X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsB85 wrote:
    Tak, mam niedoczynność typu Hashimoto leki biorę od 2011, w sumie odkąd skończyłam przyjmować hormony zaczęły się u mnie problemy z tarczycą. Dużo przytyłam i zaczęło się chodzenie od lekarza do kolejnego. W końcu znalazłam dobrego endokrynologa hormony tarczycy w końcu ustabilizowane.

    Skierowanie do szpitala mam od kwietnia czyli od pierwszej wizyty tylko, że nie miałam jak tam pójść bo najpierw ciąża, poronienie a teraz czekam na @ ale coś nie chce do mnie przyjść.

    Witaj :) współczuje z powodu straty :((((
    Mi po 4 latach leczenia Hashimoto dziś się okazało, że mam Gravesa-Basedowa i wszystkie nieprzyjemności z tym związane:( początki cukrzycy i boję się badać po kątem innych chorób jakaś masakra.
    A do jakiego endokrynologa chodzisz?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już przeczytałam do kogo sorki:)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dzwoniłam po 17 i taką informację otrzymałam. Może ktoś wskoczył na Twoje miejsce. Mój lekarz namawia mnie żeby spróbować się leczyć i diagnozować pod kątem autoimmunologicznym u prof. Putowskiego, bo go zna i wierzy że on jest specjalistą w tym co robi i ma głowę na karku. Jestem już głupia...
    26to nie późno po prostu chciałam się rozeznać. Do końca tego tygodnia mam zwolnienie więc i czas żeby ewentualnie pojechać. Jak nie teraz to później narazie i tak @ to nawet nie zbadają. Boję się też tak skakać od lekarza do lekarza:) Jak z kwiatka na kwiatek.

    Na kiedy masz wizytę w ab ovo?

    Dotek mogę Ci jakoś odstąpić wizytę w Żagielmedzie ale własnie na 26 bo najpierw się zapisałam tam a potem udało mi się wcześniej do abovo więc jutro miałam dzwonić i tam odwołać.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny spróbuję teraz z clo i pójdę jeszcze do mojego dra na wizytę zrobić monitoring i od połowy cyklu duphaston i fraxiparine i zobaczymy jak to będzie. Jak się nie uda to wtedy pójdę do prof Putowskiego. Obawiam się że o ile lekarze z ab ovo są dobrzy do stymulowania i inseminacji o tyle do zwalczania poronień przydałby się genetyk i immunolog.

    Noemi dzięki za propozycję ale posłucham swojej wewnętrznej matki polki która mówi żebym jeszcze raz spróbowała. Na szczescie mój lekarz jest wyrozumiały i co prawda stwierdził "ale się pani naczytała" ale nie pogniewał się za to :) Współczuję Ci tego Gravesa-Basedowa, skąd to dziadostwo się przyplątało.

    Wiecie czy jest w lublinie jakiś immunolog?

    I druga sprawa muszę powalczyć z nadwagą bo od pierwszego poronienia sporo utyłam, raz że stres zajadałam, dwa że zmieniłam tryb życia wraz z pracą.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek nie ma za co :) a co do dziadostwa powiedziała mi dziś moja pani endokrynolog, że od początku byłam źle leczona i po stracie mamy i dużym stresie to badziewie się przyplątuje. I, że jak dojdzie u do invitro to tylko Białystok.
    A robiłaś badanie na mutację genu MTHFR? koleżanka z Warszawy, powiedziała mi że ona po poronieniach miała go sprawdzany, bo służy do genetycznej diagnostyki nawracających poronień.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    pytałam podczas ostatniego pobytu w szpiatlu i pani na izbie mi powiedziała, że skierowanie jest dłużej ważne niż 2 mce i, że dr tak zawsze mówi, że tylko 2 mce :)

    Mi Pani w rejestracji powiedziała, że do roku jest ważne.

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie badałam jeszcze tej mutacji, ale słyszałam o tym. Trzeba będzie zbadać pewnie bo zegar biologiczny tyka :)

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Kamilka ja tylko tak zauważyłam,że każda ma podobny schemat ale nie mówię, że to źle :) Mi od razu powiedziała, że jak zajdę to clexane trzeba włączyć.
    Wcale nie odebrałam źle Twojego postu. Ani mój nie miał być niemiły. Tak mi się po prostu powiedziało. :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam już spać bo od tego myślenia o problemach z płodnością na pewno lepiej się nie zrobi:) za 4 dni startuję z clo.

    Miłej nocki.

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mutacja NTFS jest tak że bez problemu można zajść i odnosić ale trzeba zwiększoną dawkę kwasu foliowego brać. Czytałam że jakiś immunolog jest w luxmedzie. I sama myślałam czy by się nie wybrać. Ale jakoś rzadko przyjmował i póki co odpuściłam. Nam jeśli się uda zajść i stracić to będzie y ostatnia próba tak postanowiliśmy z mężem. Mamy już jedno dziecko. A te straty działają destrukcyjne. Wraki człowieka.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale mi telefon przekreca literki. Chodziło mi o mutacje MTHFR. :)
    Miłej nocki Dotek.
    Miłej nocki dziewczyny.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej nocy i oby kolejne dni były dla nas lepsze :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki, witam się w 2 dc. Dziwna sprawa ale po tych moich poronieniach zauważyłam że mam coraz bardziej skąpe @. Kiedyś miałam 8 dni i obfite, a teraz 3-5 i leciutkie. Pytałam lekarza i pani dr ale nie uzyskałam odpowiedzi dlaczego tak się dzieje.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek może po jakiś lekach. Co teraz bierzesz?
    ja poszłam dziś do apteki tej na Obywatelskiej i za clo, encorton,infolic,wit.C,linocomplex,hydrominum,cyclo zapłaciłam tylko 116 zł :) normalnie super hehe a jeszcze zapomniałam o kwasie foliowym i proemenie:(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie gdzie można kupić te zioła Ojca Sroki nr 3?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi ta apteka jest najtansza:) Moje @ sie takie zrobiły po łyżeczkowaniu macicy po pierwszym poronieniu. Może mi poprostu za bardzo wyczyścili. Co do ził to jest taki zielarski koło pksu nie wiem jak ta ulica sie nazywa. Koło cerkwi. Zapytam później męża. I jeszcze jest apteka homeopatyczna z ziolami na przeciwko polibudy. Może tam popytaj. Albo przez internet zamów:)

    Umówilam sie do prof Putowskiego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 14:59

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że umówiłas sie do profesora.
    Kiedy idziesz?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 22 był najwcześniejszy termin. Zastanawiam się czy w tej sytuacji poczekać z braniem clo, może prof. będzie miał inny na mnie pomysł. Poza tym wyczytałam dzisiaj ze przy stymulacji clo częściej zdarzają się poronienia a co dopiero w moim przypadku jak ja i bez tego gubie ciąże. Podobno lepiej niektóre kobiety reagują na stymulacje gonadotropinami to chyba gonal f lek jest.

    Kamilko w luxmedzie jest pani prof. Dorota Darmochwał - Kolarz, i jest jeszcze na Chodźki Prof. Leszczyńska-Gorzelak, mają dobre opinie na znanylekarz pl i zajmują się poronieniami immunologicznymi. Sama się zastanawiam bardziej nad panią Leszczynską ale najpierw spróbuję w ab ovo może coś pomogą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 19:34

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Noemi ta apteka jest najtansza:) Moje @ sie takie zrobiły po łyżeczkowaniu macicy po pierwszym poronieniu. Może mi poprostu za bardzo wyczyścili. Co do ził to jest taki zielarski koło pksu nie wiem jak ta ulica sie nazywa. Koło cerkwi. Zapytam później męża. I jeszcze jest apteka homeopatyczna z ziolami na przeciwko polibudy. Może tam popytaj. Albo przez internet zamów:)

    Umówilam sie do prof Putowskiego:)

    Dzięki, tam byłam w tym zielarskim gotowego nie mają chyba zamówię przez net.Co do tej apteki dlatego tam są gigantyczne kolejki i faktycznie taniej.
    Super, że umówiłaś się do Putowskiego dziś słyszałam kolejną dobrą opinię o nim więc i Tobie musi pomóc :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    na 22 był najwcześniejszy termin. Zastanawiam się czy w tej sytuacji poczekać z braniem clo, może prof. będzie miał inny na mnie pomysł. Poza tym wyczytałam dzisiaj ze przy stymulacji clo częściej zdarzają się poronienia a co dopiero w moim przypadku jak ja i bez tego gubie ciąże. Podobno lepiej niektóre kobiety reagują na stymulacje gonadotropinami to chyba gonal f lek jest.

    Kamilko w luxmedzie jest pani prof. Dorota Darmochwał - Kolarz, i jest jeszcze na Chodźki Prof. Leszczyńska-Gorzelak, mają dobre opinie na znanylekarz pl i zajmują się poronieniami immunologicznymi. Sama się zastanawiam bardziej nad panią Leszczynską ale najpierw spróbuję w ab ovo może coś pomogą.

    Gonal chyba jest o wiele lepszy moje 3 koleżanki po nim zaszły. Ja po 4 inseminacji gonalem miałam podwyższoną betę ale potem po kilku dniach spadła tak jak u Ciebie dlatego sama uważam, że jest lepszy ale droższy bo ja wtedy za niego zapłaciłam 500 zł. I teraz jak się nie uda na clo to też poproszę Panią doktor o stymulację nim :)
    Dotek to może wstrzymaj się z tym clo do wizyty, Pan profesor faktycznie może Cię poprowadzić inną drogą. Ja chyba tak bym zrobiła.

    neomi34
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ