X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam nad skutkami ubocznymi Estrofemu.
    Ulotki czytac nie będe żeby się nie sugerować ;)

    Ja walczę z @ od jutra CLO + estrofem i zobaczymy czy endo urośnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ja się zastanawiam nad skutkami ubocznymi Estrofemu.
    Ulotki czytac nie będe żeby się nie sugerować ;)

    Ja walczę z @ od jutra CLO + estrofem i zobaczymy czy endo urośnie.

    Walcz, ja tez będę walcZyć od 7 wrzesnia bo ide do prof. Putowskiego. Qrde ja chyba znow nie miałam owulki, bo zawsze jak byla ovu to kilka dni po mialam bole piersi i byly nabrzmiale a teraz znow nic...idetycznie ja miesiac temu, brak bolu piersi równał sie z bardzo dlugim cyklem wiec i owu tez na pewno nie bylo :-\ co to sie porobiło ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 10:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja jednak przeczytałam ulotkę i czuję, że migrena mnie zabije :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ech ja jednak przeczytałam ulotkę i czuję, że migrena mnie zabije :/

    Ciebie tez nękają migreny?bo mnie też i zawsze 3 dni wyjęte z życia :-\.

    Ja tak myślę jeszcze o tym moim hsg z lutego co robił mi S. I wyszlo ze prawy puscil kontrast ale bardzo powoli i z dużym opóźnieniem i taki jajowód to w ogole sie do czegos nadaje?z prawego jajnika mam zawsze owulke a jajowod byle jaki...a lewy od razu puścił kontrast. Ciekawe co prof.powie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Dreams*86 wrote:
    Ciebie tez nękają migreny?bo mnie też i zawsze 3 dni wyjęte z życia :-\.

    Ja tak myślę jeszcze o tym moim hsg z lutego co robił mi S. I wyszlo ze prawy puscil kontrast ale bardzo powoli i z dużym opóźnieniem i taki jajowód to w ogole sie do czegos nadaje?z prawego jajnika mam zawsze owulke a jajowod byle jaki...a lewy od razu puścił kontrast. Ciekawe co prof.powie.
    Okropne mam migreny, aż nie da się funkcjonować, ale odkąd biorę wit B6 i 12 jakoś mniej ich mam.

    Zawsze masz z prawej strony owulkę?

    Mnie też pewnie hsg czeka, ale to już nie w tym roku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Okropne mam migreny, aż nie da się funkcjonować, ale odkąd biorę wit B6 i 12 jakoś mniej ich mam.

    Zawsze masz z prawej strony owulkę?

    Mnie też pewnie hsg czeka, ale to już nie w tym roku.

    No zawsze jak mialam usg a bylo ich bardzo duzo to zawsze na prawym byl pecherzyk ;/ na lewym nigdy nie bylo. Moze czasem sie zdarza z lewego ale na usg zawsze byl prawy z pecherzykiem. Moze lewy spi, bo mam torbiele na jajnikach ;(.

    Miałaś juz kiedys hsg?

  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Czy któraś z was leczyła się w Ab ovo w Lublinie? Jakie macie zdanie na temat tej "kliniki? Ja leczę się w Ovum ale nie jestem zadowolona i zastanawiam się nad zmianą na jakąś inna klinikę, tylko nie wiem czy jest sens tkwić w Lublinie czy stąd uciekać.

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewela88 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Czy któraś z was leczyła się w Ab ovo w Lublinie? Jakie macie zdanie na temat tej "kliniki? Ja leczę się w Ovum ale nie jestem zadowolona i zastanawiam się nad zmianą na jakąś inna klinikę, tylko nie wiem czy jest sens tkwić w Lublinie czy stąd uciekać.

    Hej. Ja z ab ovo będę dopiero zaczynać swoją przygodę a dokładnie z prof. P.

    Powiedz coś więcej o sobie :-) długo sie staracie? Jaki macie problem?

  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreams u nas tylko 1% prawidłowej morfologi nasienia i słaby ruch i ja dwudziestoosmiolatka z amh 0,9 :-(
    Wczoraj mieliśmy pierwsza iui ale z moich obserwacji wynika, że po dwóch dniach od owulacji :-/
    Też zastanawiam się nad dr P w ab ovo. A czy Ty Słyszałaś o nim jakieś dobre opinie?

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewela88 wrote:
    Dreams u nas tylko 1% prawidłowej morfologi nasienia i słaby ruch i ja dwudziestoosmiolatka z amh 0,9 :-(
    Wczoraj mieliśmy pierwsza iui ale z moich obserwacji wynika, że po dwóch dniach od owulacji :-/
    Też zastanawiam się nad dr P w ab ovo. A czy Ty Słyszałaś o nim jakieś dobre opinie?

    Ehhg no to nie za wesoło skoro problem z dwóch stron. U mojego męża morfologia wyszla 2% ale wyszla tez bakteria. Wyleczyl ja i skoczylo do 4% ale ma ich bardzo duzo i wszystkie inne parametry tez bardzo dobre. Bierze androvit i salfazin.
    A Twój bierze coś?.

    O prof. P jak o kazdym lekarzu opinie sa różne. Wiadomo nie każdemu pomoże ale ja spróbuje swoich sil u niego. Z tego watku Dotek chodziła do niego i zaskoczyla i maluch rośnie w brzuchu :-) podobno nie naciaga na badania i jest ok. Jeśli mi nie pomoże to ide do prof. Jakiela. U mnie to niestety ale torbiele w jajnikach i chyba endometrioza. 3mam kciuki za to aby iui zaowocowało II kreskami na tescie. Myślę ze warto wybrać się na wizyte i posłuchać co on Wam zaproponuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiatko co u Ciebie? Jak żyjesz?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 5 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja się leczylam w Abovo u dr TW. W ciaze nie zaszłam. A sama klinika malutka. Byłam tam kilka razy potem chodziłam na zana do dr.
    Ile leczylas sie u TW ??mialas u niej inseminacje ???

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 5 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wydaje no sie ze te kliniki powinny byc ogromne nawet dla komfortu psychcznego pacjenta . A nie wszyscy siedza na kupie z recepcja. Ale Nic nie zrobisz

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dziękuję za pamięć ;)
    Trochę luzu mam w tym tyg. Pakuje torbę do szpitala powoli. Strasznie się boje mimo że to mój kolejny raz. A co tam u Ciebie? Sorry za błędy ale pisze z tel który mi się psuje

    U mnie po staremu. Ide 7 do prof.P i zobaczę co powie.
    Kiedy kladziesz sie do szpitala? Nie boj sie, bedzie dobrze ! Musi byc ! Daj koniecznie znać jak juz bedziesz po... bede trzymać kciuki aby poszlo gladko. Obstawiam ze i mnie to czeka w niedalekiej przyszlosci :-\ . Pozdrawiam.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 7 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdyby któraś miała do odstąpienia jakiś bliski termin do dr TW chętnie przyjmę

  • Fiafia Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 7 września 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dziękuję za pamięć ;)
    Trochę luzu mam w tym tyg. Pakuje torbę do szpitala powoli. Strasznie się boje mimo że to mój kolejny raz. A co tam u Ciebie? Sorry za błędy ale pisze z tel który mi się psuje


    Trzymam prze-mocno kciuki :) Będzie dobrze :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 7 września 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny;) wybaczcie ze sie wcinam i to z zupełnie innym tematem ale pilnie potrzebuje informacji o klinice Żagiel i dr Mądro. Moja siostra ma mieć tam operacje i poszukujemy jakichś sprawdzonych informacji na ten temat, a wiem ze wy jesteście z okolic Lublina i wiedzę macie wielka;) wiec jeszcze raz sorry i z góry dzieki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko - trzymam kciuki i ja ;) Będzie dobrze ;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 10 września 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynazlipca wrote:
    gdyby któraś miała do odstąpienia jakiś bliski termin do dr TW chętnie przyjmę
    najdłuzej czaka sie na pierwsza wizyte:) a jak przepisze ci stymulacje to w to odpowiednie dni beda musiały cie wpisac:) takze cierpliwośći

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 10 września 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was jest pacjentka prof putowskiego z ab ovo? Może ktoś wie jak długo czeka się na wizytę do niego i w jakie dni/gidziny przyjmuje?
    Wiem, mogę przecież zadzwonić ale pytam was żeby sobie to jakoś zgrać z pracą :-)

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ