X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba tak zrobię jak mówisz. Po wizycie u pana prof. będę mogła Wam coś więcej na temat jego leczenia powiedzieć. Pytałam o Panią dr też ale nie będzie jej za tydzień bo ma konferencje za granicą a w tym tygodniu wszystkie miejsca zajęte;)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja chciałam się zapisać na 26 na 8 dzień cyklu to mnie Pani opierdzieliła że jak dostanę to mam dzwonić i ciekawe gdzie ona mnie wciśnie. Ja byłam kiedyś u profesora Baranowskiego on tam przyjmuje z Putowskim i też bardzo sobie go ceniłam więc wydaje mi się , że powinnaś być zadowolona.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w takich sytuacjach to mają rezerwowe miejsca dla pacjentek żeby gdzieś Cię wcisnąć, ale skoro tak powiedziała to tak jest.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w takich sytuacjach to mają rezerwowe miejsca dla pacjentek żeby gdzieś Cię wcisnąć, ale skoro tak powiedziała to tak jest.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy :) od jutra zaczynam pić ten inofolic :) a powiem Ci, że nikt nie chce mi pomóc i powiedzieć gdzie kupić w necie te zioła z jakiegoś sprawdzonego źródła :(((

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jeżeli szukacie taniej apteki bez kolejek to polecam tą na deptaku 24 godzinną ;) jest nowa i mało kto wie że tam jest tanio. Nie wiem czy to nie ten sa właściciel co na Obywatelskiej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 09:49

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    na 22 był najwcześniejszy termin. Zastanawiam się czy w tej sytuacji poczekać z braniem clo, może prof. będzie miał inny na mnie pomysł. Poza tym wyczytałam dzisiaj ze przy stymulacji clo częściej zdarzają się poronienia a co dopiero w moim przypadku jak ja i bez tego gubie ciąże. Podobno lepiej niektóre kobiety reagują na stymulacje gonadotropinami to chyba gonal f lek jest.

    Kamilko w luxmedzie jest pani prof. Dorota Darmochwał - Kolarz, i jest jeszcze na Chodźki Prof. Leszczyńska-Gorzelak, mają dobre opinie na znanylekarz pl i zajmują się poronieniami immunologicznymi. Sama się zastanawiam bardziej nad panią Leszczynską ale najpierw spróbuję w ab ovo może coś pomogą.
    Dzięki Dotek.
    Muszę poczytać o nich. I pomyślę czy się nie wybrać.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jeżeli szukacie taniej apteki bez kolejek to polecam tą na deptaku 24 godzinną ;) jest nowa i mało kto wie że tam jest tanio. Nie wiem czy to nie ten sa właściciel co na Obywatelskiej ;)

    O dobrze wiedzieć bo tam na Obywatelskiej to kolejki że hoho

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tam zajrze przy okazji

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dzisiaj słychać?ja padnięta jestem jakaś po pracy :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu kto?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem;)
    Też padam, a należałoby jeszcze przestrzeń wokół ogarnąć;)
    byłam w środę u Swatowskiego wyszło na to, że wydałam 100zł na pogadanke typu za wcześnie, żeby się bbadać po roku starań można się martwić. Ewentualne endo ma być wtedy podpowiedzią, w którą stronę szukać przyczyny. Trochę jak taka idiotka poczułam się na tej wizycie.
    Wiadomo, żeże nie powód do paniki, ale tyle osób powtarza, że żałuja, że czekali z badaniami.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to co Ci doradził?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starać się, nie szukać problemu, nawet mnie nie zbadał. Zobaczył wyniki, które sama zrobiłam i wyszukał, że w 2013 miałam robiony progesteron i był ok.
    To nie jest tak, że szukam, bo nie chcę, ale skoro kolejny już cykl się nie udaje, a mówił mi o endo i, że mogą być ewentualnie problemy z drożnością wolałam to sprawdzić.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak słyszałam, że on jest dobry od prowadzenia a od innych to nie bardzo i odsyła. To ja bym się wkurzyła bo za co te 100 zł wziął?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i ja jestem. Trochę dzisiaj z małżem popracowaliśmy fizycznie tj. sypialnia pomalowana i upiekłam ciacho.

    Magdziulla, bardzo nieładnie Cię potraktował lekarz. Skoro przychodzisz i mówisz o co chodzi to nie powinien bagatelizować, zwłaszcza że wizyta płatna. Chyba prędzej by pani dr Tkaczuk pokierowała w kierunku szukania powodu problemu z zajściem w ciążę. Lepiej się badać i nie czekać tylko szybciej poznać przyczynę i ją zwalczyć.

    Ja to tak sobie myślę że teraz żałuję stosowałam antykoncepcję bo trzeba było iść wcześniej na żywioł.

    neomi34, suwansa lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam sporo pozytywnych opinii na jego temat, a poza tym pracuje na Staszica a ja chciałabym tam rodzić - tak wiem niepoważnie wychodzę w przód, ale ja już tak mam:)
    Nastawiam się na ten cykl po nim muszę przerwać starania i po Waszych opiniach kusi mnie ta dr Tkaczuk tylko czy jakikolwiek lekarz zainteresuje się jeśli staram się mniej niż rok?
    Dotek zjadłabym ciasto!:)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że lekarz po wywiadzie będzie w stanie to określić czy szukać problemu czy nie. Na pewno wpływa na to wiele czynników, wiek pacjentki, intensywność starań, itd.

    Jaa też lubie ciacho zjeść ale unikam tego. No ale czasami muszę wyżyć się w kuchni :)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona się zainteresuje bo to dobry lekarz :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak było dlatego nie zniechęcam się do niego. Na minus jedynie jest to, że ma taki styl, że wstydziłam się zapytać o niektóre rzeczy z myślą, że powinnam próbować dalej i już, a nie dociekać. A faktycznie chciałam żeby mi na parę pytań odpowiedział.
    Daję sobie jeszcze ten msc. A Ty Dotek jak się masz psychicznie?
    Ja ciacha ciepłego bym nie odmówiła, ale za to profilaktycznie ze względu na ewentualne endo wykluczyłam wieprzowinę i wołowinę.

    Dotek lubi tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ