Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dziewczyny, słyszałam dużo dobrego o lekarzach z jaczewskiego ale raczej nie pod kątem problemów z zajściem. Tam filozofia jest taka że nie zachęca się do stymulacji tylko do prób własnymi siłami. Na racławickich czyli u lekarzy z abovo i żagla stymulacja jest na porządku dziennym:)

    Mam 26 dc pobrałam sobie wieczorem krew na hcg czekam na wyniki z labu, będą ok 21:) mam podwyższoną temp. Wczoraj to nawet 37,7 dzisiaj 37,5 rano o 6 37,0 i kłuje, pobolewa dół brzucha głównie z prawej strony. Miałam owu z prawego jajca:D

    Mój powiedział, że zobaczymy co pokarze hsg jeśli wyjdzie ok to pare cykli stymulujemy, potem kilka inseminacji a jak nic to wiadomo co mnie czeka.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    miałam do czynienia z dwoma lekarzami z jaczewskiego i żaden nie zaproponował mi żadnej stymulacji, tylko naturalne próby, jeden nawet rozłożył ręce i powiedział, że z takimi wynikami musi być ciąża wcześniej czy później, od tamtej pory minęło 2 lata i ciąży nie ma :( teraz jestem w abovo i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ??

    A u kogo byłaś?bo nie wiem czy pytałam czy nie?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dziewczyny, słyszałam dużo dobrego o lekarzach z jaczewskiego ale raczej nie pod kątem problemów z zajściem. Tam filozofia jest taka że nie zachęca się do stymulacji tylko do prób własnymi siłami. Na racławickich czyli u lekarzy z abovo i żagla stymulacja jest na porządku dziennym:)

    Mam 26 dc pobrałam sobie wieczorem krew na hcg czekam na wyniki z labu, będą ok 21:) mam podwyższoną temp. Wczoraj to nawet 37,7 dzisiaj 37,5 rano o 6 37,0 i kłuje, pobolewa dół brzucha głównie z prawej strony. Miałam owu z prawego jajca:D
    I jak wynik?
    Gratulować? :)

    neomi34, Dotek lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciekawe? :) trzymam kciuki

    Dotek lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki, wynik ujemny. Termin okresu to ok 3 czerwca, zobaczymy ale nie chcę się nakręcać bo rozczarowanie odbiera chęci do dalszych starań. Jutro mężul kupi sobie promen żeby wzmocnić armię:P

    Kciuki za hsg. Ja miałam na raclawickich w krótkiej narkozie i to byl dobry wybór:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 21:55

    Kamilka, neomi34 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, trzeba być dobrej myśli :)
    dzięki za kciuki :)
    a ten promen dobry?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m. ma dobre wyniki nasienia ale ostatnio lekarz powiedział że jak może byc coś jeszcze lepsze to trzeba skorzystac. Polecił profertil (300zł) przebadane klinicznie dobre własciwosci i promen(30zł) który ma podobny skład do tego drogiego. Wybralismy tańszy i pobierze sobie.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kawę z rana bez cukru można wypić przed tym hsg?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mój m. ma dobre wyniki nasienia ale ostatnio lekarz powiedział że jak może byc coś jeszcze lepsze to trzeba skorzystac. Polecił profertil (300zł) przebadane klinicznie dobre własciwosci i promen(30zł) który ma podobny skład do tego drogiego. Wybralismy tańszy i pobierze sobie.

    Ja mojemu daję wit C,wit E i sulfazinę czy jakoś tak :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 maja 2015, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi raczej trzeba być na czczo do hsg.

    Co to jest sulfazina?

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany,weszłam tutaj bo też z Lubelszczyzny jestem. Dziewczyny,mam nadzieję,że Wam wszystkim wszystko dobrze pójdzie i szybko. Naczytałam się aż mnie brzuch rozbolał,serio.....Trzymam kciuki za Was :)
    Dotek-chyba i ja kupię mężowi ten Promen. Jak na razie każę mu brać zwykłe Centrum Men.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo neomi jak sie czujesz po hsg.
    jak było? jak wynik. pisz!!
    :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta mój teraz bierze lkarnityne, ale przerzucamy się na promen.

    Noemi czekamy na relacje:)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha ;-) no ja jak zawsze cos przeocze albo źle przeczytam :-D zakręcona to moje drugie imię :-D

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze przeczytałaś bo tak pisalam ze kupimy promen. Ale musi wyjesc to co ma czyli lkarnityne ktora zwieksza ruchliwosc plemnikow:D

    f08af289ff.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Juz sie nie pogrążam dalej :-D :-D :-D

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marta :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kamilka :)
    Jak tak dalej pójdzie to się uzależnię od tego forum :) Mąż zagląda mi przez ramię co chwila bo ja się szczerzę do monitora :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Cześć Kamilka :)
    Jak tak dalej pójdzie to się uzależnię od tego forum :) Mąż zagląda mi przez ramię co chwila bo ja się szczerzę do monitora :)
    Niestety to forum tak działa. Albo stety :)

    Marta29 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) żyję i mam super wieści :) zaczynając od początku byłam tam już przed 8 o dziwo jakoś szybko zostałam przyjęta, wywiad za wywiadem ale przed 9 byłam już przebrana, posłuchałam się Mohito dzięki i dresik, tshirt dobre rozwiązanie :) i od 9 do 11 poczekałam na ginekologii operacyjnej i się na oglądałam masakra. Potem o 11 przyszedł mój gin i do dzieła. Dostałam zastrzyk w pośladek i na salę. Miałam dodatkową widownię :) bo studenci się uczyli ale jakoś miałam takiego stresa, że mnie to nie interesowało. Nie powiem ból był na początku ale do przeżycia, a potem oczekiwanie na wynik czy kontrast pójdzie i poszedł. DROŻNE :))))) najlepsza wiadomość od dawien dawna :) tak więc dostałam kartę informacyjną, płytkę i o 13 już byłam w pracy :) i powiem Wam, że jakoś bez problemu działałam, no tylko lekkie plamienie. Ale się rozpisałam :)
    dzięki dziewczyny za wsparcie :))

    Kamilka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    neomi34
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ