ogólnie wrażenie robi dobre , i na pewno wiele kobiet zachodzi w ciążę przy jej pomocy, no ale jak wiemy na zajście składa się wiele czynników. Ja chodziłam do niej, ale już nie chodze. Ceny niskie nie sa, i w femmedzie i w ab ovo. Plus jest taki ze kieruje na hormony do szpitala, hsg, rezonans przysadki itp.
    Idz i sie przekonaj moze Tobie pomoże.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli raczej nie polecacie ? Ok szukam dalej i proszę o namiary ;)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki , będę myślała co dalej. Ja ze swojej strony mogę polecić dobrego endokrynologa - diabetologa z Lublina doktor Marek Derkacz , może komuś się przyda ;)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona czy my się nie znamy z babyboom ? Pisałam tam jako yesenia ;)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodziłam do dr TW, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, widać, że zna się na rzeczy, byłam w szpitalu na badaniach, na rezonansie, kilka razy przyjęła mnie bez zapisywania i płaciłam tylko np za usg 70zł, ale np nie powiedziała mi,że niekótre leki mogę dostać na refundację lub że wszystkie, które mi przepisuje bez problemu mogę dostać na Kawleryjskiej. Poszła na urlop i "przekazała" mnie dr Gąsiorowi, chyba będę się teraz jego trzymała.
    Dziewczyna, która leżała ze mną na sali miała endometriozę i ostatnio do niej pisałam i okazało się że jest w ciąży :D polecała dr Putowskiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka jak by co mam do odstąpienia szybki termin do Pani doktor TW już na 26.08 na zana.

    AAAAA to się znamy hihi ;)
    Dalej walczysz? Kurcze coś nam nie idzie ta walka ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 15:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynazlipca wrote:
    ja chodziłam do dr TW, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, widać, że zna się na rzeczy, byłam w szpitalu na badaniach, na rezonansie, kilka razy przyjęła mnie bez zapisywania i płaciłam tylko np za usg 70zł, ale np nie powiedziała mi,że niekótre leki mogę dostać na refundację lub że wszystkie, które mi przepisuje bez problemu mogę dostać na Kawleryjskiej. Poszła na urlop i "przekazała" mnie dr Gąsiorowi, chyba będę się teraz jego trzymała.
    Dziewczyna, która leżała ze mną na sali miała endometriozę i ostatnio do niej pisałam i okazało się że jest w ciąży :D polecała dr Putowskiego

    Oo dajesz mi nadzieję, bo ja wybieram sie do prof. Putowskiego ;) a mam raczej na pewno endometrioze :'(

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona narazie się nie wybieram , szukam. Mi nawet nie udało się jeszcze zajść :(

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Ja86 Ekspertka
    Postów: 170 276

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esc dziewczynu kogo polecacie w Lublinie i jakie stawki sa.

    0d1yskjosr8efb7s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja86 wrote:
    esc dziewczynu kogo polecacie w Lublinie i jakie stawki sa.
    Ze 2 strony wcześniej Fiafia pisała kogo polecamy.

  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj byłam u dr Gąsiora, nie dostałam okresu bo podobno mam bardzo małe endometrium, dostałam tabletki anty na odbudowanie i nakaz zrobienia bada przez męża.
    Jeszcze nigdy tak nie płakałam jak wracałam od lekarza, zaczął mi na poważnie mówić o in vitro gdzie dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. Przez to wszystko straciłam jakoś całą energię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynazlipca wrote:
    wczoraj byłam u dr Gąsiora, nie dostałam okresu bo podobno mam bardzo małe endometrium, dostałam tabletki anty na odbudowanie i nakaz zrobienia bada przez męża.
    Jeszcze nigdy tak nie płakałam jak wracałam od lekarza, zaczął mi na poważnie mówić o in vitro gdzie dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. Przez to wszystko straciłam jakoś całą energię
    Współczuję. Też się ostatnio popłakałam przez cienkie endometrium, tyle że ja na poprawę teraz dostałam estrofem. Kolejny cykl próbujemy w zestawie CLO+estrofem. U ciebie nie działa takie połącznie czy nie próbowałaś?

‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ