X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 20 maja 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siva mam tyle lat co Ty. Ja pomimo tego że mam tak niskie amh mam owulacje w każdym miesiącu. Czuję w tym czasie ból owulacyjny, testy owu wychodzą pozytywne, no i jeśli akurat w tym czasie jestem u gina to potwierdzone są także monitoringiem. Mój gin twierdzi że wierzy w młodość i nie leczy się przypadku tylko każdego pacjenta z osobna. Dlatego pomimo niskiego amh zdecydowaliśmy się na ostatnie już podejście do IUI.

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • Sivaa5 Ekspertka
    Postów: 239 139

    Wysłany: 23 maja 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela dzięki za odpowiedź.
    Mam nadzieję ze (jeśli jednak tym razen się nie uda)przt kolejnej wizycie jakies konkrety usłyszę.

    34l.
    Starania od 2013r
    Listopad 2015 laparo
    Endometrioza 2st 😡
    Lipiec 2016 [*] 7tc
    Lipiec 2019 laparo, udrożniony lewy jajowód
    25.11.2019 1 IUI 😥
    17.12.2019 2IUI 😥
    11.01.2020 3 IUI 😥
    20.07.2020 4IUI ostatnia próba😥

    1 procedura
    IVF-ICSI-transfer 3.03.21 😥

    2procedura
    IVF-ICSI-transfer 4.05.21
    2❄️❄️
    Criotransfer 28.07 udany!
    Aniołek 9tc 😓

    AMH 1,64

    Mutacje:
    FV R2_4070A-G,
    MTHFR_1298A-C
    PAI-1 4G
    W układach heterozygotycznych
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    jestem tu nowa - można dołączyć? Borykam się z tym samym problemem - a mianowicie znalezienie ginekologa, który pomoże zakiełkować fasolce.

    Staramy się od stycznia 2017 (chcieliśmy wcześniej, ale przez moje problemy hormonalne wszystko się opóźniło)

    Generalnie aktualnie leczę się u dr TW (od grudnia), ale mam problem z umawianiem się na wizyty :(. Póki co udało mi się umówić do dr 3 razy - i to każdy raz w innej placówce. Pierwszą wizytę miałąm w grudniu - mam podejrzenie PCOS - liczne pęcherzyki na usg, problem z nieregularnymi miesiączkami, praktycznie zerowy progesteron. Zrobiłam badania i w styczniu dr przypisała mi metformax 500 2x dziennie, Miovarian, wit D i cyclodynon. W marcu byłam na kontroli i podobno już mialo być dobrze - dr powiedziała mi że w 25 dc jestem tuż przed owulacją. Potem niestety dostałam okres (albo stety bo to był pierwszy okres bez luteiny od niepamiętnych czasów), ale niestety już w kwietniu znowu coś bylo nie tak - okazało się że mam torbiel - niepęknięty pęcherzyk o śr 34 mm. Niestety nie dostałam się do dr TW więc zgodnie z zaleceniami innego lekarza wzięłam luteinę na wywołanie @, ale ostatnio byłam na usg i okazało się,że po niej pęchrzyk się nie wchłonął i mam cienkie endo - 6,5mm :( Teraz znów byłam z doskoku u innego lekarza (dr Saadi), bo dr TW miała odwołane wizyty i dostałam lutenyl...Przeraża mnie to, że muszę skakać od lekarza do lekarza, ale już zupełnie nie wiem co mam robić jak nie mogę się dostać do dr TW :(.

    Terminy są tak odległe, a nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć np. tej torbieli.

    Czy jest ktoś kto ma jakiś system u dr TW albo komuś się udało dzięki leczeniu u niej zaciążyć?
    Czy polecacie prof Putowskiego? bo z tego co widzę to opinie (jak w sumie o wszystkich niemalże lekarzach - różne).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 17:29

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove ja lecze się u prof Putowskiego. Jak narazie bez efektu(ciąży) aczkolwiek polecam go. Przynajmniej nie naciąga na kase jak np dr W. z lubelskiego Ovum.

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama nie wiem co robić - chyba dam jeszcze szansę doktor TW. Teraz walczę z torbiela, wiec mam nadzieje ze jak do niej pójdę to po lutenylu juz się wchłonie. Dr Sadi przypisala mi lutenyl
    Ale w sumie spokojniejsza byłabym biorąc dupka bo tego lutenylu nigdy nie brałam.... Zastanawiałam się czy nie leczyć się też u dr. E.Saadi na stałe ale mam wrażenie ze wizyty są w pośpiechu...

    Co do dr W. to moim znajomym się udało u niego zafasolkowac, ale on mnie zupełnie nie przekonuje po opiniach

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Sivaa5 Ekspertka
    Postów: 239 139

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez u prof.Putowskiego i polecam, nie spieszy się, wszystko wytlumaczy, pozartuje. Tez jeszcze bez efektu ale jakos czuje ze wie co robi.

    ewela88 lubi tę wiadomość

    34l.
    Starania od 2013r
    Listopad 2015 laparo
    Endometrioza 2st 😡
    Lipiec 2016 [*] 7tc
    Lipiec 2019 laparo, udrożniony lewy jajowód
    25.11.2019 1 IUI 😥
    17.12.2019 2IUI 😥
    11.01.2020 3 IUI 😥
    20.07.2020 4IUI ostatnia próba😥

    1 procedura
    IVF-ICSI-transfer 3.03.21 😥

    2procedura
    IVF-ICSI-transfer 4.05.21
    2❄️❄️
    Criotransfer 28.07 udany!
    Aniołek 9tc 😓

    AMH 1,64

    Mutacje:
    FV R2_4070A-G,
    MTHFR_1298A-C
    PAI-1 4G
    W układach heterozygotycznych
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a długo juź się leczycie u prof Putowskiego? jak wyglądają wizyty? jakie badania zleca?

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrezygnowałam z dr TW głównie przez trudności z umówieniem się, teraz chodzę do dr Polaka

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove wrote:
    Cześć :)
    jestem tu nowa - można dołączyć? Borykam się z tym samym problemem - a mianowicie znalezienie ginekologa, który pomoże zakiełkować fasolce.

    Staramy się od stycznia 2017 (chcieliśmy wcześniej, ale przez moje problemy hormonalne wszystko się opóźniło)

    Generalnie aktualnie leczę się u dr TW (od grudnia), ale mam problem z umawianiem się na wizyty :(. Póki co udało mi się umówić do dr 3 razy - i to każdy raz w innej placówce. Pierwszą wizytę miałąm w grudniu - mam podejrzenie PCOS - liczne pęcherzyki na usg, problem z nieregularnymi miesiączkami, praktycznie zerowy progesteron. Zrobiłam badania i w styczniu dr przypisała mi metformax 500 2x dziennie, Miovarian, wit D i cyclodynon. W marcu byłam na kontroli i podobno już mialo być dobrze - dr powiedziała mi że w 25 dc jestem tuż przed owulacją. Potem niestety dostałam okres (albo stety bo to był pierwszy okres bez luteiny od niepamiętnych czasów), ale niestety już w kwietniu znowu coś bylo nie tak - okazało się że mam torbiel - niepęknięty pęcherzyk o śr 34 mm. Niestety nie dostałam się do dr TW więc zgodnie z zaleceniami innego lekarza wzięłam luteinę na wywołanie @, ale ostatnio byłam na usg i okazało się,że po niej pęchrzyk się nie wchłonął i mam cienkie endo - 6,5mm :( Teraz znów byłam z doskoku u innego lekarza (dr Saadi), bo dr TW miała odwołane wizyty i dostałam lutenyl...Przeraża mnie to, że muszę skakać od lekarza do lekarza, ale już zupełnie nie wiem co mam robić jak nie mogę się dostać do dr TW :(.

    Terminy są tak odległe, a nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć np. tej torbieli.

    Czy jest ktoś kto ma jakiś system u dr TW albo komuś się udało dzięki leczeniu u niej zaciążyć?
    Czy polecacie prof Putowskiego? bo z tego co widzę to opinie (jak w sumie o wszystkich niemalże lekarzach - różne).

    Hej, ja właśnie leczę się z pomocą doktor :) i ostatnio pierwszy raz w życiu zobaczyłam dwie kreski na teście. Moje dwie koleżanki dzięki niej też są w ciąży, także ja o niej złego słowa nie dam powiedzieć :)

    Jak chcesz to napisz do mnie na priv :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja też z niej zrezygnowałam, nie tylko z powodu trudności z umówieniem na wizytę
    dlaczego jeszcze?

  • kwiatek85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa też leczę się u doktor TW mam pytanko czy któraś z Was posiada numer telefonu do Pani doktor? Zapomniałam poprosić na ostatniej wizycie a potrzebuję się skontaktować.

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak jest z dostępnością prof Putowskiego?
    Wczoraj znowu wizyty u dr TW zostały odwołane, a ja najprawdpodobniej już od 2 msc nie mogę poradzić sobie z torbielą :( Już nie wiem do kogo iść, by uzyskać fachową pomoc.

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Sivaa5 Ekspertka
    Postów: 239 139

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove wrote:
    Dziewczyny, jak jest z dostępnością prof Putowskiego?
    Wczoraj znowu wizyty u dr TW zostały odwołane, a ja najprawdpodobniej już od 2 msc nie mogę poradzić sobie z torbielą :( Już nie wiem do kogo iść, by uzyskać fachową pomoc.

    Często okolo tygodnia moze dwóch się czeka maksymalnie, przyjmuje w pn i srody pp poludniu.

    34l.
    Starania od 2013r
    Listopad 2015 laparo
    Endometrioza 2st 😡
    Lipiec 2016 [*] 7tc
    Lipiec 2019 laparo, udrożniony lewy jajowód
    25.11.2019 1 IUI 😥
    17.12.2019 2IUI 😥
    11.01.2020 3 IUI 😥
    20.07.2020 4IUI ostatnia próba😥

    1 procedura
    IVF-ICSI-transfer 3.03.21 😥

    2procedura
    IVF-ICSI-transfer 4.05.21
    2❄️❄️
    Criotransfer 28.07 udany!
    Aniołek 9tc 😓

    AMH 1,64

    Mutacje:
    FV R2_4070A-G,
    MTHFR_1298A-C
    PAI-1 4G
    W układach heterozygotycznych
  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    histeroskopia zabiegowa(3 dni pobytu w szpitalu) na Staszica...ktos mial?

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
  • Kasiuulkaa199 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 30 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziewczyny które miały HSG na Jaczewskiego,czy mozecie mi opisac jak wyglądał caly pobyt tam? Mam skierowanie od mojej Pani doktor wlasnie do tego szpitala. Pierwszego dnia cyklu mam dzwonic sie zapisać,pobyt ma być jednodniowy. Jestem w stresie okropnym z tym związanym...

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja miała selektywne hsg na jaczewskiego. Nie powiem ze nie bolało bo bolało okropnie ale tylko zakładanie aparatu. Samo hsg nie jest bolesne dla mnie. Dziwne uczucie takiego rospierania w brzuchu i strasznie ciepło mi się robiło jak podawali ten środek do hsg. Ogólnie na izbie przyjęć w pierwszej kolejności przyjmowane są właśnie kobiety do hsg bo wypis musi być do 13 czy 14 gotowy. Na izbie przebieranie, wywiad bardzo ogólny. Potem położna prowadzi na oddział. Łóżka się nie dostaje tylko krzesełko na korytarzu. Wywiad bardzo szczegółowy i założenie wenflonu. Dostajesz w pośladek zastrzyk przeciwbólowy. A na sali dają kroplowki z ketonalem. Po zabiegu wracasz na korytarz dostajesz obiad i czekasz na wypis i receptę na antybiotyk.

    W takim razie cieszę się że hsg miałam w Świdniku. Bardzo bolało ("bardzo" to niedopowiedzenie) zakładanie kulociągu i samo podawanie kontrastu więc z to że mogłam potem po prostu poleżeć i odpocząć było po prostu zbawienne...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • mglica Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Lublina, czy któraś powie coś o doktorze Robaku z Luxmedu?

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dr Robaka niestety nie polecam - wydaje mi się, że to dobry lekarz do osób bezproblemowych.
    Jak pojawiają sie problemy, to dr nie potrafi pomóc. Także troszkę zależy od tego, czego się oczekuje od lekarza.

    Po pierwsze, nie robi usg.
    Po drugie, często leczył mnie w ciemno - tzn. np. w przypadku nawracających infekcji sama wielokrotnie musiałam naciskać na posiew, bo chciał mi przypisywać leki ot tak o. Dopiero jak zaczęłam czytać w internecie zrozumiałam, że takie leczenie nie ma sensu i prosiłam o posiewy każdorazowo. Nie wiem, czy to nieskuteczne leczenie nie przyczyniło się do tego, że teraz borykam się z wodniakiem :(.

    A czy ktoś leczył się u dr Konrada Futymy?

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:24

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek, a co Ci dr Futyma robił w ramach laparoskopii? Długo dochodziłas do siebie? Próbował Cię dr Futyma leczyć byś zaszła w ciążę naturalnie czy wykonywał Ci tylko zabiegi? Czemu ab ovo to klapa?:(

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ