X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A ja jeszcze nawet ciocia w prostej linii nie jestem, bo moje starsze rodzeństwo nie kwapi się do rozmnażania. Zanim się obejrzą będzie za późno.

    Ja jestem teraz w trakcie działań, wszystko wymierzone conceive w ruchu jak się.nie uda to ręce opadają.

    Hipisiątko, ale mi smaka zrobiłaś na ten dżemik, ja nigdy nie robiłam za to teściowa nadrabia jak dla armii;)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej. A ja jeszcze nawet ciocia w prostej linii nie jestem, bo moje starsze rodzeństwo nie kwapi się do rozmnażania. Zanim się obejrzą będzie za późno.

    Ja jestem teraz w trakcie działań, wszystko wymierzone conceive w ruchu jak się.nie uda to ręce opadają.

    Hipisiątko, ale mi smaka zrobiłaś na ten dżemik, ja nigdy nie robiłam za to teściowa nadrabia jak dla armii;)

    To trzymam kciuki za powodzenie :) dobry ten żel?
    ja dziś mam 5dc i ciekawa jestem na ile clo pomoże co do ilości pęcherzyków :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    To trzymam kciuki za powodzenie :) dobry ten żel?
    ja dziś mam 5dc i ciekawa jestem na ile clo pomoże co do ilości pęcherzyków :)
    Autopsyjnie dopiero sprawdzę, mam nadzieję, że będę mogła potwierdzić:)
    Ale ma bardzo dobre opinie, zwłaszcza jeśli trudno wszczelić się w termin - z racji pracy mojego męża u Nas to duży problem.
    dzięki za kciuki a ja trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki!:)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) a gdzie czytałaś o nim, podrzuciłabyś jakiś link bo chętnie bym postudiowała :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 ja zrobiłam większe zamówienie ze strony sklepstarania.pl. Może nie mają szerokiego asortymentu, ale to co chciałam było.
    Tu masz link di tego żelu:

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wysłało się;)
    link: http://www.sklepstarania.pl/zel-conceive-plus-3-aplikatory-p-5.html
    są różne wersje jeśli chodzi o rozmiar. Ja optymistycznie wzięłam na 3 aplikacje.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki chętnie popatrzę co oni tam jeszcze mają :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mają dużo, testy tanio i owu i ciążowe. ja zamówiłam głównie ze względu na żel.
    A głosy co do conceive są różne, ale było dużo pozytywów. Myślę, że trzeba patrzeć pod jakim kątem są problemy i w czym on może pomóc. Jeśli są problemy z owulacją/zagnieżdżeniem czy cokolwiek bardziej skomplikowanego żel nic nie zadziała - sprawdza się w tym by wydłużyć żywotność plemników i poprawić ich poruszanie. Dla mnie problemem jest to, że męża nie ma wtedy kiedy trzeba i mam nadzieję, że w tym pomoże, ale to się dopiero okaże.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak u mnie mąż jest, jego plemniki raczej dobre więc dlatego się zastanawiam, bo już jakiś czas temu o nim słyszałam :)ale muszę zapytać doktor czy nie warto powtórzyć badań mojego męża, bo dawno nie miał.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 a długo się staracie, że badaliście już nasienie męża?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio już koło 2 lat teraz od października mieliśmy przerwę bo mieliśmy wypadek samochodowy, dlatego mieliśmy dłuższą przerwę do maja. Z Panią doktor ustaliliśmy że jak do końca roku się nie uda to IVF się łapiemy na rządówkę.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to trzymam kciuki w takim razie i przede wszystkim za to, żeby Wam się naturalnie już udało:)
    Chodzisz do dr Tkaczuk?

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i do Stettnera do luxmedu bo tam abonament i mogę robić badania :) nie dziękuje jakoś powoli tracę nadzieję, ale co nas nie zabije to wzmocni :)

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja po wizycie. Na usg wyszło że mam ładny pęcherzyk i dostałam zastrzyk na pęknięcie i mamy działać:) narazie żadnych nowych badań nie zalecil prof.
    Magdziulka widzę po wykresie że też jesteś w okolicy owulacji.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, ale przedstawił Ci jakiś plan działania?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zastrzyk więc pęcherzyk ma pęknąć ok. jutra więc dużo miłości. Mam brać acard dalej a od piątku jeszcze duphaston. 5 lipca testować. Jak pozytywny to odstawić acard a brać fraxiparine. A jak negatywny to po okresie przyjechać. Kazal mezowi nasienie powtórzyc dla pewnosci ale ma bardzo dobrej jakości na ostatnim badaniu. Zaniepokoilo to że mi testy owulacyjne potrafią wyjść pozytywne kilka dni z rzędu pozytywne ale tym będziemy się martwić jak się nie uda.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dzisiaj zastrzyk więc pęcherzyk ma pęknąć ok. jutra więc dużo miłości. Mam brać acard dalej a od piątku jeszcze duphaston. 5 lipca testować. Jak pozytywny to odstawić acard a brać fraxiparine. A jak negatywny to po okresie przyjechać. Kazal mezowi nasienie powtórzyc dla pewnosci ale ma bardzo dobrej jakości na ostatnim badaniu. Zaniepokoilo to że mi testy owulacyjne potrafią wyjść pozytywne kilka dni z rzędu pozytywne ale tym będziemy się martwić jak się nie uda.
    hej.
    Czyli podobnie powiedział jak dr Tkaczuk?
    A myślisz iść jeszcze do którejść z lekarek od immunologii?
    Czytałam trochę o nich dzisiaj i się zastanawiam....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacze jak prof będzie działał. Myślę o genetyku z luxmedu i o prof. Jerzak w Warszawie. Ale narazie dam sobie szanse u profesora z bocianiej. Najlepszym immunologiem jest podobno prof. Jerzak. Szkoda że nie przyjmuje już w Lublinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 14:57

    f08af289ff.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;) Dołączam do grupy HSG;) dzisiaj gin dał mi skierowanie na racławickie na 3 dni. Jest się czego bać? Jakieś rady ?;)

    neomi34 lubi tę wiadomość


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dzisiaj zastrzyk więc pęcherzyk ma pęknąć ok. jutra więc dużo miłości. Mam brać acard dalej a od piątku jeszcze duphaston. 5 lipca testować. Jak pozytywny to odstawić acard a brać fraxiparine. A jak negatywny to po okresie przyjechać. Kazal mezowi nasienie powtórzyc dla pewnosci ale ma bardzo dobrej jakości na ostatnim badaniu. Zaniepokoilo to że mi testy owulacyjne potrafią wyjść pozytywne kilka dni z rzędu pozytywne ale tym będziemy się martwić jak się nie uda.

    No to teraz trzeba działać :)) trzymam kciuki.Ile tam kosztuje badanie nasienia?
    Ja w czwartek śmigam do Pani doktor na ocenę pęcherzyków po clo :)

    neomi34
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ