X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    U mnie też męża brak-w delegacji, ja siedzę na podyplomòwce i biję się z myślami czy wracając nie kupić testu i nie przetestować. Przynajmniej pogoda u Nas piękna.
    Właśnie spojrzałam na Twój wykres. No ładnie to wygląda :) trzymam kciuki,mnie też zawsze wcześniej korci do testowania :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę a u nas słoneczko :) i idę do na cmentarz do mamy bo chce mi się spacerować :) a potem z mężulkiem i moją hrabianką sznaucerką na działeczkę :)
    a ja łykam kelp na tarczycę a jutro zamierzam kupić zioła ojca sroki a i ocet jabłkowy na przyspieszenie materii :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Właśnie spojrzałam na Twój wykres. No ładnie to wygląda :) trzymam kciuki,mnie też zawsze wcześniej korci do testowania :)
    Miałam poczekać do środy,ale chyba nie wytrzymam, bo czuję, że @ idzie i wolę wiedzieć juz. Neomi34 oj jakbym męża przy sobie to też bym wprowadziła;);) a tak zostaje kot - kiedyś próbowałam wyprowadzić na smyczy, ale skutek był komiczny:)

    Marta29, neomi34 lubią tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi34,masz niedoczynność czy nadczynność? W sierpniu zrobię sobie badania na tarczycę. U mnie w rodzinie to znana przypadłość-tak mówi mama :) W sumie na wszystko sobie zrobię-a co mi tam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi teraz nie wyjdzie to też chcę się przebadać. Nie wiem jeszcze jakie, ale mam zamiar z gotowym pakietem pójść do gin i niech mnie naprawi;);)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla,to tak jak ja. U mnie 9 cykl starań. Jak do sierpnia się nie uda to lecę do lekarza. A Ty jak długo się starasz?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Noemi34,masz niedoczynność czy nadczynność? W sierpniu zrobię sobie badania na tarczycę. U mnie w rodzinie to znana przypadłość-tak mówi mama :) W sumie na wszystko sobie zrobię-a co mi tam :)

    Ja mam chyba hasimoto ale potwierdzą to przeciwciała trab,które zrobiłam i czekam na wyniki.Bo jakiś czas temu miałam wysoki wynik, który znowu świadczy o chorobie choroba gravesa-basedowa więc sama póki co nie wiem co ja mam.

    neomi34
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze,moja koleżanka też ma hasimoto. Nawet jakiś zabieg kiedyś miała,dowiedziałam się przypadkiem bo zauważyłam bliznę na szyi. Ale szczegółów nie znam.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też podejrzewali hashi bo po drugiej ciąży skoczyło mi tsh. Jednak jak poroniłam to wszystko wróciło do normy.


    Chyba idzie ta wredna @ bo właśnie dopadłam m&msy i loda czekoladowego:#

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 14:59

    neomi34 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha :) ja z delicjami siedzę :)
    Smacznośći :)

    Dotek, neomi34 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może gdzie w Lbn można zrobić jakiś taki pakiet badań podstawowych. Chcę pójść do lekarza już z wynikami,a nie za bardzo wiem co badać poza tsh. I czy mogę je robić od razu czy, w konkretnej fazie. Bardzo będę wdzięczna:) Niestety test negatywny:(:(

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi z powodu testu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku już każda z nas będzie obchodziła dzień matki.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też mam taką nadzieję :) ja dopiero wróciłam i padam bo cały dzień na nogach :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny wiecie może gdzie w Lbn można zrobić jakiś taki pakiet badań podstawowych. Chcę pójść do lekarza już z wynikami,a nie za bardzo wiem co badać poza tsh. I czy mogę je robić od razu czy, w konkretnej fazie. Bardzo będę wdzięczna:) Niestety test negatywny:(:(

    Wiem,że w diagnostyce są takie pakiety http://www.pakiety.diag.pl/dla_kobiet_planujacych_ciaze,32.html
    lub luxmed

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!:). Sprawdziłam w luxmedzie pakietu nie widzę akurat, ale tak pojedynczo wychodzi 120zł -144zł z estradiolem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek dziękuję, ja kieruje wszystkie siły na czerwiec, i uda Nam się wszystkim!

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co :) a co na te 120 zł wyliczyłaś?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakiegoś dobrego endokrynologa oprócz pani doktor tkaczuk?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie znam. Chodziłam do Tkaczuk jak myślałam że mam problem z tarczycą bo znajoma dr powiedziała że jak chodzi o planowanie ciąży to najlepiej mieć ginekologa i endokrynologa 2w1 który zna się na tym i na tym.

    Też w czerwcu będziemy się starać, może się uda i będzie bobas na marzec kwiecień 2016:)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja pójdę zobaczę co ona mi powie na te wyniki wszystkie jako endokrynolog. Jakoś się dziś zdołowałam, czytając dziewczyny mające hasimoto, ale nic to.

    Dotek trzymam kciuki :)

    neomi34
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ