X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisz śmiało:) ostatnio cicho sie zrobiło ale myślę, że nadal sporo dziewczyn tu zagląda

  • ja...) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisze w skrócie otóz od dluzszego czasu staramy sie z mezem o drugie dziecko chodze do dr Swietlickiej i po badaniu okazało sie ze mam torbiel na lewym jajniku brałam przez 3 cykle luteine,potem kolejne 3cykle plastry a ostatnio duphaston i okazało sie ze torbiel mało sie wchłoneła i p.dr poleciła mi usuniecie torbieli laparoskopowo (mam juz wyznaczony termin)ale dla pewnosci poszłam do drugiego lekarza i własnie powiedziała mi ze nie musze isc na zabieg nie ma takiej koniecznosci bo torbiel jest mała 3,5cm i nie ma wpływu na zajscie w ciaze takze teraz juz sama nie wiem co mam robic czy moze któras z was miała podobny przypadek...?

    iwona
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko super wiadomość :) Jakie następne kroki?
    Jeśli chodzi o torbiele niestety albo stety nie mogę się wypowiedziec bo na szczęście nigdy nie miałam albo nie wiem, że miałam.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko a masz kogoś konkretnego na oku w jednym czy drugim mieście?
    Ja na 23 jestem zapisana do Tkaczuk Włach, zeszło tochę, bo planowałam juz jakiś czas ta wizytę ale a to ona była na urlopie a to ja przechodziłam bunt :)

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 3 lutego 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze u niej nie byłam ale ide 23 i nie mogę się już doczekać bo wiążę z nią naprawde duże nadzieje. Ciekawe czy da mi to skierowanie do szpitala

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 lutego 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel 6,2 cm. Dziś lekarz był w ciężkim szoku bo nie ma po niej śladu, jestem dopiero w 14 dc z antkami. Mówił że spodziewał się i 3 cykli z tą torbielą a to po prostu sobie znikło...
    Co do hsg, za dwa tyg będę znać dokładny termin ale spodziewam się go za ok. miesiąc. W szpitalu w Świdniku (a tak btw, macie o nim jakieś opinie?)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 21:52

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • ja...) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy torbiel przeszkadza zajsc w ciaze?
    sama nie wiem co mam zrobic zdecydowac sie na zabieg laparoskopii czy nie?

    iwona
  • ja...) Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz napisac jak sie czułas juz po zabiegu?

    iwona
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja nareszcie doczekałam się na wizytę u dr Tkaczuk Włach, pierwsze wrażenia pozytywne, bardzo sympatyczna i otwarta. Dostałam skierowanie do szpitala na hormony i zalecenie zeby dalej pić inofem ale po 2 saszetki i brać witaminę d3 a mąż profertil. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Zastanawia mnie tylko jedna rzecz na skierowaniu Pani dr na dole dopisała OGtt+insulina i DHEAS a mówiła, że zobaczymy czy np z prolaktyną nie ma problemu albo z tsh i innymi i zastanawiam sie czy zrobią mi tylko to co dopisała czy to dodatkowo czy jak...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 14:32

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, nareszcie ktos probuje szukac przyczyny a nie na oslep pchac we mnie hormony.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiatko bylas u niej po udroznieniu jajowodow czy jednak warszawa?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Dawno tu nie zaglądałam, ponieważ musiałam odpocząć od starań ponieważ wiele problemów spadło mi na głowę. Jestem dwa tyg po laparoskopii wykonanej na Staszica ale to długa historia. Tak się zastanawiam bo już prawie doszłam do siebie ale dostałam tabletki hormonalne Visanne na wyregulowanie wszystkiego. Do tej pory nie brałam wcale hormonów. Mam pytanko może któraś z Was brała te tabletki i może mi podpowiedzieć czego mogę się spodziewać i jak się po nich czułyście? Ja jestem podłamana bo wyszła mi endometrioza 4 i raczej nastawiam się na invitro ale póki co lekarz kazał mi dwa cykle brać te hormony. Będę wdzięczna jak coś podpowiecie.

    neomi34
  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tez jestem z lubelskiego, niestety po naszym woj. nie mam dobrych doświadczen. Ze tak powiem nikt nie zrobił dobrego rozpoznania mojego przypadku i nie chciał się podjąć zabiegu. Tak więc usunięcię przegrody w macicy przeszłam pomyślnie w Rzeszowie. Teraz po wygojenia od kilku mściwi staramy sie z mężem odziecinke, mam nadzieje że nie będzie problemów , szczególnie z zagnieżdżenie zarodka o czym wspomniał lekarz, że mogą wystąpić takie.

    Małgosia J
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a długo brałaś? To pocieszające ja też mam nadzieję, że nic mi nie będzie. A do kogo teraz śmigasz?

    neomi34
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 1 marca 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam do was glupie pytanie ;) do tej pory bralam luteine i malo kiedy bez plamien udalo mi sie ja dokonczyc, pierwszy cykl biore dupka i dzis jest 3 dzien jak go skonczylam temp mi dzis spadla a @ nie mam ani nawet plamien. Mialyscie tak po nim? Myslicie, ze mozliwe, ze moj organizm tak zglupial bo to inna pochodna progesteronu?
    Jak sie nie chce, zeby @ przylazla to jest przed czasem a jak teraz na nia czekam, zeby polozyc sie do tego szpitala to jej nie ma.

  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja też z Lublina. Staramy się ok. pół roku, mam też Hashi które na początku trochę szalało póki co jest stabilnie. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam i zobaczyłam, że mimo sporych trudności z którymi borykają się niektóre nas udaję się spełnić te największe marzenie.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co u was?
    Ja już po szpitalu, pokłuta ale za to pełna nadziei czekam na wyniki :)
    Póki co wiem tylko, że przeciwciała anty tpo mam 100 razy wieksze niż górna granica normy...

  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 7 marca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam u Tkaczuk Włach zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Starała się bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyć.Dała trochę wskazówek, skierowanie na badania. Kazała brać dodatkowo cyclodynon, duphaston i acard. Szkoda tylko, że nie sposób dostać się do niej na nfz.

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 7 marca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink też tak myślę, że to hashimoto, zobaczymy co jeszcze wyjdzie. Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale cieszę się, że coś się znalazło, przynajmniej będę wiedzieć z czym walczę

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ja też Lubelskiego, z mężem staramy się dwa miesiące, póki co nie wpadam w panikę :) pozdrawiam :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ