X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Witajcie dziewczyny :) żyję i mam super wieści :) zaczynając od początku byłam tam już przed 8 o dziwo jakoś szybko zostałam przyjęta, wywiad za wywiadem ale przed 9 byłam już przebrana, posłuchałam się Mohito dzięki i dresik, tshirt dobre rozwiązanie :) i od 9 do 11 poczekałam na ginekologii operacyjnej i się na oglądałam masakra. Potem o 11 przyszedł mój gin i do dzieła. Dostałam zastrzyk w pośladek i na salę. Miałam dodatkową widownię :) bo studenci się uczyli ale jakoś miałam takiego stresa, że mnie to nie interesowało. Nie powiem ból był na początku ale do przeżycia, a potem oczekiwanie na wynik czy kontrast pójdzie i poszedł. DROŻNE :))))) najlepsza wiadomość od dawien dawna :) tak więc dostałam kartę informacyjną, płytkę i o 13 już byłam w pracy :) i powiem Wam, że jakoś bez problemu działałam, no tylko lekkie plamienie. Ale się rozpisałam :)
    dzięki dziewczyny za wsparcie :))
    Cudowne wiadomości!!!!!!
    Gratulacje.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Noemi raczej trzeba być na czczo do hsg.

    Co to jest sulfazina?

    Salfazin źle wcześniej napisałam to jak pisządla mężczyzn w celu poprawy funkcjonowania narządów rozrodczych a więcej możecie przeczytać tu http://www.ceneo.pl/7410826#tab=spec
    mi to dała pani doktor Tkaczuk i póki co mój m ma bardzo dobre wyniki więc sądzę, że warto :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Cudowne wiadomości!!!!!!
    Gratulacje.

    Dziękuje Kochana :) też się cieszę. Jakoś kamień z serca mi spadł, bo póki co nie mam zamkniętej drogi do dalszych starań:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Dziękuje Kochana :) też się cieszę. Jakoś kamień z serca mi spadł, bo póki co nie mam zamkniętej drogi do dalszych starań:)
    No to do dzieła!!!!
    Fajnie że wyszło ok. Ale jesteś mega skoro jeszcze fo pracy poszłaś!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    O rany,weszłam tutaj bo też z Lubelszczyzny jestem. Dziewczyny,mam nadzieję,że Wam wszystkim wszystko dobrze pójdzie i szybko. Naczytałam się aż mnie brzuch rozbolał,serio.....Trzymam kciuki za Was :)
    Dotek-chyba i ja kupię mężowi ten Promen. Jak na razie każę mu brać zwykłe Centrum Men.

    Cześć Marta :) fajnie, że do nas dołączyłaś :) ja też tak mam, że teraz cały czas tu zaglądam :)
    a Ty gdzie się leczysz ?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie wiem co o tym myśleć, ale mój gin powiedział, że mamy się wstrzymać miesiąc bo kontrast źle mógłby oddziaływać na przyszły płód jeśli by się udało. A Wam co mówili?

    macduska lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Cześć Marta :) fajnie, że do nas dołączyłaś :) ja też tak mam, że teraz cały czas tu zaglądam :)
    a Ty gdzie się leczysz ?
    Noemi34,nie lecze sie ....jeszcze.... Od 9 miesiecy staramy sie o rodzenstwo dla corki. Myslalam,ze to siup I po sprawie. Wspomagam sie czym mam -testy,niepokalanek,wiesiolek. Tak doczekam do urlopu sierpniowego a potem na bank badania zrobie.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to już macie dzidzię fajnie :) niepokalanek?co to?

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokalanek mnisi to tabletki ziolowe. Podobno zmniejszaja wydzielanie prolaktyny I zbawiennie dzialaja na pobudzenie owulacji oraz regulacje hormonow. Tyle sie naczytalam. Nie wiem ile w tym prawdy ale juz widze jakies schizy w moim wykresie. Nie ma skoku tempki I zastanawiam sie czy te ziolka nie przesunely mi owulacji.

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha. Jeszcze PODOBNO wydluzaja nieco faze lutealna. Zebym tylko sobie nie zaszkodzila....

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie :) bo jakoś to dziwnie brzmi :) a konsultowałaś to z kimś?

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    no właśnie :) bo jakoś to dziwnie brzmi :) a konsultowałaś to z kimś?
    Niestety nie. Na własną rękę to biorę. Stara baba a taka głupia,co?

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój największy kłopot to w tym momencie fakt,że nie mieszkam w PL. Przy pierwszej ciąży,w Polsce jeszcze, trafiłam na świetną babeczkę,która poprowadziła mnie jak anioł.Tu,w UK nawet kobiety w ciąży często widzą ginekologa dopiero przy porodzie-a i to nie jest regułą bo wszystkim zajmują się położne! Czekam do sierpnia. Jak do tej pory nic się nie zmieni to lecę do lekarza. Będę Was podpytywać o kogoś zaufanego w Lublinie :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Niestety nie. Na własną rękę to biorę. Stara baba a taka głupia,co?
    Każdy próbuje czego może:) ja też się sama leczę po części i badania robię :)

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mocno trzymam kciuki za nas obie noemi34 :)spokojnej nocki wszystkim,muszę się moją królewną zająć bo jeszcze ostatkiem sił skubana tablet złapała zamiast iść spać :)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Noemi bardzo dobra wiadomość, że masz drożne jajowody to można soę starać:) trzeba poczekać bo ta komórka jajowa z teho cyklu już jest naświetlona promieniami rentgena. Też miałam przerwe w staraniach.

    Dziewczyny niepokalanek jest np w cyclodynonie, dr Tkaczuk kazała mi to brać razem z inofemem bo twierdzi że to naturalnie stymuluje organizm. Obecnie odstawiłam bo przeżywam faze buntu na medycynę. Ale skoro rzeczywiście mi się nie udało zajść teraz w ciąże to znowu kupię i pobiorę.

    Marta29, neomi34 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hejka dziewczyny. Noemi bardzo dobra wiadomość, że masz drożne jajowody to można soę starać:) trzeba poczekać bo ta komórka jajowa z teho cyklu już jest naświetlona promieniami rentgena. Też miałam przerwe w staraniach.

    Dziewczyny niepokalanek jest np w cyclodynonie, dr Tkaczuk kazała mi to brać razem z inofemem bo twierdzi że to naturalnie stymuluje organizm. Obecnie odstawiłam bo przeżywam faze buntu na medycynę. Ale skoro rzeczywiście mi się nie udało zajść teraz w ciąże to znowu kupię i pobiorę.

    Dzięki Dotek :)też się cieszę, że są drożne :)) a jak długo miałaś przerwę?bo mi powiedział, że miesiąc lub dwa najlepiej :(

    A ten niepokalanek jest na receptę? a inofemem to na co to?
    jezu ile tego :)

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O,też jestem ciekawa tego inofema? Nawet nie wiem czy dobrze odmieniłam :)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokalanek tj. Cyclodynon bez recepty. Inofem to inozytol i kwas foliowy. Poprawia prace jajników. Mówi dr że ładnie stymulował taki zestaw jej pacjentki. Też bez recepty. Ja narazie odstawiłam wszystko oprócz acardu i femibionu. Zobaczymy jak za miesiąc nam nie wyjdzie to udę na stymulacje hormonalną.
    Noemi jeden cykl odczekałam:)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja też jestem z Lublina i chętnie dołączę jeśli mozna. Ja jeszcze specjalnych badań nie miałam, chodzę o dr Swatowskiego i byłam ok 6 msc przed staraniami, żeby zobaczył czy wszystko ok czy coś trzeba wyregulować. Hormonów nie zlecił do badań. Niby wszystko było ok. Jak w tym cyklu znów się nie uda to zapukam ponownie. Trzymam kciuki za wszystkie lubelskie staraczki, obyśmy się na porodówkach w lutym/marcu spotykały:)

    neomi34 lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ