X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    No dokładnie. A jeszcze bardziej to boli jak ogląda się to w takim bliskim gronie.. :(
    Dobra znajoma jest teraz w ciąży, w sumie też po przejściach bo rok temu poroniła, ma już 9 letnia córkę i cieszę się że w końcu im się udało. Ale z drugiej strony sobie myślę, że tak bardzo chciałabym być teraz na jej miejscu i razem z nią cieszyć się naszymi ciazami. No cóż, może zdążę przed jej porodem :D 7 miesięcy jeszcze mam na to :D

    U mnie podobnie. Moja wieloletnia przyjaciółka (znamy się 16 lat) i ja zawsze robiłyśmy wszystko w podobnym czasie. Nawet wyszła za mąż dwa miesiące przede mną :) Teraz w październiku zaszła w ciążę po niecałym roku starań. Bardzo liczyłam na to że uda nam się również w ciąży być w tym samym czasie. Jestem bardzo szczesliwa że jej sie udało ale czuję też ukłucie żalu że ja dalej walczę.. i to już 4 lata. Ale nadziei nie stracę nigdy! :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    witam się znad piwka - jak tam lutowe testujące - gotowe do ataku? ;)

    Haha oczywiście już odliczam dni do owulacji i pomimo sesji i stresów i tak wykorzystam mego małża :D

    Mandi :) lubi tę wiadomość

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi, co tam u gina?

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest dobrze mam niedrożone jajowody prawdopodobnie przez chormony :-( mam skierowanie na badania. Powiedziała,że im będę starsza tym mniejsze prawdopodobieństwo, że uda mi się zajść w ciążę :-(

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:56

    cl2sjfv.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:56

    cl2sjfv.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Nie jest dobrze mam niedrożone jajowody

    A skąd ona to wie?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy widac na usg czy sa drozne jajowody? Bo jak mialam robione usg to gin powiedzial ze sa ladze nie ma zrostow a to samo co niedrozne jajowody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 16:38

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi powiedziała, że to widzi i ze ma to związek z chormonami. Zrobię badania i mam iść do niej za dwa tygodnie :-(

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się zastanawiam, czy USG wystarczy, żeby to zdiagnozować.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi, że nie widać pęcherzyka u mnie tak jakby się nie rozwijał czyli z owulacja jest problem dlatego nie udawało mi się zajść w ciążę

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    No właśnie się zastanawiam, czy USG wystarczy, żeby to zdiagnozować.
    A ewentyalne zrosty by zobaczyl?nie znam sie bardzo na tym bo co bylam na usg to mowiz je jest ok jakie pecherzyki i tyle nawet o endometrioze bo mam bolesne @ musialam zapytac sama. Dlatego tak pytam:)

    Mendi a ktory to dzien cyklu?

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Mam pytanie czy widac na usg czy sa drorzne jajowody? Bo jak mialam robione usg to gin powiedzial ze sa ladze nie ma zrostow a to samo co niedrorzne jajowody?
    usg nie stwierdza droznosci jajowodow.. droznosc sprawdza sie jedynie na podstawie badania hsg albo podczas laparoskopii :)

    Maczek, Lianna, Emma80 lubią tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia dziekuje :)Tak tez myslalam ale jak tak czytalam wpisy to sobie przypomnialam co mi gin jakies 1.5roku temu powiedzial ale nie wiedzialam tez bardzo o co mu chodzilo a nie zapytalam bo bylam zestresowana pierwszym usg hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 23:55

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi keidys sie uda zobaczysz;)) jejku jak ja bym chciala prezent na walentynkiz orbic mojejmu mezowi:))

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co będzie dalej :-(

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz powiedział mi kiedyś tak że: na usg można stwierdzić niedrożność ale tylko np w przypadku jakiejś dużej zmiany w obrebie jajowodu i to też musi być lekarz specjalizujący sie w usg, że to zauważy, w zdecydowanej wiekszkosci tak jak napisala to Aleksia85 potrzebna jest laparoskopia lub hsg

    Emma80, Maczek lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    lekarz powiedział mi kiedyś tak że: na usg można stwierdzić niedrożność ale tylko np w przypadku jakiejś dużej zmiany w obrebie jajowodu i to też musi być lekarz specjalizujący sie w usg, że to zauważy, w zdecydowanej wiekszkosci tak jak napisala to Aleksia85 potrzebna jest laparoskopia lub hsg

    no własnie, mi tak zdiagnozowano wodniaka jajowodu powodującego niedrożność a wręcz jego totalne zniszczenie :( miałam robione usg w szpitalu przez bardzo dobrego specjalistę.

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też lekarz powiedział, że drożność lub jej brak stwierdza się robiąc badanie hsg, i że robi się je dopiero jak wykluczy się inne, bardziej prawdopodobne i łatwiejsze do zdiagnozowania przyczyny niepłodności.
    Ja miałam drożność jajowodów sprawdzaną przy okazji operacji na mięśniaki.

    Maczek lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak się leczy ta droznosc jajowodow? :-(

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ