X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Maoladkazjablka1986 Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Można dołączyć? Jestem regularnie czytająca forum, ale postawnowilam zostać też pisząca. :)
    Staramy się o dziecko już 16 miesięcy, wszystkie badania w normie, od 6 miesięcy jestem na klomifenie. Owulacja występuje, 2 razy miałam podawany pregnyl. Cykle regularnie co 28-29 dni, mierzę temperaturę, hsg w porządku, parametry nasienia też. Choruje na niedoczynnośc tarczycy ale wszystko mam uregulowane a teraz jeszcze zdiagnozowano mi hiperinsulinemię. Od miesiąca biorę metforminę.Ten cykl bez spinki, z urlopem, bez termometru, z nastawieniem, że w kolejnym robimy IUI. Leczę się w swoim mieście, u lekarza z AB Ovo, tam też będziemy mieć zabieg. Teraz czekamy na wyniki badań i @ ( bo dziś 29dc) .
    Życzę wszystkim miłego dnia :)

    Niepłodność idiopatyczna.
    15cs
    01.10.2017- pierwsza IUI i są II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mglica co do dr Robka to nie wypowiem się bo niestety do niego nie chodziłam. Natomiast szczerze mogę polecić dr Chołubek-Robak. Bardzo przyjemna kobieta. Nie jest z tych co przyjmują i robią wszytko żeby jak najszybciej zakończyć wizyte. Sama ostatnio jak byłam u niej to zlecila mi usg i czekała aż będę po żeby zobaczyć co wyszło i co dalej robić. Mimo że już skończyła pracę i mogła równie dobrze wrócić do domu :) na prawdę fantastyczna kobieta :)

  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:24

  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może polecić mi ginekologa, który zna się na mutacji genu MTHFR?
    Właśnie dowiedziałam się, że jestem homozygotą A1298C i nie wiem co dalej z tym zrobić. Pierwsza ciąża książkowa, dziecko zdrowe, też ma mutację. Od kwietnia jedna ciążą biochemiczna a druga z pustym jajem. Zmieniłam kwas na folian ale wolałabym zmienić i lekarza prowadzącego bo wydaje mi się niekompetentny jeśli są jakieś problemy.

    age.png
  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy orientujecie się może czy w Lublinie jest możliwość wykonania ivf komórka dawczyni?

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że widziałam na stronie Ovum jak przeglądałam cenniki taką pozycję. Ale kliniki nie znam więc nic więcej niestety nie podpowiem.

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się w ovum leczylam, fakt sam budynek maja nie do porównania z abovo ale doktorzy z ovum mi nie podeszli. Narazie wolę prof z abovo chociaż jak dotąd rezultatów brak.

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:24

  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co myslicie o dr Stebłowskim??

    Alicjaa
  • PetitChat Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 10 września 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam :)
    Również z Lbn.

    Co możecie powiedzieć o dr Tkaczuk-Włach?

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 11 września 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc początkowo byłam przekonana do dr T-W. Miałam spore problemy hormonalne. Dr powiedziała mi że mam PCO i przypisała m.in metformax, który brałam 8 msc. Potem miałam u p. dr HSG w wyniku której wyszła niedrożność jajowodu z podejrzeniem wodniaka.
    Po laparoskopii okazało się, że oba jajowody drożne, ale lekarze podważyli sposób leczenia metforminą przy dobrej krzywej cukrowej i insulinowej + branie encortonu przy braku hashimoto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2017, 16:33

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 11 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:24

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 12 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja mam mieszane uczucia co do tej pani dr. Może i jest dobra ale mi nie pomogła. Mam do niej ogromny żal, że nie dała mi kwalifikacji na ivf refundowane.

    U mnie ta sama sytuacja - po pierwszej ciazy pozamaicznej w 2015 roku wiedziala ze mogę miec problemy i sama mi mowila ze jestem w grupie ryzyka...
    Mam tez zal, ze nie dala mi kwalifikacji na ivf refundowane. .
    A Teraz caly czas słyszę, ze powinnam byla dostac kwalifikacje juz w 2015r.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 21:37



  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 13 września 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, a u kogo aktualnie się leczysz?

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 13 września 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove wrote:
    Lena, a u kogo aktualnie się leczysz?


    Ja juz raczej odpuszczam....
    Pozostaje mi in vitro - Białystok

    Na ten moment jestem pod opieka lekarzy z sk4 ( bardzo mila, dociekliwa, nie tracaca nadzieji dr Kamila Trzeciak oraz dr Wrona - bardzo konkretny, dr Paszkowski Maciej) bylam pod opika dr T-W ale w styczniu odpuscilam. Ona nie widziala nadzieji naturalnuch tylko mega duzo wspomagaczy nie wspomne o braku diagnostyki z jej strony odnoanie prolatyny i wielu innych hormonow bo nie ma potrzeby bo juz raz udalo mi sie zajsc w ciążę takie tlumaczenie, ja odpuscilam i po 5 miesiacach zaszlam w ciaze bez ZADNYCH stymulacji, " wspomagaczy" itp itd. Co prawda w 6 tyg dobiegl koniec tej radosci ale z innych przyczyn. Wyladowalam na Cito na Sk4 i opieka mega wspaniala, jak w prywatnej klinice. Nie skacze juz po zadnych innych lekarzach. Sytuacje znam i wiem w ktorym mierunku podążać. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 20:50



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 13 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas pobytu w klinice spotkalam dziewczyne ktora stracila dwie ciaze, jedna po drugiej, kazdego dzieciaczka w 6 miesiacu pocjowala.... i wyobraźcie sobie wiekszosc lekarzy z lublina mowiła nie ma szans, niech odpuść bo kazda kolejna ciąża tak samo sie zakonczy. Jedyne nadziejd dal jej prof albo dr Jakiel i na ten moment ma dwie zdrowe i piekne dziewczynki.
    I wychodzac z kliniki powiedziala ....
    Pamietaj, nigdy nie mozna sie poddawac, cuda sie zdarzają, jestem ich przykladem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 21:04



  • PetitChat Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 14 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi trochę zamieszałyście, bo mocno mi ją polecali :)
    W takim razie kogo wy polecacie na problemy hormonalne? Przyczyna najprawdopodobniej leży w jajnikach.

  • Lara79 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 14 września 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie pierwsze wrażenia mega pozytywne odnośnie Pani doktor - walcze juz bezskutecznie 4 lata, teraz zmieniłam lekarza i zobaczymy.
    Ten cykl stymulowany ale naturalnie próbujemy a jak się nie uda to w następnym IUI.

    14.09.2015 - 1 IUI :(
    19.10.2017 - 2 IUI :(
    17.11.2017 - 3 IUI czekamy

  • Paaaula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj dzwoniłam żeby zapisać się na wizytę do ab ovo do doktor Tkaczuk z czego pani w recepcji powiedziała, że zapisują tylko pacjentki umówione na konkretne dni cyklu i innych pacjentek na normalne wizyty na razie nie zapisują. Czy ktoś może wie od kiedy jest tak trudno się dostać teraz na wizytę i czy może któraś z pań dostała taką sama odpowiedź? Dodam ze pani Tkaczuk kazała mi się pojawić do kontroli wrzesień/październik, a tu teraz nawet nie ma jak się zapisać...

  • Lara79 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 28 września 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaaula, ja na wrzesień zapisywałam się na początku sierpnia i jeszcze takich ustaleń nie było. Niestety ciężko się dostać. Próbuj dostać się do doktor w ZagielMed na Zana. Cena za wizytę ta sama.Doktor przyjmuej we wtorki , ale też kolejki więc trzeba wczesniej się organizować.

    http://zagielmed.pl/personel/wyszukaj-specjaliste/q/9/t/

    14.09.2015 - 1 IUI :(
    19.10.2017 - 2 IUI :(
    17.11.2017 - 3 IUI czekamy

‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ