X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ktoraś z Was leczy się u prof Jakiela?

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 1 lutego 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczyłam u profesora Jakiela.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 8 lutego 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..::Butterfly::.. wrote:
    Ja się leczyłam u profesora Jakiela.
    Wiem, ze dr Jakiej przyjmuje chyba z dwa dni w Lublinie a resztę czasu w Warszawie.
    Czy któraś z Was, która miała problemy z płodnością miała u niego przeprowadzaną inseminację czy in vitro? Jeśli tak, to jak wyglądały logistycznie Wasze wizyty, raz w Lublinie raz z Warszawie?
    Byłam do niego umówiona na wizytę, jednak zrezygnowałam, ponieważ nie wyobrażałam sobie, aby mógł do mnie podejść indywidualnie, jak przyjmuje w Lublinie tylko z doskoku.

  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prof Jskiel na ivf wysyła do Ovum do dr Mroczkowskiego, mysle ze na iui tez.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Lublina. Ważna informacja. Zbierane są głosy w sprawie refundacji in vitro w Lublinie. Więcej możecie się dowiedzieć ma profilu FB Ogólnopolski Strajk Kobiet Lublin.
    Tam znajdziecie listę, na którą można się wpisać, zbierajcie podpisy wśród znajomych, rodziny. Co do przekazania list, proszę kontaktować się z organizatorką- możecie do niej napisać na profilu FB, który podałam wyżej.

  • Dorka1989 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki :) dopiero zaczynam przygodę z forum i od razu piszę do was :) Chodzi może ktoś do prof. Putowskiego w Lublinie? Pomógł komuś? Pozdrawiam

  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Putowski moją koleżankę odesłał do Białegostoku.

  • Iza Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 24 marca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się u dr Putowskiego. Byłam dopiero na dwóch wizytach, 01.04. mam kolejną. Jak do tej pory jest ok, zobaczymy czy będą efekty...

    24cs
    -2 cykle z CLO
    -HSG
    -Laparoskopia

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie..."
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 26 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1989 wrote:
    Witam Dziewczynki :) dopiero zaczynam przygodę z forum i od razu piszę do was :) Chodzi może ktoś do prof. Putowskiego w Lublinie? Pomógł komuś? Pozdrawiam
    Ja byłam raz u prof. i zrezygnowałam bo nie zainteresował się moim głównym problemem czyli endometriozą. A wręcz powiedział ze szkoda ciąć :/ . Aleeee.... pamietam ze była u tutaj Dorota (Dotek)której profesor pomógł i urodziła syna.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zostało mi 3 opakowania neoparinu, 2 opakowania encortonu, 2 opakowania clostybeghytu
    oddam wszystko za 100zł bo już mi się nie przyda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 10:28

  • OwaOrzeszkowa Autorytet
    Postów: 1848 1232

    Wysłany: 7 maja 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;) Czy któraś z was może powiedzieć coś na temat doktora Michała Bogusiewicza?

    25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    26.02.2020 - synek😊 18cm "wzrostu", waga 200g ❤️
    24.04.2020- 34cm i 1kg wagi❤️
    07.08.2020- Synku witamy na świecie! 3850g i 54cm🥰

    24.10.2022 pozytywny test, Bhcg 66,78;)
    28.10.2022 Bhcg 739,46;)
    23.01.2023 17cm i 190g pięknego chłopaczka🥰
    24.02.2022 27cm i 500g 🥰

    preg.png
  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka wrote:
    Kwiatek co u ciebie?
    Pamiętasz mnie? Pisałam kiedyś pod nickiem hipisiątko.

    Dziewczyny co sądzicie o dr Konradzie Futyma??
    u mnie wszystko się ułożyło po mojej myśli. A co u Ciebie?? dlaczego zmieniłaś nick?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 13:57

    pumka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 10:29

  • kwiatek8608 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka wrote:
    Przejdźmy na priv. Ok
    Wysłałam zaproszenie
    Przyjelam😁

    pumka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy kojarzycie Sławomira Woźniaka? Macie jakieś zdanie na jego temat?:)

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Mroczkowskiego odradzam, nastraszył mnie, że moją jedyną opcją jest in vitro jak tylko usłyszał endometrioza III st. Nie mógł znaleźć jajnika na USG - ogólnie dramat. Mam wrażenie, że on jest nastawiony wyłącznie na kasę.

    relgdf9hrp5i882w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Pomóżcie :)

    Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa w Lublinie do pomocy zajścia w drugą ciążę? Chciałabym skonsultowac się z kimś jeszcze oprócz mojego gina.

    Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Cykle regularne 28 dni, bardzo często wyczuwana owulacja. Ostatnia owulacja była dla mnie BARDZO odczuwalna, pozytywne testy owu, były starania. Po tych straniach miałam całą burzę różnych symptomów - takie wrażenie jakby dochodziło do zapłodnienia. Przez kilka dni bolały mnie nawet piersi tak jak przy kp. 8 dni przed @ pojawiło się plamienie - takie jak implantacja. Ucieszyłam się :) Niestety 7 dnie przed nastąpiło bardzo silne krawienie 2-3 dni. Miesiączka to 4-5 dni.

    Chciałabym się skonsultować bo pierwszy raz mnie spotkało takie coś. Mam sporo pytań o możliwą przyczynę (chociaż mam podejrzenie...) jak i o to kiedy teraz mogę liczyć na owu? Nie wiem czy teraz nastąpi normalny cykl czy coś się poprzesuwa. Mile widziana wizyta z USG. Chciałabym porozmawiać z kimś kto mi doradzi i spojrzy na to z innej strony niż mój lekarz choć do niego też musze się wybrać. Nie wiem czy to było coś a la poronienie czy może wcześniejsza miesiączka.

    Będę wdzięczna za polecenia lekarzy :)

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna wrote:
    Cześć dziewczyny, Pomóżcie :)

    Czy możecie polecić mi dobrego ginekologa w Lublinie do pomocy zajścia w drugą ciążę? Chciałabym skonsultowac się z kimś jeszcze oprócz mojego gina.

    Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko. Cykle regularne 28 dni, bardzo często wyczuwana owulacja. Ostatnia owulacja była dla mnie BARDZO odczuwalna, pozytywne testy owu, były starania. Po tych straniach miałam całą burzę różnych symptomów - takie wrażenie jakby dochodziło do zapłodnienia. Przez kilka dni bolały mnie nawet piersi tak jak przy kp. 8 dni przed @ pojawiło się plamienie - takie jak implantacja. Ucieszyłam się :) Niestety 7 dnie przed nastąpiło bardzo silne krawienie 2-3 dni. Miesiączka to 4-5 dni.

    Chciałabym się skonsultować bo pierwszy raz mnie spotkało takie coś. Mam sporo pytań o możliwą przyczynę (chociaż mam podejrzenie...) jak i o to kiedy teraz mogę liczyć na owu? Nie wiem czy teraz nastąpi normalny cykl czy coś się poprzesuwa. Mile widziana wizyta z USG. Chciałabym porozmawiać z kimś kto mi doradzi i spojrzy na to z innej strony niż mój lekarz choć do niego też musze się wybrać. Nie wiem czy to było coś a la poronienie czy może wcześniejsza miesiączka.

    Będę wdzięczna za polecenia lekarzy :)


    Polecam dwóch lekarzy: Joanna Tkaczuk- Włach- bardzo dobry specjalista, ale strasznie ciężko dostać się na wizytę. Z tego właśnie powodu po 2 latach przeniosłam się do dr Roberta Szafranka.
    Przy moich problemach zlecił mi hsg i częsty monitoring cyklu. No i po ponad dwóch latach starań zaskoczyło... :)

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 25 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Polecam dwóch lekarzy: Joanna Tkaczuk- Włach- bardzo dobry specjalista, ale strasznie ciężko dostać się na wizytę. Z tego właśnie powodu po 2 latach przeniosłam się do dr Roberta Szafranka.
    Przy moich problemach zlecił mi hsg i częsty monitoring cyklu. No i po ponad dwóch latach starań zaskoczyło... :)
    Ewelina a czy dr Szafranek przyjmuje gdzieś w szpitalu czy tylko w femmedzie? Szukałam kiedyś info o nim czy naprawdę pracuje na kraśnickich i licho wie. Byłam u niego na monitoringu i sprawił wrażenie konkret gościa.

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ