X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Na forum czytałas ? Juz nie pamiętam gdzie o tym pisałam ;)
    Tak na forum, a pisałaś o tym jakoś w zeszłym roku, czytam wytrwale wszystko od początku :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale tu cisza zapadła :)
    Chciałabym was zapytać jak wygląda 1 wizyta u dr Włach, ponieważ dzwoniłam do abovo i jedyny wolny termin jest na wtedy, kiedy wypada mi srodek @ i nie wiem co zrobić, czy Pani dr bada ginekologicznie, czy tylko oglada wyniki, przeprowadza wywiad i ustala jakiś plan działania? Nie to żebym była jakoś strasznie nadgorliwa, że nie moge np tydzień później, ale Pani dr idzie potem na urlop i bedzie dopiero w lutym także strasznie dłuuugo musiałabym czekać, a jeszcze zanim później całe leczenie nabierze tempa to juz wogóle masakra...

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADIAAA w Fem Medzie bedzie w ten piatek, i mysle ze jak ja poprosisz to Ciebie przyjmie. Dzis w Zagiel Medzie nie odmowila dziweczynie i ją przyjela.



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny a jak u was z prolaktyna..?
    U mnie wynik 20,32 gdzie normy sa do 25
    Ale cos pani Dr mowi ze przy staraniach to podwyzszony....



  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, femmed nie przyszedł mi do głowy, ogólnie jakaś zakręcona ostatnio chodzę :)
    Lena ja z prolaktyną niestety nie pomogę, jedyne czego się domyślam o prolaktynie, to ze mam podwyższoną zapewne i na tym moja wiedza się kończy.
    Dziewczyny a tak a propo prolaktyny to ona blokuje tak ze wogóle nie ma owulki czy jak jest stymulacja to owulka może być ale nie pozwala sie zagnieździć i dlatego może nie być ciąży?

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    przeczytałam cały wątek, chciałam mieć jakieś wyobrażenie o waszej sytuacji, żebym mogła z wami rozmawiać. Szczerze wam powiem, że mam straszny mętlik w głowie i przeraża mnie w jakiej czarnej d... za przeproszeniem jestem jeśli chodzi o moj przypadek a dokładniej brak jakiejkolwiek diagnostyki, każda z was przeszła mnóstwo badań, brała różne leki a ja nie miałam w sumie nic...
    Napaliłąm się na Tkaczuk a teraz już sama nie wiem co robić. ogólnie jakoś mnie dobija sytuacja szczególnie, że odebrałam dziś kilka tel od rodziny z pytaniami czy siostra męża już urodziła bo czekają no i oczywiście nie obeszło się bez pytań a kiedy ja...słabo się robi, żeby nie powiedzieć dobitniej, a jeszcze na horyzoncie wizja wspólnych swiąt z nowym członkiem rodziny i zapewne , każdy będzie mi zachwalał jakie ładne i na co czekamy, aż się prosi nieraz odpowiedzieć jednym słowem na co.
    Ehh przepraszam was ale musiałam dać troche upustu moim dzisiejszym emocjom...

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zapomniałam zapytać, czy któraś z was się kiedyś przestymulowała? Bo boli mnie jajnik jak po owu a dziś dopiero 7 dc i się troche boję.

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madiaaa nie pomoge Ci odnosnie stymulacji, jak narazie jest mi to obcy temat.
    Kurcze na fioletowej sa praktycznie wszystkie dziewczyny z tego wątku i one maja spora wiedze...
    Moze tam ich zapytaj.



  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ze 2 dni połudzę się nadzieją, że może jednak to pęcherzyki mi tak burzliwie rosną. Dziewczyny a co u was? Bo jakoś cichutko się zrobiło?

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego chcę do niej pójść, żeby chociaz spróbowała wszystko sprawdzić i dojść do przyczyny, żebym wiedziała z czym walczę.
    Wiem, że przestymulowanie jest możliwe dlatego biorę je pod uwagę :) Ale z tego co czytałam powinno byc jeszcze kilka innych objawów, a ja tylko czuje, że kłuje mnie prawy jajnik od 5 dc. Miałam monitoring prawie co miesiąc no chyba, że poszłam na nfz to wtedy nie był to odpowiedni dzień cyklu a tak miałam.
    Obecnie leczę się u Haratym-Maj, fajna babeczka ale kompletnie nie interesuje jej co mi jest i leci standardowo. Od lutego kazała zrobic mi tylko fsh/lh estradiol i progesteron i co miesiąc clo i luteina a ostatnio powiedziała, że może by inseminacja. No ale z tego co czytałam to dziewczyny zanim dostały taka propozycję miały mnóstwo badań, różne leki zabiegi itp a mnie pokarmiła clo i juz...
    Jak próbowałam jej zasugerowac, że może mam problem z jakims innym hormonem to słyszałam "nie, nie wszystko jest dobrze"

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie miał, zrobimy przed wizyta u Tkaczuk. No właśnie też nie widziałam sensu w inseminacji bo w sumie nie wiadomo co jest nie tak, wcześniej jej ufałam, a może bardziej ślepo wierzyłam, że clo zdziała cuda i ona wie co robi. Przecież jest wiele możliwości prolaktyna, tsh te wszystkie inne hormony, może trzeba by je uregulować i udałoby sie

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się od 2 lat i 4 miesięcy a pod okiem lekarza od 8, a wcześniej bez zabezpieczenia ale na luzie, na zasadzie jak się uda to fajnie jak nie to trudno.
    Lady a Ty masz już dzieci czy o pierwsze się staracie?

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę staramy się od mniej wiecej tego samego czasu. Ty od początku pod okiem lekarza, tzn od lipca 2014? Ja też już mam dosyć.

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zobaczyłam na str ab ovo, że pary które zgłoszą sie na wizytę do końca grudnia mogą skorzystać z bezpłatnego badania nasienia.

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM DZIEWCZET,
    ja tez leczyłam sie u dr TW od marca br. Ja na pierwszej wizycie byłam z meżęm i zrobiła z nami bardzo dokładny wywiad (jeszcze zaden lekarz nie pytał mnie o choroby w rodzinie cukrzyce ,tarczyce itp) . pozniej stndarowo clo(monitoring 1 w cyklu ok -9-11 dnia cyklu pregnyl i dupaston. Pecherzyki były wszystkopekało a ciazy brak. wmaju miałam hsg ( takie bez znieczulenia tylko dostaje sie glupiego jasia nic nie bolało i jajowody drozne.)myslałam ze jak przeplucz mi te jajowody to moze jakos zaskoczy samo no ale do pazdzienika sie nie udało i padał propozycja inseminacji ( jakos nie bylismy do tego przekonani z mezem myslelismy ze chce nas tylko naciagnc na kase no ale sie udało za pierwszym). szczerze tez juz zwatpiłam w pania dr i dawałam jej czas do konca roku ale teraz jestem jej wdzieczna. ale ta inseminacja to była totalna porazka na 14 miał sie zglosic maz na oddanie nasienia i sie zglosil ale panie zpomniały ze czeka i dopiero po 15 oddał. atmosfera w sali zabiegowej fajna ale pani dr zamiast uzyc prezerwatuwy do usg uzyła palec od rekawiczki lateksowej. po zabiegu wyszlismy wkurzenia na maxa bo zaplacilismy za to 600 zł. ale sie udało to jest najwaznijsze. dlatego moim zdaniej pani jest suber ale ta obsuga w AB ovo to totalna porazka.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka najważniejsze, że się udało :) Pani dr jest moją wielką nadzieją, w tym cyklu wzięłam ostatnią dawkę clo którą miałam ale jakoś nie wiążę z tym nadziei skoro do tej pory nic z tego nie wyszło. Po nowym roku ide do Pani dr i mam nadzieję ostro ruszymy do przodu :)

  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) macie może doświadczenie z provivo i dr. Kaczmarczyk?
    Chodzę do niej i sama nie wiem, u niej 7 cykl stymulacji clo, 3 cykl z gonalem, wcześniej u innego lekarza 4 razy stymulacja z clo i brak efektów jak na razie :/

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do abovo do dr Wdowiaka...i muszę powiedzieć że szybko zaskoczyłam u niego...nieudane były tylko 2 ciążę...1 i ostatnia...bo nie były przez niego prowadzone ;) daje spore zestawy leków...ja osobiście leciałam na metformaxie, encortonie wszystkich możliwych dupkach luteinach i clexane...ale donosiłam


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle jest nadzieje, że może teraz się uda ale jak znowu nic to będę zmieniać :/
    akurat w lutym wyprowadzam się do stolicy to tam czegoś będę musiała szukać.
    O dr Wdowiadku słyszałam właśnie dobre opinie :)

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć ani co do dr Kaczmarczyk ani dr Wdowiaka.
    Jooozefka zadowolona byłaś z abovo?
    Madzia jakie miałaś badania czy zabiegi podczas tych 7 cykli stymulowanych? Jakie leki brałaś?
    Bo ja również jestem w trakcie 7 cyklu na clo i miałam tylko estradiol, fsh/lh i progesteron i biorę tylko luteinę.

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ