X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 maja 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi dzięki, ja też trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)
    Jest wiele szczęśliwych mamusiek z haszimoto, będzie dobrze.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 31 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co siadłam i czytam i się nakręcam i to jest złe. Ja też oczywiście za wszystkie :) Teraz zastanawiam się jaką jeszcze suplementację kupić.
    A i zamierzam kupić ocet jabłkowy i z rana pić podobno dobrze robi, na przemianę materii. Słyszałyście coś o tym?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co Ty jak to, czemu Ci nie dali?

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    szpital przeżyłam, ale się zdenerwowałam bo karteczki żadnej nie dostałam do poradni z wynikami i pewnie pójdę prywatnie :(

    Jak będziesz odbierać wyniki w sekretariacie to zapytaj o możliwość ich konsultacji. A widziałaś się w ogóle z panią doktor?

    Ja chodzę do endokrynologa do Gastromedu.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny wiecie może gdzie w Lbn można zrobić jakiś taki pakiet badań podstawowych. Chcę pójść do lekarza już z wynikami,a nie za bardzo wiem co badać poza tsh. I czy mogę je robić od razu czy, w konkretnej fazie. Bardzo będę wdzięczna:) Niestety test negatywny:(:(
    Kochana,ta temperatura naprawdę ładnie wygląda. A kiedy powinnaś dostać @? Z tymi testami to sama wiesz.....może kolejny wyjdzie pozytywny? Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    nie ma za co :) a co na te 120 zł wyliczyłaś?
    Już Ci piszę na początek: progesteron, prolaktyna, FSH,LH,testosteron na początek cyklu. W luxmedzie każde po 24zł.
    Marta29 dziś 34dc gdzie normalnym trybem mam 32-33 dni, ale w ostatnim cyklu miałam ewenement 41-lekarz mówi, że chyba sama sobie psychicznie @ zatrzymałam.
    Co do endokrynologa nie doradzę, ale odradzę Tomaszewskiego. Jest ok, ale do momentu gdy sprawy są proste.

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Jak będziesz odbierać wyniki w sekretariacie to zapytaj o możliwość ich konsultacji. A widziałaś się w ogóle z panią doktor?

    Ja chodzę do endokrynologa do Gastromedu.

    A do kogo?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Już Ci piszę na początek: progesteron, prolaktyna, FSH,LH,testosteron na początek cyklu. W luxmedzie każde po 24zł.
    Marta29 dziś 34dc gdzie normalnym trybem mam 32-33 dni, ale w ostatnim cyklu miałam ewenement 41-lekarz mówi, że chyba sama sobie psychicznie @ zatrzymałam.
    Co do endokrynologa nie doradzę, ale odradzę Tomaszewskiego. Jest ok, ale do momentu gdy sprawy są proste.


    O właśnie też muszę zrobić testosteron.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam minął poniedziałek? bo coś tu dziś cicho :)

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A do kogo?

    dr Ewa Drozd-Styk

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak ją oceniasz?

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    i jak ją oceniasz?

    Jak dla mnie jest w porządku, ja jestem zadowolona. Ja mam niedoczynność tarczycy, w tym momencie mam tsh ok 1, odkąd biorę leki czuję się lepiej. Pani doktor jest rzeczowa, wizyty może nie są długie, ale pani doktor zawsze odpowiada na zadane pytania i wyjaśnia co i jak, także dla mnie jest spoko.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to dobrze. Ja w poniedziałek pójdę do swojej i zobaczymy co mi powie.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dzień dziecka minął a ja mam chandrę bo też bym chciała swojemu dzieciaczkowi złożyć życzenia, nigdy bym nie pomyślała, że czeka mnie taka długa droga :(

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki wczoraj wróciłam z pracy i padłam zanim włączyłam komputer. Dzisiaj ranozrobiłam test ciążowy i mam drugą trochę słabszą ale kreskę. Idę zaraz do lekarza po duphaston bo mi się skończył i na bete. Miłego dnia,

    neomi34, Kamilka, Marta29, mihito lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej dziewuszki wczoraj wróciłam z pracy i padłam zanim włączyłam komputer. Dzisiaj ranozrobiłam test ciążowy i mam drugą trochę słabszą ale kreskę. Idę zaraz do lekarza po duphaston bo mi się skończył i na bete. Miłego dnia,

    No proszę trzymam kciuki:) dawaj znać :)))) widać sposób to przestać się starać hehe

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Dotek gratuluję!!!!!!!!!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie dziewczyny. niedawno któraś pisała o acardzie i clexane. i ja czytałam gdzies ten wątek bo jest taki a teraz na nic nie mogę znaleźdż. czy może mi ktoś pomóc? Proszę!!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Rzeczywiście wrzucilam na luz. Beta wyszła mi 20,67. Ja pisałam o clexane właśnie dzisiaj poszłam do lekarza i już od dzisiaj biore zastrzyki z heparyna i duphaston. W poniedzialek ponowna beta zeby zobaczyc przyrost.

    Martwie sie zeby xnowu nie poronic

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek cicho gratuluję i trzymam kciuki za betę:) dawaj znać jak będziesz miała wyniki!

    Dotek lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ