X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Pink a do kogo do endokrynologa chodzisz?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 5 tabletkę Visanne biorę ale póki co oprócz gorszego humoru to nic ale boli mnie podbrzusze a już 3 tydzień po laparoskopii i nie wiem czym to spowodowane. Jutro mam wizytę po wyniki w przychodni przyszpitalnej na Staszica u Polaka zaczynam się martwić :(

    neomi34
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 8 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady mam nadzieje ;) Troche sie przestraszylam jak sie naczytalam o hashimoto i niedoczynnosci, bo niektorzy pisali, ze jak sie jakims cudem zajdzie to i tak poronienie a w najlepszym wypadku chore dziecko, jesli bym zaszla nie wiedzac co mi jest i bez leczenia...Ciesze sie, ze Tkaczuk Wlach to ginekolog endoktynolog mysle, ze da rade. No i tyle badan tez napewno rozjasni sytuacje;) Nie moge sie juz doczekac wizyty jak juz beda wszystkie wyniki, a to dopiero 27.

  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja dzwonię od 3 tyg,żeby się zapisać na nfz i ciągle mi panie mówią, że zapisów nie prowadzą na drugie półroczne
    Z tego co wiem jedyny sposobem żeby dostać się do niej na nfz jest karteczka którą daje sama pani doktor Podobno jest w poradni szpitalnej tylko w poniedziałek, ale krótko.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda wymagana jest pisemna zgoda. Kiedyś jak próbowałam sie dostać Pani, która odbebrała tel powiedziała, że trzeba przyjść i zapytać Panią dr czy przyjmie i wtedy na pewno taką zgodę wyrazi, ale czy tak jest rzeczywiście nie wiem.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 8 marca 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc chyba nie ma wyjścia musisz pójść prywatnie. Hipisiątko jak chodziłaś kiedyś do niej to kazała Ci osobno chodzić do endokrynologa?

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym tsh sie nie przejmuje, martwi mnie bardziej to, ze moje anty tpo to 6690...i czy to juz nie jest tak zaawansowane, ze moze nic sie juz nie da zrobic. Jeszcze mnie kuzynka nastraszyla, ze przy hashimoto zanika tarczyca i ze ona ma 1300 i polowy nie ma to co u mnie...
    Staram sie o tym nie myslec ale szczerze mowiac troche sie boje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 11:50

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie robilam, nie mam jeszcxe wszystkich wynikow, narazie dostalam tylko prolaktyne, morfologie, tsh, ft3, ft4 i to nieszczesne anty tpo, reszta wynikow bedzie w karcie i dowiem sie o nich dopiero na wizycie. Czytalam w necie, ze dziewczyny maja nawet po 10 i 20 tys ale moj wynik i tak mnie przeraza...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czytałam o tej Dec i nie ma rewelacyjnych opinii bardziej, że nie m=bardzo miła jest. A Ty z niej zadowolona jesteś ? :) ja też mam hasimoto ale uregulowałam tsh kelepem i teraz muszę tylko pójść do kontroli. Chodziłam też do Obel ale jakoś ostatnio też nie bardzo jestem z niej zadowolona.

    neomi34
  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam hashi od roku chodzę do Sawulskiej-Żmudy. Właśnie zaczynam ograniczać znacznie gluten (jest o tym wiele dyskusji) muszę sama na sobie wypróbować czy to coś zmieni bez zmiany dawkowania Letroxu. Polecam poczytać Zapalenie tarczycy Hashimoto Izabella Wentz. Gdyby ktoś nie mógł odnaleźć mogę wysłać na maila.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 9 marca 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wytrzymam do 27, przeraza mnie to wszystko najbardziej sie boje, ze powie ze to jest tak zaawansowane, ze moge na zawsze zapomniec o dziecku...

  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie ją chwalą choć podobno czasem potrafi być nieprzyjemna, ma trochę specyficzne poczucie humoru, ale mi to nawet pasuje :). Mi zajęło ok.9 miesięcy dojście do 2,24 choć trzeba się nastawić, że przy hashi może to się ciągle zmieniać. U nie wiem, że stres bardzo pogorszył wyniki. W poniedziałek mam kolejną wizytę, obawiam się trochę wyników bo zmęczenie i ciągłe uczucie zimna powróciło.
    Co do hashi to najważniejsze, żeby się nie nakręcać jak czasem czytam na różnych forach co tam dziewczyny wypisują to od samego czytania czuję się gorzej. Wiadomo tarczyca wpływa na cały organizm więc nie można tego bagatelizować i trzeba ciągle kontrolować wyniki. Myślę, że część lekarzy niestety nie posiada jeszcze wystarczającej wiedzy np. moja dawna lekarka rodzinna która uznała że wynik 4,47 jest dobry dla młodej dziewczyny potem okazało się, że było już ponad 8 a przeciwciała powyżej 3tys. Powodzenia damy radę :)

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy już sie troszkę uspokoiłam. Wyczytałam różności i między innymi to, że wysoki poziom przeciwciał wcale nie oznacza, że np osoba z przeciwciałami powyzej 1000 ma bardziej zniszczoną tarczycę niż osoba z lekko przekraczającymi normę, ponieważ niewiadomo na jakim stadium choroby zostały one zbadane, czy dopiero powstają czy ognisko już wygasa, bo zrobiło swoje. Ogólnie niepokojący jest sam fakt ich wykrycia ale nie ma co panikować. Mnie przeraziło to, że moje przekraczają o 100 razy górną granicę normy, ale już jestem spokojna, zrobie usg i cierpliwie poczekam na resztę wyników i wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 16:10

    Kika85 lubi tę wiadomość

  • Paaaula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, mam do Was pytanko. 20 lutego byłam na prywatnej wizycie u Pani Tkaczuk i pani kazała mi przyjechać pozniej do szpitala 6 marca zeby mnie zobaczyc w połowie cyklu i w tym celu dala mi swoj numer telefony zeby jej napisac dzien wczesniej ze przyjade na usg. Napisalam tego sms i odpisała mi ze musimy to przełożyc na 13 marca i znowu napisalam do niej sms czy wizyta jutro bedzie aktualna, ale nie otrzymalam odpowiedzi. I moje pytanie jest takie co robic,jechac czy odpuscic skoro nie odesłała zadnego potwierdzenia ?

  • Paaaula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Hey
    Według mnie jeśli nie masz daleko do lublina to jedz dzisiaj na wizytę.
    Ja mam prawie 80 km do pani dr i raczej bym w ciemno nie jechała aby klamkę pocałować.




    Dzieki, pojechałam na wizyte bo jednak odpisala mi na wiadomosc tylko troszke pozniej ;)

  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też jestem lublinianka. Wybieram się.do dr Styka ktoś coś słyszał?

    Alicjaa
  • Aneta1991 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem z okolic Lublina czy możecie mi polecić dobrego lekarza zajmującego się niepłodnościa? jestem juz po 4 nieudanych inseminacjach chciałabym zmienić lekarza. Z góry dziekuje za Wasze odpowiedzi.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jesli chodzi o dr Styka to niestety nie slyszalam.
    Jezeli chodzi o problemy z nieplodnoscia to mi siostra polecala dr Putowskiego ale ja wybralam dr Tkaczuk Wlach, poki co za wiele powiedziec nie moge oprocz tego, ze jest bardzo mila, przeprowadza naprawde bardzo szczegolowy wywiad i wysyla na pakiet hormonow do szpitala, co bedzie dalej przekonam sie dopiero 27 na wizycie.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko spokojnie, gdzieś czytałam, że niektórzy lekarze sugerują, żeby 1 cykl po hsg sobie odpuścić i zacząć od drugiego. Będzie dobrze

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • dziewczynazlipca Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj robiłam badania, lh,fsh i estradiol...już widzę, że są złe....
    czekam na informację od dr TW, nie wiem co ze mną pocznie...

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ