X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radze sobie jakoś. Zauważylam ze ten okres mam bardziej intensywny chyba sie oczyszczam. Ale Strasznie też boli mnie mysl ze mam instynkt macierzyński a nie mogę mieć dziecka. Może profesor cos wynysli..

    Magdziulla może Ci się uda w tym cyklu bo to w sumie już niedaleko do owu patrząc na wykres.

    Uciekan spać bo mi mąż zagląda to telefonu ciekawski co tam piszę:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do owu mam niestety jeszcze dalekooo, bo mam długie cykle powinnam mieć ok 21dc więc jeszcze troszkę dziś dopiero 10dc.
    Biedna Ty, trzymaj sie, wierzę, że to przejściowe i kiedyś będziesz to wspominała jako ostatnie trudy przed pięknym fasolowym finałem! Może zmiana lekarza to coś co faktycznie jest potrzebne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Jestem z okolic Lublina, poprzednią, przedwcześnie zakończoną w 26 tyg ciążę prowadziłam u Dr H. Kamińskiej, teraz chodzę do dr Krzyżanowskiego. Kamińskiej nie polecam, leci na kasę. Już w trakcie ciąży miałam co do niej wątpliwości i żałuję, że nie zdecydowałam się zmienić lekarza, wówczas może dostrzeżono by u mnie początki wielowodzia i mój synek byłby z nami. Co prawda ja chodziłam do niej prywatnie i zawsze była dla mnie miła, ale słyszałam, że na NFZ potrafi być naprawdę wredna.

    Co do Krzyżanowskiego serdecznie polecam. Spokojny, opanowany, świetny specjalista od USG. Minusem jest tylko to, że w swoim prywatnym gabinecie nie ma sprzętu do usg a w Luxmedie trzeba mieć dużego farta, żeby się do niego dostać :/ Obecnie staramy się o dziecko, na ocenę owulacji chodzę do Chołubka a potem z wynikiem do Krzyżanowskiego i liczę, że ten cykl będzie ostatnim cyklem starań :) Testuję za 7 dni :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasia, u dr Chołubka byłam na usg w kwietniu gdy mi się @ przesunęła 10dni i musiałam się upewnić czy to nie fasol. Niestety wywróżył mi rychłą @|.
    Nie wiem czy zawsze taki jest, ale cała wizyta trwała nie dłużej niż 6minut. Ale sympatyczne wrażenie robi.
    Nad KKrzyżanowskim się zastanawiałam ma dobre opinie, ale w końcu wybrałam Swatowskiego.
    Powodzenia na testowaniu!:)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Asiu. O Chołubku słyszałam, że ma wiedzę w prowadzeniu skomplikowanych ciąż moja koleżanka się u niego leczyła i była zadowolona.Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :(((
    a Krzyżanowski gdzie przyjmuje?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi w Luxmedzie i w swojej praktyce z tego co wiem, ale ja u niego nigdy nie byłam.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kasiu. Troche dziwne że lekarz nie ma usg w prywatnym gabinecie bo to chyba podstawa;) daj znać jak zatestujesz, może będą dwie krechy.Trzymam kciuki.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z tym spotkałam u pewnego profesora jak byłam, to mnie zbadał ale na usg wysłał do ovum i powiedział dokładnie do kogo a potem miałam wrócić ale jakoś nie uśmiechało mi się bo za wizytę zapłaciłam 250 zł plus za usg miałam zapłacić 130 zł i znowu 250 zł za powrót do niego trochę drogo by wyszło. Więc zakończyłam na pierwszej wizycie.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzyżanowski przyjmuje w Luxmedzie i w prywatnym gabinecie na Michałowskiego. Pracuje w SPSK 1 w Lublinie. Też mnie dziwi, że nie ma usg, tym bardziej, że to naprawdę dobry lekarz i ma wiele pacjentek (głównie ciąże mnogie i skomplikowane). Póki co jestem z niego zadowolona, jak uda mi się zajść w ciążę to wtedy się będę zastanawiała. Co do usg to u Kamińskiej miałam w ciąży co 3 tygodnie na każdej wizycie a jednak nie zobaczyła, że mam wielowodzie. Doszukała się cudów na kiju, przez co przeszłam wiele niepotrzebnych badań, min. nieszczęsne testy pappa i amniopunkcję (w Łodzi) a akurat wielowodzia nie. Oczywiście amniopunkcja nic nie wykazała niepokojącego ale co przeżyliśmy to nasze i sądzę, że ten cały stres który nam Kamińska zafundowała nie był bez znaczenia. Ale przynajmniej teraz wiem, że nigdy więcej takich badań nie zrobię. Test Pappa to wróżenie z fusów a amniopunkcja przydaje się tylko wtedy, gdy ktoś myśli o usunięciu chorego dziecka. Bo i tak jeśli ma jakieś wady rozwojowe to późniejsze usg to wykażą. Wtedy tego nie wiedziałam bo to była moje pierwsza ciąża, zaufałam swojej lekarce, teraz już takich błędów nie popełnię.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przeszłaś przez krzyż pański, współczuje :( ja już się będę trzymała Stettnera i Tkaczuk-Włach jakoś mam dość szukania.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Tobie przejść A.Kasia. najgorsze że takie niepowodzenia nie dadzą cieszyć się w pełni kolejną ciążą tylko będziemy czuwać i nasłuchiwać czy coś się nie dzieje.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po inofolicu może się kręcić w głowie?

    neomi34
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Czy po inofolicu może się kręcić w głowie?

    Chyba raczej nie, a przyjmujesz jakieś inne leki?

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    castangus plus witaminy :) no nic może taka pogoda :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po inofemie się nie kręciło a to to samo co inofolik. Ale teraz nie biorę od miesiąca i się kręci;)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie czy w przyszłym tygodniu Pani doktor jest w Abovo?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma. Jak dzwoniłam tydzień temu to pani w rejestracji powiedziała że pani dr będzie na konferencji za granicą. Ale lepiej zadzwoń może się coś zmieniło.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo mam mieć usg w 8dc i tak się zastanawiam właśnie, jutro zadzwonię. A co tam u Was?
    Hipisiątko odebrałaś wyniki?
    Dotek jak się czujesz?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie łamie w kościach, chyba idzie zmiana pogody :(

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończę plamić i tak się zastanawiam kiedy owulacja bo teraz to jak loteria.
    Noemi a kiedy 8 dc? Może się uda żeby dr była, trzeba zadzwonić:)

    f08af289ff.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ